Author Topic: Dlaczego nie moge wziac snajperki?  (Read 13658 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« on: 06 January 2007, 10:45:58 »
Witam, szukalem i nie znalazlem. Problem mam taki, ze nie moge nigdy zlapac snajperki bo jak wchodze na serwer jest juz zajeta. Czy tylko czlowiek z najszybszym komputerem lub laczem ma szanse na skorzystanie z tej mojej ulubinej broni? Wiem ze nie jest moze zbyt trudno strzelac z odleglosci, ale gdyby byla wieksza dostepnosc tego sprzetu to snajper by polowal na snajpera i byloby wyrownanie. A moze to zalezy od czegos innego?

Bolek

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #1 on: 06 January 2007, 11:05:38 »
Ale o co chodzi w tym poście?? ja chyba jestem wczorajszy (nawet napewno :)) i nie skumałem. Co to za gra, która ma być realistyczna a każdy by grał snajperem?? A jak nie nie możesz załapać się na profesje, szukaj broni po zabitym, tylko wiedz że snajper to bardzo ważna postać w grze, na niektórych mapach drużyna że słabym snajperem ma bardzo ciężko i małe szanse na zwycięstwo.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #2 on: 06 January 2007, 11:51:50 »
kto pierwszy wejdzie nas erwer ten pierwszy ma prawo wyboru broni.

zapraszamy na inne serwery :D mysle ze jak nawet wejdziesz na jakis serwer sam to po chwili ktos dolaczy.

asn

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #3 on: 06 January 2007, 12:53:46 »
Brat - nie mozesz grac tylko dla sniperki. W tej grze nie chodzi o to aby zabić 50 wrogów ale o to aby wygrać rundę i to jest pierwszorzędna sprawa.
Brat - widac ze malo wiesz o strzelaniu ta bronią.... po tym co piszesz wnioskuje ze mało w ta grę grałeś.... wiec po co ci snipa jeżeli nikogo nie ustrzelisz?

Yab_PL

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #4 on: 06 January 2007, 14:15:42 »
wlasnie, szturm potrafi byc czasami bardziej ekscytujacy :D

BRAT_MIH

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #5 on: 06 January 2007, 15:16:27 »
W gre gralem, przesiadlem sie z CoD 2 i tam mialem prawo wyboru broni jakiej chcialem.I chodzilo o punkty przede wszystkim. Po trupie snajperke bralem i tylko wtedy mialem okazje sie nia pobawic. Wiem ze w grze chodzi o wygrana druzyny ale w takim razie po co punktacja jest pokazywana? Zreszta co sie tyczy punktacji to tez nie wiem o co w niej chodzi. 1 punkt za zabitego, to skad ludzie maja po 80 ? Bo chyba za cos innego, jest to gdzies pokladnie opisane?

asn

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #6 on: 06 January 2007, 15:30:14 »
Quote
BRAT_MIH :
 Zreszta co sie tyczy punktacji to tez nie wiem o co w niej chodzi. 1 punkt za zabitego, to skad ludzie maja po 80 ? Bo chyba za cos innego, jest to gdzies pokladnie opisane?

Wlasnie dlatego nie powinieneś obsiadywac profesji tak waznej jak sniper....

BRAT_MIH

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #7 on: 06 January 2007, 16:07:02 »
Jak zwykle na kazdym forum znajdzie sie Assasin ktory zamiast odpowiedziec komus na pytanie pokazuje jaki jest madry i tylko nabija sobie posty przez takie idiotyczne odpowiedzi. No po to pytam chyba zeby wiedziec. Jest gdzies szczegolowy opis punktacji czy nie ma?

viatrova

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #8 on: 06 January 2007, 16:07:30 »
zdobycie/odbicie flagi: 10pkt
zaopatrzenie mg/dp w ammo: 5pkt
za squad leadera: 3pkt
za pozostałe klasy: 1pkt

jak widzisz zdobyte pkt swiadcza glownie o aktywnosci danego gracza a nie koniecznie o umiejetnosciach strzeleckich, itp.

