Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 64044 times)

rafal

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #75 on: 14 December 2006, 17:04:55 »
Ja bardzo lubię Kaukasus. Podoba mi się sceneria i  wogóle jest dopracowana.

Torke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #76 on: 15 December 2006, 12:25:31 »
najlepsza Stalingrad i lysekrovy ( kocham byc tam snajperem ) .
Najgorsza ? Hmmm arad i taka jeszcze , co czolgi o farmy walcza hehe :)

Bathin

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #77 on: 15 December 2006, 13:44:48 »
Moje ulubione:
1. Odessa
2. Basovka
3. Gdańsk
potem: Stalingrad, Kaukas, Krasnyj itp.

Mapy syf to wszystkie pancerne i dlatego gram tylko na jednym serwerze na którym brak map czołgowych:)

asn

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #78 on: 27 December 2006, 11:08:40 »
Ulubiona
1.Stalingrad Kessel
Znienawidzone
1. Lyse Krovy

KraKooV

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #79 on: 30 December 2006, 14:24:19 »
Ulubione:
1. Stalingrad Kessel
2. Lyse Krovy
3. Rakowice
Znienawidzone:
1. Basovka

GONZO_PL

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #80 on: 30 December 2006, 16:33:44 »
Ulubione:
1.Basovka
2.Arad
3.Odessa
Znienawidzone:
1.Rakowice-ścina mi troche

Wawer

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #81 on: 30 December 2006, 17:18:55 »
Ulubiona:
Gray Ghost Of War, Lyeskrovy ( za dynamikę )
Chętnie gram:
Krasnyioktiabr, Stalingradkessel, Baksanvalley i Arad.

Nielubiane:
Barashka, Hedgehog.

Nigdy nie gram:
Rakowice ( brzydka i nudna mapa)

MajesticO

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #82 on: 31 December 2006, 00:30:43 »
Ulubiona:
Odessa
Stalingradkessel
Koenigsplatz
Nie przepadam za: Basovka,i czołgowe

Wrona

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #83 on: 03 January 2007, 18:34:55 »
Kolno beta jest cudownie piękna i "piechotna" zainteresowani, w szczególności admini niech zajrzą tu: http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=14562
po prostu MIÓD :yes

Damianx2x2

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #84 on: 03 January 2007, 19:39:30 »
Quote
Wrona :
Kolno beta jest cudownie piękna i "piechotna" zainteresowani, w szczególności admini niech zajrzą tu: http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=14562
po prostu MIÓD :yes


Potwierdzam,mapa naprawde super , swietnie wykonana, moze lekko przymala ale dla mnie ma swoj klimat :) Powinna wejsc wraz z patchem do standardowych map :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #85 on: 05 January 2007, 15:58:57 »
Quote
Damianx2x2 :
Potwierdzam,mapa naprawde super , swietnie wykonana, moze lekko przymala ale dla mnie ma swoj klimat :) Powinna wejsc wraz z patchem do standardowych map :D


No mapka fajna, nawet wykonałem w galerii "akcję reklamową" ;)
I tu uwaga techniczna, nie wiem czy to jest sprawa jakiegoś (braku)zewnętrznego podlinkowania plików tej mapy (bo jest więcej niż jeden), ale ściąganie z serwera po zmianie mapy jest raczej bezcelowe np. na neo 512 (znam z opisu ;) ), bo przy normalnej rozgrywce nie zdąży się ściągnąć - 50MB baaaardzo powoli leci...więc jeżeli się nic nie zmieni do tego czasu to instalujcie ją przed grą z Mapowiska, raz że spakowane to waży połowę tego, a dwa - leci pełnym łączem.

Co do tematu:
nie mam wyraźnego podziału na najlepsze/gorsze...
najfajniej gra mi się z ludźmi wykonując to co zamierzone na danej mapie w teamie - czyli pełna współpraca, MG dostaje amunicję a nie wrzeszczy bez skutku całą rundę, a na dodatek ktoś go osłania przy przemieszczaniu się i przeładowywaniu a nie wszyscy lecą hurra po kulkę do przodu, czołgi ułatwiają przejście piechocie, za to piechota nie pozwala na to aby piechur AT przeciwnika nawet złożył się do strzału itp. Jeżeli warunek współpracy jest zachowany, mapa ma drugorzędne znaczenie co do grywalności.
Nie lubię jedynie grać n-ty raz tą samą mapkę z rzędu, bo to nudne, a z reguły wtedy na serwerze grają wszelkiej maści "Rambo" (bez związku z graczem Rambo_PL :) ) czy inne "Samotne Wilki", "Zaginieni w Akcji", którzy absolutnie nie współdziałają tylko prą do przodu ;/

Desperat

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #86 on: 19 February 2007, 07:56:22 »
1. Ulubione  to wszystkie czołgowe :D heh ...    plus Odessa i Kaukasus :D
2. NIENAWIDZE  basovki    nie wiem dlaczego ale wpienia mnie na maxa... Pozdrowki :D

Raiden

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #87 on: 19 February 2007, 11:11:04 »
Oczywiście, że wszystkie śnieżne (nawet te nie standartowe). Nie wiem czemu akurat takie... może za dużo filmów wojennych ^^? No i jedna z czołgami KongitzPlaze - chyba tak to się pisze...

A co nienawidzę? Napewno będzie Lyes Krovy, Danzing, I większość niestandartowych.

Studinsky

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #88 on: 19 February 2007, 13:54:48 »
Quote
BartBear_[PL] :
nie mam wyraźnego podziału na najlepsze/gorsze...
najfajniej gra mi się z ludźmi wykonując to co zamierzone na danej mapie w teamie - czyli pełna współpraca, MG dostaje amunicję a nie wrzeszczy bez skutku całą rundę, a na dodatek ktoś go osłania przy przemieszczaniu się i przeładowywaniu a nie wszyscy lecą hurra po kulkę do przodu, czołgi ułatwiają przejście piechocie, za to piechota nie pozwala na to aby piechur AT przeciwnika nawet złożył się do strzału itp. Jeżeli warunek współpracy jest zachowany, mapa ma drugorzędne znaczenie co do grywalności.
Nie lubię jedynie grać n-ty raz tą samą mapkę z rzędu, bo to nudne, a z reguły wtedy na serwerze grają wszelkiej maści "Rambo" (bez związku z graczem Rambo_PL :) ) czy inne "Samotne Wilki", "Zaginieni w Akcji", którzy absolutnie nie współdziałają tylko prą do przodu ;/


Dokładnie to. Do RO przykuły mnie trzy rzeczy, realizm symulacji żołnierza połączony z masowością i dynamiką (pod pewnymi względami realizm lepszy nawet niż w ArmA), VoIP i to, że zdarzają się tu częściej obcy ludzie współpracujący ze sobą. Może miałem szczęście, ale pierwszego dnia grania trafiłem na serwer, gdzie ludzie współpracowali i to mnie przekonało do RO. Trochę mnie denerwują teksty na tym forum o nawiedzonych teamplayowcach... przecież jest UT i Quake, po co się męczyć w jednej z najbardziej teamplayowych gier?

Hadess

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #89 on: 19 February 2007, 16:43:19 »
Ulubione mapy: vatervovko,kaukasus,kolno,kongsplatz,baksanvalley
znienawidzone:(( : arad,stalingrad i wszędzie tam gdzie jest jakaś fabryka

pozdrawiam