Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 209000 times)

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #45 on: 14 August 2006, 20:40:32 »
Quote
AC| AdRain :
czyli widze żę mgoe odzywać się tak samo jak dzidu :) bo żadnej reakcji nie ma... mi tam pasuje..

Reakcja jest, dostał ostrzeżenie. Jak się nie poprawi to opuści serwis.

dzidu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #46 on: 14 August 2006, 20:44:09 »
AC | AdRain niechce się z tobą kłucić już niemam słów do Ciebie ... Blokujcie ten temat bo jest nie na temat ;D ;D ;D

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #47 on: 14 August 2006, 22:06:24 »
Napijmy się Panowie...
OK, dzisiaj poszalałem ze snajperką. Jednak stwierdzam ze to nie dla mnie, brakuje mi zapachu prochu, wybuchów granatów, smak kurzu,
odłamków, wibrujących kul. Zdecydowanie lepiej w pół dystansie.

dzidu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #48 on: 15 August 2006, 09:47:15 »
HaHa zalatwilem se nową karte graficzną wreszcie moge se pograć normalnie na serverach bez zacinania ja będe szalał z Mosinem :D

Wrona

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #49 on: 16 August 2006, 08:14:55 »
Termin 'kamper' narodził się za panowania Quake. Przyjął się na żyznych poletkach wielu arcade'owych strzelanek, które z realizmem i zamiarem oddania jak najlepiej pola walki mają oględnie mówiąc często Mało wspólnego. Do tej pory modyfikacje umożliwiają eliminację graczy nie ruszających się określony czas z miejsca.
Ale to jest wojna... Zawsze staram się sobie wyobrazić siebie w okopie w momencie wydania rozkazu do ataku... Jaka jest w rzeczywistości tendencja? Skulić się, schować, bo na widok kolegi z urwaną kończyną, czy wnętrznościami na wierzchu ogarnia człowieka przerażenie. Pewno bym pobiegł do ataku, ale myślę, że mokre plamy na spodniach żołnierzy frontowych często nie brały się wyłącznie z siedzenia na błotnistej ziemi, czy trawie... Dlatego udział w tak niebezpiecznym przedsięwzięciu wymaga jak największego opanowania, współdziałania - żeby jak najwięcej z tych ludzi na granicy wytrzymałości przeżyło wykonawszy zadanie. A jeśli to niemożliwe, to choć osiągnięcie celu operacji przy większych stratach wroga niż własnych. Tu właśnie rola specjalistów - ukłon dla mojego przedmówcy. Snajper strzela na dużą odległość - bo ma taką możliwość, do tego został przewidziany, do Diabła po coś w historii wojen ta 'profesja' powstała oraz dlatego, że w bliskim starciu po prostu zostałby Zastrzelony, zakłuty itd.
Kamper siedzący w krzaku... Hmmm... a po co są mundury maskujące? Panterki, moro, czy jak je zwał - właśnie po to, żeby nas w tych krzakach nie wykryto za wcześnie, żeby zwiększyć szanse. To jest wojna. Ale nie wojna jednostek, nie 'deathmatch', czy 'team deathmatch'. Tu wymagana jest współpraca wszystkich żołnierzy i specjalistów i rzeczywiście w tym jednym punkcie snajper jest godzien potępienia - gdy cała drużyna walczy i ginie próbując osiągnąć cel, a koleżka sobek nawet nie patrzy na cele misji, tylko wali we wszystko, co ma inny kolor munduru niż on. WYJąWSZY sytuację, kiedy jego rola MA polegać na zabezpieczeniu walczących kolegów od flanki, czy od tyłu.... Pozdrawiam wszystkich Quakerów! Sam lubię popykać w Q3 do tej pory, ale nie przenośmy przyzwyczajeń...

dzidu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #50 on: 16 August 2006, 11:50:04 »
Chyba masz racje . Ja lubie sobie połazić po planszy z Musinem czy też Karem . Niejestem taki żeby stać w jednym oknie przez całą runde i zdobywać fragi wyczekując wroga to jest poprostu głupie ! W grze RO trzeba MYŚLEĆ trzeba zadbać o siebie i swojch kumpli z drużyny . :)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #51 on: 16 August 2006, 12:10:39 »
A ja jestem kamperem :blush Kampie wszedzie gdzie się da. I bardzo lubie siedzieć w oknach szczególnie z Maschinengewehr 42 (MG42) na mapie stalingrad. I zdejmować takich graczy jak dzidu (bez urazy :love ) za pomoca rykoszetu. W tej grze trzeba kampić. Zreszta jak jedna strona sie broni to kampi :D.

Gra jest  niesamowita inne doswiadczenia z gier słabo sie przydaja. Najbardziej bedzie liczyc sie zgranie drużyny i wykonywanie zadan. Na razie denerwuja mnie gracze którzy zamiast atakowac  i zdobywac teren szukaja fragów. Za fragi dostaje sie bardzo mało punktów :O_o

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #52 on: 16 August 2006, 13:39:06 »
cdmkjp :P nawet nie z mg42 na mapie stalingrad ostatnio widzialem Cie przyczajonegoz  mosinem :) dzisiaj fjanie grałem z Cyperem na serwerze FR-nG :), jak bronilismy kaukazu ;) on co chwile informował mnie ilu do mnie biegnie (jak biegło 4-5 to uciekałem niemcy za mną biegli a cyper ich zawijał) i na bagnety albo szybkie wychylenie i strzał!!! potrafiłem naprawde wraz z cyperem nieźle namieszać niemcon w szeregach :D

PS. Goral może przerobisz tytuł tego topicu na "Wrażenia z gry"? :)

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #53 on: 16 August 2006, 13:54:43 »
AdRain kolego przyznaje ze z Twoich rak tez kilka kulek zaliczyłem.  Wczoraj albo przedwczoraj, ta sama mapa Kaukaz podobna sytuacja, za boga nie moglismy przebic sie jednym podejsciem.

