Author Topic: kropka na monitorze  (Read 7473 times)

kicek

  • Guest
kropka na monitorze
« on: 06 December 2006, 22:12:39 »
Dopiero zaczynam sie w bawic w RO i dziwie sie celnoscia niektorych graczy przy strzelaniu z biodra, nie przez ironsight.
Próbował ktoś może przyczepiac np jakiś paproch ;) na środek ekranu monitora żeby stworzyc taki prowizoryczny celownik. Mam wrażenie, że kupa ludzi z tego korzysta, a może taka celność to kwestia doświadczenia :)

Goral

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #1 on: 06 December 2006, 22:30:45 »
Raczej szczęścia (u mnie) i doswiadczenia (u lepszych graczy)... ale spróbuj sobie przykleić coś i samemu się przekonać czy Ci coś pomoże?

YankeSmgn

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #2 on: 07 December 2006, 00:06:19 »
Nie korzysta, bo nie idzie! Zrób sobie kropkę mazakiem i zobaczysz co się będzie dziać jak zaczniesz przesuwać myszkę w lewo i w prawo :]

Wawer

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #3 on: 07 December 2006, 00:34:52 »
Ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w żadne kropki. Pograsz dłużej i zobaczysz, że jest tak, jak mówi Goral - mieszanina szczęścia i wyczucia. I powiem Ci, że nie ma wiekszej satysfakcji niż celny strzał z biodra w chwili kompletnego zaskoczenia przez przeciwnika - takie farty cieszą mnie najbardziej. Naprawdę czuję wtedy jakby mi kamień z piersi spadł;)

PrezesOi

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #4 on: 07 December 2006, 05:27:24 »
jezeli masz lcd wbij sobie na srodku pinezke, najlepiej z czerwona glowka zeby bylo ja dobrze widac na mapach zimowych.
a powaznie-wydaje mi sie ze w RO kropka jest bezuzyteczna?
kazdy model broni w ro ma inne ulozenie  (skierowanie) lufy 3D, i musialbys miec chyba z 10 kropek.

Guz

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #5 on: 07 December 2006, 09:40:06 »
Po za tym RO jest chyba jedyna gra gdzei srodek ekranu, przy strzale z biodra nie wyznacza punktu celowania. To wlasnie jest najwiekszym urokiem tej gry, a po pewnym czasie bedziesz mniej wiecej wiedzial gdzie celowac.

YankeSmgn

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #6 on: 07 December 2006, 10:07:11 »
Dokladnie tak jak Prezes i Guz mowia, wiec kropka w RO odpada :] Pozostaje Ci i nam dalej szlifowac skilla!

AC| AdRain

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #7 on: 07 December 2006, 13:28:25 »
ja mam kropke na bagnecie :D

chodź tak szczerze... to powiem.. ;P, że trzeba mieć czasem wielkiego fuksa żeby załatwić gościa z 200-300m a takie rzeczy już widziałem.. a nawet przeżyl.. no nie przeżyłem no ale wieicie o co chodzi ;)

Equilibrium

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #8 on: 07 December 2006, 18:52:05 »
Kropka się nie sprawdza, bo podczas ruchu myszy celownik zmienia położenie względem osi :wink

kicek

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #9 on: 07 December 2006, 21:26:27 »
Porobiłem testy. Kropka zdaje egzamin przy pierwszym strzale (rifle) potem 2 razy zmienia sie położenie więc trzeba by mieć 3, a to już za dużo. Albo po każdym strzale patrzeć przez celownik żeby "wyzerowac ułożenie broni" no i największy problem jeśli się obracamy  tak jak wspomniał kolega Equilibrium też następuje zmiana położenia. W sumie to bardzo dobrze - zwiększa to realizm.
 Temat można chyba zamknąć wnioskiem: paproch na monitorze się nie przydaje :)

Guz

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #10 on: 07 December 2006, 22:45:14 »
Quote
kicek :
(...)paproch na monitorze się nie przydaje :)


My to wiemy i ci to wszyscy mowilismy :)

voodo

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #11 on: 02 February 2007, 08:58:16 »
byl niezastapiony w call of duty tu sie nie sprawdza

Desperat

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #12 on: 19 February 2007, 10:00:49 »
Przygarnij Kropka :D :D :D   koleszka kiedys mi oznajmil ze tak robia profesjonalisci ehehehehhe taaaaaa ....   nie zastosowalem bo na prosty rozum jak ktos wczesniej wspomnial wystarczy poruszac myszką i kropki mozna dobie malowac w innym miejscu  *****  a w jakim to juz kazdy sobie dobierze hehe

 pozdrawiam   :D

Zdzira

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #13 on: 24 February 2007, 14:49:24 »
lolada

Hadess

  • Guest
kropka na monitorze
« Reply #14 on: 24 February 2007, 15:34:06 »
ja mam takie dziwne wrażenie że mosiek m38 strzela bardzo blisko środka ekranu.
pozdrawiam