Author Topic: Suchary - paczka Roberciqa  (Read 21273 times)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #15 on: 14 August 2013, 17:22:44 »
EDIT:
Po zgłoszeniu postu do moderacji - usuwam.
« Last Edit: 14 August 2013, 22:49:24 by BartBear_[PL] »

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #16 on: 14 August 2013, 17:24:08 »
I właśnie na tym polega oszustwo, że nabiłeś sobie pełną jakąś tam badziewną csowską rangę, bo potem móc ją wykorzystać w turniejach. Pogratulować, mam nadzieję,że ktoś się tym zajmie i ubanuje Ci ta Twoją dumę. Jak dla mnie sprawa jest zamknięta. My oszustwa nie popieramy, a Ty się do niego otwarcie przyznałeś, by czerpać z tego korzyści. Dlatego jak dla mnie to już jest sprawa dla "naszej" Żandarmerii, a druga sprawa dla Valve. Może wtedy ja dostaniesz banika i rodziców pieniądze przepadną ( za m.in serwer MN) to się zastanowisz. W życiu tez tak robisz będziesz? Wpiszesz kod, odblokujesz sobie acziwy i wieku 18 lat zostaniesz profesorem, najlepiej z Noblem? Jedna rzecz, póki pamiętam, jeśli grać uczciwie nie potrafisz, zdobywać osiągnięć, krytyki zasłużonej znieść, to chociaż KOBIETA LEKKICH OBYCZAJÓW (Tak sam się Ryksza na zielono zrobiłem) MAĆ weź ogarnij interpunkcję!

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla ....... dajcie mi bana na forum i koniec i piszcie sobie dalej co o mnie chcecie mam tego po dziurki w nosie ........




Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #17 on: 14 August 2013, 17:27:20 »
Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla ....... dajcie mi bana na forum i koniec i piszcie sobie dalej co o mnie chcecie mam tego po dziurki w nosie ........
Da się zrobić bez problemu, a w uzasadnieniu dla administracji Valve co chcesz mieć?



Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #18 on: 14 August 2013, 18:22:03 »
One się dla mnie nie liczą

Ale mimo to masz je wszystkie.

Nie wiem kiedy je SZYBKO nabiłeś, ale bana na konto steam można dostać w ciągu dwóch tygodni.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #19 on: 14 August 2013, 19:38:21 »
Było mi to potrzebne do rangi , i udało mi się [teraz będę grał turnieje i nadrobię do pełnej największej rangi za parę miechów].

One się dla mnie nie liczą [bo gdyby tak nie było , musiałbym kupić dodatek do cs:go i dopiero robić odznaki ;0 , wraz z zmianami statysty itd.]
Ustal sobie wspólną wersję  ;D
Jeśli do zagrania w jakimś turnieju potrzebna jest jakaś ranga  czy komplet innego wirtualnego badziewia to to jest Noobiliada a nie turniej... I tak zasadniczo to achievy są dla ludzi, nie na odwrót.
Nie wiesz ile czasu męczyłem SR3, żeby przejąć miasto w 100%. Wciąż zostało mi sporo osiągnięć do zdobycia (kiedyś trzeba będzie ukraść te wszystkie auta na zlecenie), choć pewnych nie zrobię bo Wszystkie akcje do zrobienia w co-op to przegięcie pały. Ale mam to kluczowe i trudne słowo: satyfakcję, bez "sztucznego" dowartościowywania się.
http://steamcommunity.com/id/morticore/stats/SaintsRowTheThird/?tab=achievements

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #20 on: 14 August 2013, 19:59:40 »
Cóż, ja też coś dorzucę. Acziw to nagroda za jakieś konkretne osiągnięcie, które w przypadku RO 1, zazwyczaj jest trudne i (lub) wymaga dużego samozaparcia. Nie powiem, miło jest pochwalić się, że zdobyłem srebrnego tygrysa, czy achtung faust albo inne pieruńsko trudne osiągnięcie, a to co zrobił imć Robercik, sprawiło, że moje trudy w zdobywaniu acziwów w sumie straciły sens. Wyszło na to, że niepotrzebnie z pełnymi gaciami biegłem na Koenigsplatz do punktu zaopatrzeniowego, by uzupełnić zapas Panzerfaustów, po tym jak rozwaliłem już dwa ruskie czołgi i został mi ostatni.... Jak można to porównywać z ,,zdobyczą'' Robercika który sobie wpisał czita i też ma... Nieładnie, nawet bardzo...(by nie użyć dosadniejszych słów)

PS. http://steamcommunity.com/profiles/76561198019668296/stats/RedOrchestra/?tab=achievements - to moje, własnoręcznie zdobyte :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #21 on: 14 August 2013, 20:48:54 »
Cóż, ja też coś dorzucę. Acziw to nagroda za jakieś konkretne osiągnięcie, które w przypadku RO 1, zazwyczaj jest trudne i (lub) wymaga dużego samozaparcia. Nie powiem, miło jest pochwalić się, że zdobyłem srebrnego tygrysa, czy achtung faust albo inne pieruńsko trudne osiągnięcie, a to co zrobił imć Robercik, sprawiło, że moje trudy w zdobywaniu acziwów w sumie straciły sens. Wyszło na to, że niepotrzebnie z pełnymi gaciami biegłem na Koenigsplatz do punktu zaopatrzeniowego, by uzupełnić zapas Panzerfaustów, po tym jak rozwaliłem już dwa ruskie czołgi i został mi ostatni.... Jak można to porównywać z ,,zdobyczą'' Robercika który sobie wpisał czita i też ma... Nieładnie, nawet bardzo...(by nie użyć dosadniejszych słów)

