Author Topic: Suchary - paczka Roberciqa  (Read 21184 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #45 on: 17 August 2013, 15:21:11 »
Z nami, wami , nimi z kim nie zagra?(no chyba że jest jeszcze 300 polskich serwerów pod Ro i kupa ludu na nich) FN jest otwarty dla wszystkich i niech Robert wpada i walczy. I ja teraz zamiast hejtować zapraszam . Zastrzelić Asa albo Zeissa  bezcenne. Barta trudno ubić, raz czy dwa granatem mi się udało, ale to admin, który jest najlepiej wyszkolony, przewiduje ruch przeciwnika , zanim on o nim pomyśli :P ;)
« Last Edit: 17 August 2013, 15:36:02 by Ryszka »


Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #46 on: 17 August 2013, 15:37:46 »
Robert usunął red orchestrę. Kończy z tą grą

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #47 on: 17 August 2013, 15:39:02 »
Czuje się zaszczuty przez niektóre osoby

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #48 on: 17 August 2013, 15:56:41 »
Robert usunął red orchestrę. Kończy z tą grą
Tzn. jak? Napisał do Valve żeby mu ja z konta usunęli? Jak "usunął lokalne pliki gry" to po prostu zadał sobie niepotrzebnego trudu w przyszłości aby pobrać je na nowo. Ile to będzie na łączu ~50mb/s 20-25 minut? ;p

[...]Barta trudno ubić, raz czy dwa granatem mi się udało, ale to admin, który jest najlepiej wyszkolony, przewiduje ruch przeciwnika , zanim on o nim pomyśli :P ;)

Oj widzę Kolego Moderatorze że po swoim urlopie nie czujecie się zbyt pewnie i wchodzicie w d.. aż po samą okrężnicę  ;D

Jak to zaznaczył kiedyś As "on jest pierwszy bo siedzi na admince i jego fragi liczą się podwójnie"  ;D ;D
A tak na poważnie (?) to Minister Propagandy byłby ze mnie (moich wideo-relacji z FN'ów) dumny  ;)

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #49 on: 17 August 2013, 16:09:53 »
pliki lokalne usunął a w naszym klanie 1DP został honorowym członkiem

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #50 on: 17 August 2013, 16:23:03 »
Jest tu młodzież więc może na żartach się nie zna, aczkolwiek uznanie dla Barta to nie żart . Chłop siedzi i trzyma tę scenę w garści , organizuje eventy/wydarzenia, i takie grupy jak jednostka Adamova mogą się przez to wypromować. ( zresztą z Adamovem mam kontakt i rozmawiamy na temat sparingów). Co do Roberta, to dajcie na luz i po prostu niech gra sobie dalej, jeżeli nie w klanie to na FN, nikt już nikogo nie hejtuje, a jak podczas walki z żywym przeciwnikiem, pokaże że na wszystkie acziwy zasługuje, to tylko chwała i honor.


Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #51 on: 17 August 2013, 18:00:49 »
Nie mogę się powstrzymać:

Eragon jak już zacząłeś bredzić, to napisz normalnie. Forum jest dla ludzi i ktoś może chcieć to zrozumieć, skoro już poinformowałeś świat o tym "incydencie". Zamiast pisać bezsensowne posty typu "heh Hubtus" - swoją drogą to łamanie regulaminu i to tu należą się konsekwencje - pomyśl trochę, bo posty innych użytkowników sugerują, żebyś wyjaśnił co chciałeś napisać.

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #52 on: 17 August 2013, 21:22:11 »
Nie mogę się powstrzymać:

Eragon jak już zacząłeś bredzić, to napisz normalnie. Forum jest dla ludzi i ktoś może chcieć to zrozumieć, skoro już poinformowałeś świat o tym "incydencie". Zamiast pisać bezsensowne posty typu "heh Hubtus" - swoją drogą to łamanie regulaminu i to tu należą się konsekwencje - pomyśl trochę, bo posty innych użytkowników sugerują, żebyś wyjaśnił co chciałeś napisać.

