Author Topic: Pomocy  (Read 13971 times)

trus

  • Guest
Pomocy
« on: 03 August 2006, 09:59:50 »
kupilem oryginalna gre pare dni temu sciagnalem przez steama i gdy probuje ja odpalic wyskakuje komunikat

 Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1542 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (8187)



History: UGameEngine::Init <- InitEngine <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free

I nic, robilem juz wszystko usuwalem redorchestra.ini, user.ini, probowalem w trybie awaryjnym, bez sterownikow karty graficznej, z najnowszym direx'em i ze starszym, nic nie pomaga. Najbardziej boli mnie to ze wczesniej przekonalem sie do tej gry grajac w pirata - wersja Provision i wszystko dzialalo swietnie ;/ pls help!

Aslan_pl

  • Guest
Pomocy
« Reply #1 on: 03 August 2006, 10:04:25 »
Witam. Czy można ściągnąc i nałozyć na grze Red Orchestra Polską wersję???? I mam taki problem w ustawieniech kantroli ustawiłem chodzenie klawiszami W,A,S,D i sztrzelanie myszką . Ale nie moge sie poruszać tylko sie obracam.Moze zle ustawiłem poruszanie i strzelanie. POMOCY.

ChaoS

  • Guest
Pomocy
« Reply #2 on: 03 August 2006, 10:50:39 »
Mam ten sam blad i nie wiem co zrobic ....

Goral

  • Guest
Pomocy
« Reply #3 on: 03 August 2006, 10:57:47 »
Ja gram na defoultowych ustawieniach klawiatury i jakoś palce jeszcze wytrzymują :)
Ustaw sobie znowu default i powinno być OK. A zanim zmienisz ustawienia na swoje, to dobrze przemyśl czy to jest to właśnie o co Ci chodziło?

Aslan_pl

  • Guest
Pomocy
« Reply #4 on: 03 August 2006, 12:17:31 »
A czy mozna ustwic sobie celownik w broniach takich jak Rifelman lub u  maszynówki. Albo czy mozna przybliżyc ?????

siena

  • Guest
Pomocy
« Reply #5 on: 03 August 2006, 12:33:08 »
magiczne slowo, jedyny sposob na celowanie IRONSIGHT, mozesz strzelac z biodra bez ironsighta

trus

  • Guest
Pomocy
« Reply #6 on: 03 August 2006, 13:25:39 »
nie chce byc niemily ale po co ktos mi sie tu pyta o jakies sterowanie, czy ironsight kiedy ja tu mam problem z samym odpaleniem gry panowie pozakladajcie swoje tematy

Aslan_pl

  • Guest
Pomocy
« Reply #7 on: 03 August 2006, 13:57:38 »
To jest forum dotyczące pomocy w sprawie gry a ja mam problem z tą grą tak samo jak ty trus. Jak nie rozpatrzono twojej sprawy to juz nie moje wina.

trus

  • Guest
Pomocy
« Reply #8 on: 03 August 2006, 14:11:52 »
omg wez sie opanuj czlowieku czy ty wogole kiedys byles na jakim forum zarejestrowany, ja sobie ten pokoj zalozylem i tak nazwalem wez se zaloz swoj a nie mi gnoj robisz i musze szukac jak debil tego co mnie interesuje wsrod jakis niepotrzebnych rzeczy no sorry ale widze ze malo obyty troche jestes

pastor44

  • Guest
Pomocy
« Reply #9 on: 03 August 2006, 14:50:23 »
Witam
Trus przeglądalem wczoraj forum redorchestragame.com
i natknąłem sie na mnóstwo postów (czy moze topików?)
o podobnych problemach przy odpalaniu RO sprawdz moze
tamto forum
Sprobuj tez weryfikacji która jest pod tym linkiem steam://validate/1200
Odpal Steam potem Veryfikacja i restart platformy Steam...

Goral

  • Guest
Pomocy
« Reply #10 on: 03 August 2006, 16:21:51 »
Quote
trus :
omg wez sie opanuj czlowieku czy ty wogole kiedys byles na jakim forum zarejestrowany, ja sobie ten pokoj zalozylem i tak nazwalem wez se zaloz swoj a nie mi gnoj robisz i musze szukac jak debil tego co mnie interesuje wsrod jakis niepotrzebnych rzeczy no sorry ale widze ze malo obyty troche jestes

trus, nazwałeś swój topic "Pomocy" to nie dziw się, że początkujący czy też nie obyci dopisują Ci się do wątku szukając pomocy.
Jakbyś nazwał topic "Nie mogę odpalić gry - wywala mi błąd" to wtedy co najwyżej dopisali by Ci się tylko ludzie z podobnymi błędami.

siena

  • Guest
Pomocy
« Reply #11 on: 03 August 2006, 16:29:58 »
sproobuj wywalic caly katalog  RedOrchestra/System i zweryfikowac cache

Aslan_pl

  • Guest
Pomocy
« Reply #12 on: 03 August 2006, 19:09:37 »
Turus nie rozumiem cie ty tak samo jak ja potrzebujesz pomocy dotyczącej tej gry i robisz z tego wielki problem.

trus

  • Guest
Pomocy
« Reply #13 on: 03 August 2006, 20:34:10 »
pastor przekatowalem cale tamto forum skad moglem sie dowiedziec o usuwaniu user.ini i redorchestra.ini niestety nic nie dalo thx anyway :)

Aslan_pl

  • Guest
Pomocy
« Reply #14 on: 03 August 2006, 23:48:36 »
Którym sie do czołgu wchodzi ????