PS. http://steamcommunity.com/profiles/76561198019668296/stats/RedOrchestra/?tab=achievements - to moje, własnoręcznie zdobyte :)

Czujesz bluesa Bubel :) ecziwy w RO1 były naprawdę dobrze przemyślane i przy wielu, wielu z nich tętno skakało mi do wartości granicznych, a satysfakcja i duma z ich zdobycia oraz szacunek u kolegów - wielkie :) tego też mi brak w HoS, gdzie ecziwy to głównie głupie statystyki i można je nabijać na botach, tymczasem w RO ost na serwerze musiało być minimum 16-tu żywych graczy :(

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #22 on: 14 August 2013, 21:41:51 »
Zabawne nie dość że się chwali oszustwem to zrobił go w głupi sposób. To co zrobił jest wykrywalne w 100% i ban będzie na pewno.

Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #23 on: 14 August 2013, 22:18:02 »
Ban na Steamie - tak
Ale czemu na forum? Ktoś tu próbuje na siłę wyciągnąć konsekwencje za czyn nie mający nic wspólnego z forum.

A tak szczerze - co was to ku*wa obchodzi, co on robi na Steamie? Jeśli sprawia mu przyjemność oszukiwanie, to niech sobie oszukuje tym bardziej, że to jakieś pierdółki bez dużego znaczenia i niszczy sobie przyjemność wynikającą z ich zdobywania. Tak samo jak kody do gier - kto chce niech sobie używa. Steam i tak wyciągnie konsekwencje. Nie bądźcie żandarmami, bo nikt nie dał wam do tego prawa.

Offline Adamov

  • Towarzysz broni
  • Posts: 9
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #24 on: 14 August 2013, 22:50:29 »
Macie trochę racji, ale Roberickq nie używał hacka takiego jak aimbot(a znam takiego jednego w Ostfroncie) ani wallhacka itp. Myślę ,że chciał zmienić tylko w CSie ale się rozpędził i dotknęło to także ostfronta,nie chciał nikomu zaimponować.Nie jest to godne pochwały wręcz odwrotnie ale to jednak jego sprawa i nie wolno robić samosądu w postaci bana na forum bo to nie jest z nim związane.Tak jak powiedział Deep22, nie jest to sprawa godna wielkiej uwagi ale potępiam takie wspomagacze jak Steam Achievement Menager. Kol.Robercikq jednak splamił imię 1DP i konsekwencje tego zostały wyciągnięte.

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #25 on: 14 August 2013, 23:05:49 »
Deep, chyba nie przeczytałeś mojego posta. Robercik wpisując czita zdobył w sekundę osiągnięcie, przy którym ja musiałem się nieźle napocić, a później ponoć się tym chwalił (nie widziałem na własne oczy, ale z poprzednich postów to wynika) w ten sposób niwecząc wysiłek mój i wszystkich innych uczciwych graczy. Czity należy tępić i to ostro, bez litości, bo sprawiają że spędzanie czasu w grach komputerowych traci całkowicie sens. Może koledze po acziwach przyjdzie do głowy ochota by pochwalić się skillem na serwerze, skillem ,,wspomaganym'' naturalnie... Czy miałbyś ochotę na taki nieuczciwy pojedynek ? (pytanie retoryczne). Uważam ponadto, że mimo tego nie należy się Robercikowi ban na forum. (ale na steamie owszem).
« Last Edit: 14 August 2013, 23:09:53 by BUBEL »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #26 on: 14 August 2013, 23:29:18 »
Spokojnie bana na forum raczej nie zgarnie, chodziło raczej o uświadomienie co facet odwalił. Już pal licho te staty z Cs'a, ale chłop się chwali,że mam wszystkie acziwy w RO (przypominam,ze to strona poświęcone tej grze), kiedy najwięksi weterani, których liczba godzin idzie w tysiące nie mają...

Tak czy siak sprawa skończona i odłożona ad acta. 

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #27 on: 15 August 2013, 16:03:08 »
Czy taka sprawa odłożona?
To ja bym nie powiedział.

Dziś do mnie zgłosił się niejaki - br.dod.asasin
On miał dać 50$ na serwer RO1
Które zresztą dziwnym trafem nie dotarły na konto...
Sprawą zapewne z tego co powiedział kolega z USA(br.dod.asasin) zajmie się policja.
To już nie moja sprawa, ale Roberciq sobie biedy narobił -.-

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #28 on: 15 August 2013, 17:03:18 »
Eragon, ja nie wiem co ty bierzesz, ale bierz od dzisiaj połowę. Będziesz bardziej zrozumiały  ;)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #29 on: 15 August 2013, 18:04:33 »
Nie wiem o co chodzi, dlatego wrzucę kobietę-czołg :


A poważnie, to klanowe brudy pierzcie u siebie :D