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #54 on: 16 August 2006, 15:24:44 »
hehehe ;) a jakiego używas z nicku tego samego co na foro?? :Dna kaukazie uwielbiam grać ruskimi :)

w sumie na kaukazie żeby było po równo to u niemców powinno być plus 1,2 graczy

dzidu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #55 on: 16 August 2006, 17:15:14 »
Quote
csMKJP :
A ja jestem kamperem :blush Kampie wszedzie gdzie się da. I bardzo lubie siedzieć w oknach szczególnie z Maschinengewehr 42 (MG42) na mapie stalingrad. I zdejmować takich graczy jak dzidu (bez urazy :love ) za pomoca rykoszetu. W tej grze trzeba kampić. Zreszta jak jedna strona sie broni to kampi :D.

Gra jest  niesamowita inne doswiadczenia z gier słabo sie przydaja. Najbardziej bedzie liczyc sie zgranie drużyny i wykonywanie zadan. Na razie denerwuja mnie gracze którzy zamiast atakowac  i zdobywac teren szukaja fragów. Za fragi dostaje sie bardzo mało punktów :O_o



!!lol!!!  :D :D :DW tej grz trzeba kampić !!?? W tej grze trzeba MYŚLEĆ!!!
AdRain widzialem Cie dzisiaj na serwerze  :D
Tak samo jak Dzi@da...
Pozdro dla wszystkich!!

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #56 on: 17 August 2006, 11:00:52 »
Kamper to temat morze, rozległe, głębokie i słone. W wirze walki czasami traci sie orientacje co, gdzie i jak. Zbawienna jest komunikacja głosowa, wczoraj 2-3 graczy korzystało w trakcie bitwy i jak wiele to ułatwiało. Mimo ze tylko biernie człowiek słuchał informacji, było wiadome która flanka atakujemy, gdzie jest mniej więcej przeciwnik. A co za tym idzie mniejsza pokusa do kampienia, tak ja myślę. I co jeszcze istotne, ze gracze używający komunikacji głosowej pomagają, a to w taki sposób ze czasami ponaglają gracza i motywują do działania. Potwierdzeniem jest mój przykład, zająłem pozycje i wyszukuje celów w pewnym sensie kampie, ale bez w/w informacji nadal siedziałbym tam, a tak wiem ze jakiś konkretny sektor, obiekt jest czysty i można sukcesywnie iść do przodu w wiadomym celu..

popiol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #57 on: 17 August 2006, 11:46:29 »
Siemka. Wlasnie godzine temu przyszla do mnie dlugo wyczekiwana paczka z gra. :) Zainstalowalem gre, ale mam kilka pytan zeby byc spokojniejszym, oto one:

* Jak to jest z tym patchem/uaktualnieniem "Free Booster Pack #1" to mi sie zainstalowalo automatycznie podczas instalacji gry czy ja to musze pobrac przez Steama (jesli tak to jak? ) sorry, ale nigdy wczesniej nie korzystal ze Steama (nie odsylajcie mnie do artykuly na stronie glownej, bo juz go przerabialem)...
* Jakie wybrac w menu polaczenie z posrod nastepujacych: Modem, ISDN, Kabel/ADSL, Lan/T1 ? Standardowo jest Kabel/ADSL i tak mam zostawic ? Net ma z Multimedi jakby co (dziala to na takiej samej zasadzie jak NEO)
* W "Realizm symulacjii" zaznaczyc opcje "stopniowe przyspieszenie pojazdu" ? Bo "stopniowe przyspieszenie czolgu" mam zaznaczone - bylo juz tak.
* Jak wsiasc do pojazdu, bo probuje i probuje i nie moge, w opcjach tez szukalem i nie widze tam opcji przypisanych pojazdom... :(

Dzieki z gory za odpowiedz na te "glupie" pytania, ale poprostu chce sie upewnic na czym stoje. :) Nie jestem noobem tak jak se to pewnie myslicie... Poprostu kto pyta nie bladzi.... Jak czegos jeszcze nie bede wiedzial to napisze...

pozdro dla fanow RO :D

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #58 on: 17 August 2006, 17:12:01 »
Kto szuka, rzadziej pyta :)
Kto czyta uważnie ma mniej kłopotów! Twójh post jest nijak związany z ogólnymi wrażeniami o grze!
Wyjątkowo Ci odpowiem zamiast wysłać Ci ostrzeżenie i skasować posta, ale po raz ostatni.
1) Jeśli nie było go w instalce (a raczej nie było), to się sam dociągnie przez Steam.
2) Kabel/ADSL, jak Ci będzie źle, zewsze możesz zmianić
3) Jak Ci wygodnie
4) Klawisz "Z" standardowo, pod warunkiem że wybrałeś rolę czołgisty i czołg jest na chodzie a nie jest dekoracją mapy.

Razer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #59 on: 17 August 2006, 17:15:50 »
Do pojazdu wsiadasz "Z".

Co do snipera radzieckiego.


Vassili Zaitsev był najlepszym snaiperem... zabił 400 osób (w tym 149 w bitwie o Stalingrad).
Po nim była Ludmilla Pavlichenko która zabiła 309 Niemców.
Następnie "Zikan" ktory zabil 224 Niemców


Dalej nie mam co pisać, ale jak widzisz zabić 400 osób to nie byle zadanie.