Author Topic: Wymagania Windows Vista  (Read 2485 times)

Ogoor

  • Guest
Wymagania Windows Vista
« on: 11 December 2006, 04:50:42 »
Podobno Microsoft zaniżył trochę wymagania Visty. Wcale by mnie to nie zdziwiło. Ktoś już miał kontakt z najnowszymi Oknami? Ciekawy jestem czy to prawda.

Quote
minimalne wymagania to procesor 800 MHz, 512 MB RAM i 35 GB miejsca na dysku. Według iSuppi Vista wymaga jednordzeniowego procesora o prędkości 3 GHz lub dwurdzeniowego o szybkości 2 GHz. Natomiast dla notebooków powinien wystarczyć procesor 1.5 GHz. Firma twierdzi, że interfejs Aero nie jest najważniejszą przyczyną dużej zasobożerności ale sama architektura systemu, wymagająca przede wszystkim dużych ilości pamięci RAM. Według iSuppi co najmniej 2 GB RAMu są potrzebne do komfortowej pracy.

NEWS_PL

ORYGINAŁ_ENG

Serio wymaga 35 GB miejsca na HDD? Bo coś nie chce mi się wierzyć. Ale jeśli to prawda to przeszli samych siebie o_O

Sadek76_pl

  • Guest
Wymagania Windows Vista
« Reply #1 on: 11 December 2006, 08:08:24 »
Gdyby gry chodziły na Linuxa i nie które programy to sprawa była by prosta LINUX KNOPIX to dla mnie jedyna wada Linuxa

=PWS=GaNpO666

  • Guest
Wymagania Windows Vista
« Reply #2 on: 11 December 2006, 18:26:43 »
Ja osobiście nic o tym nie wiem...Moze sobie sparwie nowego "łindołsa" po upradge kompa(czyli jakies 2 lata:p ) Słyszałem że ma bardzo duże wymagania sprzętowe:no

trawiator

  • Guest
Wymagania Windows Vista
« Reply #3 on: 12 December 2006, 09:15:14 »