Author Topic: RO a DoD??  (Read 8746 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
RO a DoD??
« on: 31 December 2006, 14:01:31 »
Witam.

Kupuje gre Day of Defeat (w tym tygodniu pewnie bede ja mial) i moje pytanie kieruje tutaj do graczy RO, gdyz pewnie wiekszosc z Was przesiadla sie wlasnie z DoD'a na RO.
Jakie sa roznice w zasadach i "obsludze zolnierza" w obu grach czy posiadajac pewne umiejetnosci w grze RO "zalapie" bez problemu zasady DoD, czy czeka mnie mozolna droga "rookie", czy jest szansa pocwiczenia SP (z botami) i pytanko podstawowe...CZY GRACIE JESZCZE W DOD'a, bo w sumie byloby milo czasem spotkac kogos znajomego w grze :)

Soltys

  • Guest
RO a DoD??
« Reply #1 on: 31 December 2006, 16:34:42 »
Hmm, gram w DoDa i mi nie bylo ciezko sie przesiasc z RO. Grafa moze troche lepsza i co najlepsze mozna przestrzeliwac sciany.

asn

  • Guest
RO a DoD??
« Reply #2 on: 31 December 2006, 16:42:06 »
gralem 2 razy i sadze ze ro jest lepsze

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
RO a DoD??
« Reply #3 on: 31 December 2006, 17:08:51 »
Quote
Soltys :
Hmm, gram w DoDa i mi nie bylo ciezko sie przesiasc z RO. Grafa moze troche lepsza i co najlepsze mozna przestrzeliwac sciany.


Mowisz ze w DoD lepsza grafika?? Ja widzialem tylko te trailery ze steama, no i wiadomo ze tam jest "troche" podrasowana do celow komercyjnych, ale jak faktycznie gra ma taka lub zblizona grafe to jest niezle :)

NOOO:D to w koncu gostek ktory sie polozy za pol centynetrowa deseczka jak na lyes w RO nie bedzie mial przewagi w napotkaniu z seria broni maszynowej :D to faktycznie DUZY PLUS dla DoD :)

krv[PL]

  • Guest
RO a DoD??
« Reply #4 on: 31 December 2006, 18:56:45 »
a wiec tak dod:s to taki CS bardzo szybka wrecz nie autentyczna gierka. duzo lepszy jest stary DoD jest bardziej autentyczny a co do gry hmm to taki szeregowiec ryan jezeli widzisz ruznice miedzy RO a tym filmem (walka itp.) to zjazysz o co mi chodzi RO jak narazie jest dla mnie bardzo dobrym prawie ze symulatorem DOD:s wojna ala megakomercyjne filmy klasy C .DOD komercyjny film zrobiony przez spielberga.

Soltys

  • Guest
RO a DoD??
« Reply #5 on: 31 December 2006, 19:58:52 »
Quote
BartBear_[PL] :
NOOO:D to w koncu gostek ktory sie polozy za pol centynetrowa deseczka jak na lyes w RO nie bedzie mial przewagi w napotkaniu z seria broni maszynowej :D to faktycznie DUZY PLUS dla DoD :)

To jest wlasnie  dobre na snajperow, na niektorych mapach maja komfortowa sytuacje aby trochu  pokampic, ale mozesz to przerwac rozstawiajac MG i celna seria rozwalic kampera.