Miał on na myśli ,pewien incydent który zaistniał parę tygodni temu.Opowiem od początku .... : Otóż potrzebowaliśmy parę groszy na nasz nowy serwer VPS [na którym postawiliśmy serwer do Mare Nostrum] ,więc zbieraliśmy od członków naszej dywizji 1DP potrzebną składkę.Dzień wcześniej mój znajomy ze społeczności Steam o nicku br.dod Asasin (Polak , który wyemigrował do Kanady , poprosił mnie o "oryginalny klucz do gry Red Orchestry" bo nie miał w co pograć ,a gra strasznie mu się wnet spodobała.Oczywiście nie za darmo - miał przesłać przelewem pieniądze [ 50 $ Kanadyjskich - bo to dla niego nie były jakieś "wielkie" pieniądze]. Dałem mu klucz , lecz pieniądze nie wpłynęły na adres podany przez Eragona.Rozmowa o kasę przedłużała się przez parę tygodni .. i nadal trwa.Klucz do niego dotarł , ba on sobie spokojnie czasami gra w grę.Co dzień do niego piszę ,a on nic.Któregoś tygodnia oznajmił ,że wysłał pieniądze i ,że trzeba długo czekać ... Już przez następne dni przestał odpisywać i na tym cała historia jednego klucza [od mojego kolegi o nicku Ahmed,który nie był dla niego potrzebny bo miał już RO] wartego 2 zł została z znakiem zapytania , bo wątpię , że kiedyś je prześle ....

Co do wątków Eragona... proszę o dowody swoich opisów.Jeśli br.dod Asasin on chciał złożyć na mnie skargę na policji [tak wynika z twoich odpowiedzi] ,że to moja wina ,z tym skandalem o kasę to grubo się mylisz...możesz mnie zablokować na steam bo sam się zachowujesz gorzej ode mnie [swoim zachowaniem]...

PS : Wracam do ,dywizji [1DP] i dziękuje ,że większość [tak ja sądzę - jeśli jestem w dużym błędzie to przepraszam] mi przebaczyła.Jeszcze raz dzięki :) ....

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #53 on: 17 August 2013, 21:58:54 »
Witamy z powrotem  ;D
Tylko jedna sprawa panowie: nie ma prania klanowych brudów na forum społeczności. Swoją drogą dziwne, żeby kasa szła tyle czasu. Nawet pocztą przez ocean już by dotarła, na przyszłość korzystajcie z pay pala

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #54 on: 17 August 2013, 21:59:44 »
Czyli jak, chciałeś gościu opchnąć klucz za 2 zł z allegro za 50 dolarów ? niezły biznes  ;) i niby dlaczego miałby podać ciebie na policję ? że nie dajesz mu spokoju ? 

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #55 on: 17 August 2013, 22:03:27 »
Chodzi o to,że Eragon wierzy hamburgerowi,że ten kasę wysłał (pewnie nie wysłał, bo to Hamburger) i oskarża Robercika,że kasę przywłaszczył. Słowo przeciwko słowu :DD

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #56 on: 18 August 2013, 07:09:36 »
heheh wpierw i mi groził.
A i sorry źle troche jego lokalizacje podałem - Kanada a nie USA
Więc nie hamburger xd

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #57 on: 18 August 2013, 12:23:46 »
Jak kasę wysłał to ma chyba potwierdzenie przelewu w pdfie albo kwit w ręku. Bez dowodu ciężko zawracać tyłek policji  8)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #58 on: 18 August 2013, 16:22:27 »
Ja do niego pisałem kilka razy, to nie raczył odpisać.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #59 on: 18 August 2013, 22:38:56 »
Oszust jest oszustem i tyle. Profil prywatny też można zgłosić z "podejrzeniem o oszustwo" z odpowiednim uzasadnieniem. Myślę, że "Steam Achievement Manager" to będzie dobre uzasadnienie :) Może skoro konto steam jest dla ciebie wartościowe i potrzebne na co dzień (ciekawe do czego ?) to następnym razem pomyślisz. Nara !