Z.A.Q

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #9 on: 06 January 2007, 17:33:52 »
Masz coś na szybsze wczytywanie map:
 Find your Redorchestra.ini file located in the steam/steamapps/yournamehere/redorchestra/system folder (hint it looks like a notpad icon with a cog)
2) Change the cache size to better match your ram size
Listed under [Engine.GameEngine].

256 Megabytes of RAM or less
CacheSizeMegs=32

512 Megabytes of RAM
CacheSizeMegs=64

768 Megabytes of RAM
CacheSizeMegs=128

1 Gigabyte of RAM or more
CacheSizeMegs=256

Fix2: Turn of PreCaching
Also in your redorchestra.ini under [ALAudio.ALAudioSubsystem]
Change UsePrecache=True to UsePrecache=False
and under [Engine.LevelInfo]
Change bNeverPrecache=false to bNeverPrecache=true
and under [Engine.NullRenderDevice]
Change UsePrecaching=True to UsePrecaching=False
and under [D3DDrv.D3DRenderDevice]
Change UsePrecaching=True to UsePrecaching=False
and under [D3D9Drv.D3D9RenderDevice]
Change UsePrecaching=True to UsePrecaching=False
and under [OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice]
Change UsePrecaching=True to UsePrecaching=False
and under [PixoDrv.PixoRenderDevice]

Alex

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #10 on: 06 January 2007, 17:59:46 »
Quote
assasin :
Brat - nie mozesz grac tylko dla sniperki. W tej grze nie chodzi o to aby zabić 50 wrogów ale o to aby wygrać rundę i to jest pierwszorzędna sprawa.
Brat - widac ze malo wiesz o strzelaniu ta bronią.... po tym co piszesz wnioskuje ze mało w ta grę grałeś.... wiec po co ci snipa jeżeli nikogo nie ustrzelisz?



Assasin ma rację, mogłeś być mistrzem snajperki w cod 2 a w RO nie trafisz w nikogo, chyba, że przypadkiem. Tutaj jest zupełnie inna filozofia gry tą bronią. I są tutaj zupełnie inne zadania dla snajpera niż zdobywanie fragów jak w cod.

AC| AdRain

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #11 on: 06 January 2007, 21:15:25 »
jak chcesz grac bez punktów zapraszam na FR NEOGEN

z taką ideologią wruć do CoD2 pROsie

Wrona

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #12 on: 07 January 2007, 19:16:34 »
Snajper to rzeczywiście bardzo ważna postać na polu bitwy. Zdarzyło mi się kilkakrotnie wybiec zza osłony z zamiarem pokonania większej odległości na otwartym terenie mając za plecami pana Ostrego Strzelca, który zamiast osłaniać mnie i kolegów prowadził swoją własną wojnę na np. 800 m na wschód od naszego celu... Grałem wiele razy snajperem, ale to wciąż mnóstwo razy za mało. Być snajperem to wyzwanie i odpowiedzialność.

asn

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #13 on: 07 January 2007, 20:59:31 »
Quote
Wrona :
 Być snajperem to wyzwanie i odpowiedzialność.

juz bez przesady :P

Diler

  • Guest
Dlaczego nie moge wziac snajperki?
« Reply #14 on: 28 March 2007, 17:44:41 »
Kolesiowi chodzilo oco innego a wy sie  zniego nabijacie. Brat, w RO na mapie moze byc bodajze 3-4 snajperów. Przypadkowa osoba nie ma co sie brac za ta bron poniewaz tu liczy sie obrona druzyny. W CoD2 jak juz napisales chodzi o pkt. I jak w cod2 byles dobry na snajpie to w RO nie ustrzelisz najgorszej lamy! W cod 2 mogles sobie kampic, tutaj natomiast nie za bardzo poniewaz cie wkoncu namierzą :)