Author Topic: Wyniki  (Read 8712 times)

Tin

  • Guest
Wyniki
« on: 16 October 2006, 09:03:45 »
Podajcie czasami wyniki meczów z Cb i Rolader.net :p

asn

  • Guest
Wyniki
« Reply #1 on: 16 October 2006, 22:05:53 »
ale one sa na stronie ro:ladder i cb... wiec po co?

Zdzira

  • Guest
Wyniki
« Reply #2 on: 16 October 2006, 22:50:18 »
Po to, zebys sie glupio pytal... Nie lepiej zeby sie jedna osoba tym zajmowala ? Na wiekszosci serwisow gier online co jakis czas pojawiaja sie newsy o wynikach polskich klanow w ladderkach. Tutaj tego ni ma. A moglo by być...

Plazma

  • Guest
Wyniki
« Reply #3 on: 16 October 2006, 23:11:49 »
Popieram, nie każdemu chce się szukać...

Goral

  • Guest
Wyniki
« Reply #4 on: 16 October 2006, 23:55:37 »
zdzira, chcesz prowadzic taką cześć serwisu?

Guz

  • Guest
Wyniki
« Reply #5 on: 17 October 2006, 00:42:03 »
Z mojego krotkiego doswiadczenia pisania cotygodniowego podsumowania ostrzegam ze jest to jednak sporo pracy :)

Tin

  • Guest
Wyniki
« Reply #6 on: 17 October 2006, 08:31:27 »
Pierwszy raz się spotykam z oporem redaktorów SERWISU ! o danej grze  w temacie wyników rozgrywek w poszczególnych ligach itd. Zastanawiam sie co wam tak duzo czasu zajmuje że nie chcecie się tym zająć. Mam już takie wrażenie od mojej uwagi co do zmiany skórki forum. Wnioskuję po  okresie jaki ten serwis funkcjonuje że: nie chce wam się tego robić lub nie potraficie tego zrobić ( ? ) lub najzwyczajniej w świecie uważacie że wszystko robicie zaje...cie i nie należy nic zmieniać. Tylko proszę nie odpisujcie mi że mało ludzi macie lub też brak czasu. Bo w takim wypadku nie powinniście w ogóle zajmować się serwisem ;).
Nie piszę tego by z wam dowalić lecz żeby pomóc. Jeżeli uważacie że was obraziłem tą wypowiedzią  dajcie mi bana i róbcie to co do tej pory ;)

MataDor

  • Guest
Wyniki
« Reply #7 on: 17 October 2006, 13:15:05 »
Gwoli ścisłości takie info o meczach polaków w ladderach jest chyba jedną z rzeczy które na pewno powinny być na serwisie poświęconym polskiej scenie RO i były by jednymi z chętniej czytanych i komentowanych, jak jest zresztą na każdym servisie tego typu.
Pozatym tchnęło by to w servis jakieś życie.

viatrova

  • Guest
Wyniki
« Reply #8 on: 17 October 2006, 15:30:30 »
spoko to tylko assasin mial cos do powiedzenia na nie co juz jest norma u niego chyba :)

Goral

  • Guest
Wyniki
« Reply #9 on: 17 October 2006, 16:06:07 »
Tin, tu jest wolność słowa (o ile jeszcze ta wolnośc nie łamie innych praw) i nikt nie ma zamiaru Cię banować za Twój punkt widzenia.
Na szczęście dla Ciebie (i innych niezadowolonych z serwisu Red.Orchestra.pl) jest już konkurencja, i tam możesz poszukać coś co będzie Ci odpowiadało.
W sumie pewnie i masz rację, że nie powinniśmy się brać za serwis o grze Red Orchestra, skoro nie odpowiada On Twoim i części graczy wymaganiom. Jednak akurat nikt się nie kwapił do tego, i postanowiliśmy popełnić ten nietakt. I jesteśmy z graczami prawie od samego początku!
Jeśli nie będzie dla kogo robić serwisu, to przestaniemy. Na razie na ile mamy czas i chęci to to prowadzimy. Są także chętni, którzy chcą nam w tym pomagać i pomagają.
Są też tacy, którzy wymagają. Mało tego, żądają że albo będzie tak jak chcą albo mamy zamknąć serwis :)
A życie się toczy dalej. I nie znosi próżni, zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
Jak się wzmocni konkurencja, porobi wodotryski, ładniejsze layouty to użytkownicy sami sobie stąd pójdą, a my nie będziemy mieli powodu aby prowadzić ten serwis. Jednak nasz czas jeszcze nie nastał.

Tin

  • Guest
Wyniki
« Reply #10 on: 17 October 2006, 20:28:13 »
Fakt to wasz serwis i możecie go prowadzić jak chcecie. Napisałem uwagę na zasadzie pomocy ( merytorycznej ) w przeciwnym razie bym nic tutaj nie napisał i przeglądał bym inny serwis. Wzburzyła mnie jednak wypowiedź redaktora assasina z tąd ton wypowiedzi. A co do uwag z mojej strony - skoro uważacie że myślę tak tylko ja i paru graczy to jesteście w błedzie ale oczywiście możecie zrobic jak chcecie i nie zamierzam wam tutaj narzucać jak macie prowadzić serwis. W końcu skoro wychodzicie z założenia że nie robicie tego pod graczy  tylko pod własny gust i dla własnej satysfakcji to faktycznie po co coś robic więcej ;)

Goral

  • Guest
Wyniki
« Reply #11 on: 17 October 2006, 20:47:11 »
No więc serwis jest dla graczy robiony przez graczy. Tylko trzeba poprawić proporcje, aby tych graczy co robią było trochę więcej w stosunku do tych dla których to robią.
Nawiążemy współpracę z każdym chętnym do zrobienia czegoś dla innych. Pomysłów sami też mamy sporo, tylko mocy przerobowych brak, jak na razie.

ciocia|Ola

  • Guest
Wyniki
« Reply #12 on: 17 October 2006, 23:20:04 »
Niepotrzebna przepychanka. Szacunek dla twórców serwisu RO. Mnie by się nie chciało - jest serwis i swoja drogą to forumowicze tutaj powinni się udzielać - spotkałam bardziej ubogie fora chociażby graficznie - ale merytorycznie bogatsze <w sensie wypowiedzi forumowiczów>. Zawsze można do admina dać PW z jakimiś ciekawymi rzeczami :) na mnie nie liczcie ja się nie znam - a przepisów kulinarnych nie macie ochoty zapewne czytać bo i tak zajadacie pizze. :D

Tin

  • Guest
Wyniki
« Reply #13 on: 18 October 2006, 00:44:09 »
Ja mogę jedynie rzucić  pomysłem ( co też czynię w sposób bardziej lub mniej podobającym sie ;) )

Goral

  • Guest
Wyniki
« Reply #14 on: 18 October 2006, 08:16:26 »
No więc poczekajmy, może ktoś z kolei zaoferuje swój czas, żeby taki dział, czy też w postaci newsów poprowadzić Twój pomysł.