Author Topic: konto steam ro  (Read 10175 times)

maniu

  • Guest
konto steam ro
« on: 09 January 2007, 20:21:01 »
oddam konto do steam z ro (duzo ta gra nie kosztowala wiec nie widze sensu wystawiac tej gry na allegro wiec zwyczajnie oddaje za free )

steam

edit
jak dojdziesz do wniosku ze to byl glupi pomysl to daj mi znac a oddam ci konto _KaszpiR_


prosze jeszcze o usuniecie mojego konta/zbanowanie itd... z tego forum

btw:nie kupujcie gier tanszych niz 50zl

S!b!K

  • Guest
konto steam ro
« Reply #1 on: 09 January 2007, 20:38:14 »
jak myslisz ze Ro jest cienka gra bo kosztowala bafatela 30 zl to jest idiota :) Za 30 zl to co RO oferuje to bardzo duzo -,- Tylko trzeba umiec grac

Czeresniak

  • Guest
konto steam ro
« Reply #2 on: 09 January 2007, 20:49:37 »
Kolejny sfrustrowany dzieciak któremu nie spodobał się prezent od mikołaja? Hehe Ro jest badziewne bo kosztuje 30 zeta uahaha ;) czyli gry kosztujące ponad 100 zeta są super extra hitami? <nie mogę przestać się śmiać>. Fakt w RO trzeba umieć grać, bo to nie cs czy quake.

Wawer

  • Guest
konto steam ro
« Reply #3 on: 10 January 2007, 00:50:42 »
Kupno tej gry za 30 zł uważam ze jeden z lepszych interesów w moim życiu:D
W cenie dwóch biletów do kina mam wiele godzin świetnej zabawy.

MajesticO

  • Guest
konto steam ro
« Reply #4 on: 10 January 2007, 07:57:49 »
''Kupno tej gry za 30 zł uważam ze jeden z lepszych interesów w moim życiu'' zgadzam sie całkowicie z tym zdaniem Pana wyzej

Alex

  • Guest
konto steam ro
« Reply #5 on: 10 January 2007, 09:43:57 »
Wyjątkowa jednomyślność panuje w tym temacie :D. S!b!K i Czereśniak mają rację, w RO trzeba umieć grać bo to nie Q czy cs i no brak jest "krzyżyka".

GONZO_PL

  • Guest
konto steam ro
« Reply #6 on: 10 January 2007, 11:32:50 »
maniu zagraj sobie lepiej w simsy. Jeżeli twierdzisz że RO jest do kitu ---grubo się mylisz tak myśli tylko ten kto nie umie grac.....

Wrona

  • Guest
konto steam ro
« Reply #7 on: 10 January 2007, 12:10:47 »
Oooo, to ja bardzo poproszę o to konto! Kolega od dawna chciałby w to zagrać i do niego trafiłoby to konto, czyli w dobre ręce jak to się mówi.

Dziki_Koziol

  • Guest
konto steam ro
« Reply #8 on: 10 January 2007, 13:47:12 »
Nie grałem co prawda wcześniej za dużo "po sieci", ale miałem doczynienia z róznymi strzelankiami. Gdy dokonałem zakupu RO, wszystko inne zbladło, nie chce mi sie w nic innego grać. Brak krzyżyka odbieram teraz jak zaletę, a cena gry jest boska :D Nie rozumiem o co chodzi z tym 50 złoty? Jak ktoś chce mogę pogonic mu mój egzemplarz za nawet 100. Wtedy będzie lepsza???

GONZO_PL

  • Guest
konto steam ro
« Reply #9 on: 10 January 2007, 13:57:00 »
Quote
Dziki_Koziol :
Jak ktoś chce mogę pogonic mu mój egzemplarz za nawet 100. Wtedy będzie lepsza???
\Wtedy to maniu kupilby ze 100 egzemplarzy....

trawiator

  • Guest
konto steam ro
« Reply #10 on: 10 January 2007, 16:14:18 »
Autor tematu zapewne zbulwersował się tym że po updacie Steam mu nie chciał się odpalić. Niestety ten problem dotyczy wielu graczy na całym świecie i nie ma nic do ceny gry.

Yab_PL

  • Guest
konto steam ro
« Reply #11 on: 10 January 2007, 17:52:26 »
ludzie, wyluzujcie!!! To tylko gra i kazdy ma prawo do tego by mu sie podobala albo nie! Ok, moze sam czasami brutalnymi sposobami przekonuje na 'jedyne, sluszne' RO, ale 3a tez znac umiar. Moze ma jakies zle wspomnienia??

Dziki_Koziol

  • Guest
konto steam ro
« Reply #12 on: 10 January 2007, 18:37:47 »
Quote
Yab_PL :
To tylko gra i kazdy ma prawo do tego by mu sie podobala albo nie! Ok, moze sam czasami brutalnymi sposobami przekonuje na 'jedyne, sluszne' RO,





Tak, RO jest jedynie słuszna! Nie ma innych opcji!!! :D

maniu2

  • Guest
konto steam ro
« Reply #13 on: 11 April 2007, 20:06:23 »
heloo to znow ja po dosc dlugiej przerwie :D

macie jeszcze te konto znow cos mnie wzielo na ta gre ^_^ chyba,ze znowu sa jakies problemy z steam :):)