Author Topic: Company Of Heroes  (Read 6102 times)

Macias1973

  • Guest
Company Of Heroes
« on: 25 October 2006, 20:22:41 »
Jako osoba interesujaca sie II WŚ i co za tym idzię grami o tej tematyce, zastanawiam sie nad kupnem pozycji jak w temacie. Mimo ze jest to RTS to gdzie nie czytam o tej grze widze same pozytywne zachwyty i oceny. Moze ktos z was posiada ta pozycje, albo podzieli sie swoim odczuciem?

Zdzira

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #1 on: 25 October 2006, 20:46:36 »
Jo te moje nooby z klanu w to grają.... mnie się ściągać nie chciało wole FiFke ;)

Guz

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #2 on: 25 October 2006, 21:08:50 »
Gierka jest stosunkowo przyjemna, jednak zdecydowanie nie jest realistyczna. Osobiscie przyjemniej mi sie gra w Faces of War. CoH ma bardzo duzy potencjal do gry w neta.

maniu

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #3 on: 25 October 2006, 21:11:17 »
rzeczywiscie fajny rts

PrezesOi

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #4 on: 26 October 2006, 06:34:34 »
z tego co dotychczas wyszlo na dluzsza mete najlepiej w multi gra sie w  Soldiersow z modem BTRH 1.31. CoH jest dobry ale przejada sie dosc szybko, nawt w grach 2/2 czy 3/3. FoW jest totalnie zrypany jesli chodzi o "realizm" w porownaniu do Soldiersow/BTRH (FoW to dla mnie porazka tym wieksza ze czekalem z kumplami na to baaardzo dlugo, a wyszla kupa).

pastor44

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #5 on: 26 October 2006, 09:57:13 »
Witam
gra jak dla mnie odpada a to dlatego ze brak jej realizmu
O ile walki piechoty sa niekiedy ciekawe to juz calkowicie
denerwuja mnie dziala ppanc-totalna porażka-jesli graliscie w tą grę
to wiecie o co chodzi... zawiodlem sie na tym tytule
pozostaje mi czekac na Theatre of war

Macias1973

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #6 on: 26 October 2006, 13:27:52 »
Dziekuje za opinie, no własnie tak myslalem ze za pieknymi opisami, zachwytem kryje sie cos. Grafika to nie wszystko, grywalnosc, realizm i obawiam sie ze moge sie rozczarowac co do COH. Decyzja zapadła, poswiece i sciagne demo.

Magnat

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #7 on: 27 October 2006, 17:18:45 »
Fajna gierka...Ale jak już kupujesz, to proponuje Ci kupić na gram.pl edycje kolekcjonerską- jest tam wiele fajnych dodatków...A jak nie jestes maniakiem wojennym(:p)  to kup sobie normalną wersje.Gre serdecznie polecam! :)


GONZO_PL

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #9 on: 27 November 2006, 15:36:06 »
CoH dobrze się prezentuje pod wzgledem grafiki ale realizm jest do bani , gra na dłuzszą mete robi się monotonna.

Zdzira

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #10 on: 27 November 2006, 15:51:00 »
Realizm tylko w Soldiers: Ludzie honoru + mod BTHRd ;)

krv[PL]

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #11 on: 09 December 2006, 17:18:53 »
gierka spoko co do soldiersow to teraz wychodzi tych samych producentow giera Oficers 2 (jakby soldiers 2) a jak lubicie REALISTYCZNE gierki to seria Combat mission powinna was zadowolisc :D :D :D

MajesticO

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #12 on: 15 December 2006, 22:08:07 »
Czy by mógł ktos dac  linka z kad mozna scagnac Demo CoH

Apos

  • Guest
Company Of Heroes
« Reply #13 on: 12 February 2010, 21:51:39 »
taki mały bump. Czy ktoś gra? Ostatnio odkurzyłem ten tytuł z jednego powodu - Mod Blitzkreig. Wprowadza realizm do gry (teraz przedni pancerz Tigera czy Panthery odbije każdy małokalibrowy pocisk), nowej jednostki oraz lepsze drzewka rozwoju (odkrywamy nowe jednostki, typy amunicji i inne). Przypomina to teraz połączenie Heart Of Iron z CoH'em. Customowe nowe mapy są o wiele większe, przystosowane pod rozgrywkę, która się zdecydowanie różni od tej z oryginału.

http://www.moddb.com/mods/blitzkrieg/images/new-vehicle-skins3 zdjęcia
http://www.moddb.com/mods/blitzkrieg www o modzie

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Company Of Heroes
« Reply #14 on: 13 February 2010, 08:05:53 »
Gra spoko ale jak ktoś lubi niszczyć Shermany z Kingtigera za 10 strzałem:con
Lepiej zainwestować w Soldiers-bo tam realizm stoi na bardzo wysokim poziomie:yes
Takie moje skromne zdanie...........
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."