Author Topic: Suchary - paczka Roberciqa  (Read 21183 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Suchary - paczka Roberciqa
« on: 13 August 2013, 19:57:46 »
Nasz szanowany dotąd kolega RoberciQ właśnie zdobył w RO ost wszystkie 44 ecziwy ! Strasznym niefartem jest tylko to, że przyznał sobie również te które nie działają i nie da się ich zdobyć inaczej jak tylko czitem oraz ze wszystkie nabił tego samego dnia i godziny :D Myślę, że zasługuje to na miano suchara miesiąca


Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #1 on: 13 August 2013, 21:33:00 »
Cześć.
Ufo, dzisiejsza młodzież widocznie "lepiej opanowała" gry komputerowe, Ty masz prawie 3000 godzin w RO i nie zdobyłeś wszystkich acziwów,
a kolega przy 97 godzinach, ma wszystkie. Są, o dziwo, gracze "lepszejsi" od Ciebie.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #2 on: 14 August 2013, 06:59:29 »

poza tym jest bogiem CSa którego WSZYSTKIE ecziwy zdobył jednego dnia i godziny !!! słusznie robi chwaląc się tak wspaniałymi statystykami w swoim podpisie na tutejszym forum !

czas nam kłaść się do grobów  :'(
« Last Edit: 14 August 2013, 07:04:54 by ufo_has_landed_! »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #3 on: 14 August 2013, 09:34:52 »
To ja się przyznam, że "Jak pokochałem bombę "  w Ro2 (4 fragi granatem) rzeźbiłem 370 godzin.
Ech ta dzisiejsza młodzież...

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #4 on: 14 August 2013, 09:38:40 »


czas nam kłaść się do grobów  :'(
Jeszcze trochę poczekajmy. A tymczasem można założyć " Hall Of Fame" dla Robercika,
"Stojącego w sali sławy
 I świat będzie znał Twoje imię
 Bo palisz się najjaśniejszym płomieniem
 I świat będzie znał Twoje imię
 I będziesz na ścianach sali sławy"

Ale dość żartów, wydaje się, że administracja pożegna Robercika, którego wspaniałe osiągnięcia nie przystają
do "normalnego poziomu" graczy na tym forum. W dodatku chwali się tym, a co gorsza młodsi gracze
mogą iść tym przykładem w "zdobywaniu" acziwów.
« Last Edit: 14 August 2013, 10:21:16 by as123as »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #5 on: 14 August 2013, 10:36:19 »
Swoją drogą słyszałem o tym czicie, Socom mi o nim opowiadał. Widać kiedyś za to ban od administracji Steama groził, na całe konto, jakby się ktoś uparł i zgłosił pewnie teraz byłoby podobnie ;)

Daazzz

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #6 on: 14 August 2013, 12:40:07 »
Czit o którym mowa zwie się "Steam Achievement Manager" czyli tak naprawdę to zarządzasz osiągnieciami  ;) Ta jasne... ;)

Jeśli RoberciQ zdobył tytuł "suchara miesiąca" za swoje osiągnięcia z RO i CS, to gość poniżej ( zresztą też nasz forumowicz), śmiało może powalczyć o tytuł "suchara roku":
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007759510

Staty z RO:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007759510/stats/RedOrchestra/?tab=achievements

Oczywiście w 95% pozostałych grach ma osiągnięcia na fulla ;) Prawdziwy bot.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #7 on: 14 August 2013, 15:04:11 »
Na stos z nimi, na stos i spalić, niech się smażą w ogniu piekielnym.

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #8 on: 14 August 2013, 16:26:48 »
Czit o którym mowa zwie się "Steam Achievement Manager" czyli tak naprawdę to zarządzasz osiągnieciami  ;) Ta jasne... ;)

Jeśli RoberciQ zdobył tytuł "suchara miesiąca" za swoje osiągnięcia z RO i CS, to gość poniżej ( zresztą też nasz forumowicz), śmiało może powalczyć o tytuł "suchara roku":
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007759510

Staty z RO:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007759510/stats/RedOrchestra/?tab=achievements

Oczywiście w 95% pozostałych grach ma osiągnięcia na fulla ;) Prawdziwy bot.

Co Cię to obchodzi co ja robię i jak zdobywam osiągnięcia ^^ . Tak używałem tego programiku [jak wielu ,wielu innych osób] ,ale co ci do tego ??? .Tak w RO to zrobiłem dla picu by były [bo i tak bym nigdy nie zdobył wszystkiego bo jest botem ,nobem itp. w  RO] ,ale w CS mi brakowało zaledwie 7 achivów trudnych do wykonania ,więc spróbowałem tego wspomagacza [ryzykowałem banem na konto steam ,ale raz się żyje ,zresetowałem poprzednie osiągi dodałem nowe]. Było mi to potrzebne do rangi , i udało mi się [teraz będę grał turnieje i nadrobię do pełnej największej rangi za parę miechów]. Zaraz będzie większość pluła krwią ,że BOT ,N00B ...itd...itd.... mam to w dupie, potrzebowałem tego na własne cele [nie do fejmu tylko do rangi , bo to się stawało męczące jej nabijanie itd...]...Swoją drogą  zainteresujcie się sobą ... ,,,,a statystyki nie są takie ważne ,liczy się tylko skill [chyba ,że chcecie mieć podnietę że macie wszystko na 100%...] l .. no chyba że to WoW , czy jakieś Tibie czy metiny to liczą się itemy itd , a nie w większości uzyskane umiejętności bez dodatkowych pomocy ..

Dodałem achivy do trzech gier : RO1,DoD:Source, i CS:GO . I co ,jak wam coś nie pasuje  to zostańcie botem takim jak ja i zróbcie sobie też te achievmenty z tego.One się dla mnie nie liczą [bo gdyby tak nie było , musiałbym kupić dodatek do cs:go i dopiero robić odznaki ;0 , wraz z zmianami statysty itd.] .W CS nowym ogarniam sytuację jak i całą grę [przez 100 H można coś się już trochę nauczyć na mapach ] ,lecz  , w RO nic prawie nie potrafię...Nie będę tego używał ,więcej [chciałem tylko wypróbować na grach ,czy to nie żart ] i już.Bo niby to jest bezpieczny program ,ale tylko w 70 % ....Wole już nie pstrykać za wiele...... bo by mi zbanowali to "nołlajfione" na wszystkich grach achivy ;0.

Zrobię lepiej sobie profil prywatny żebyście ,nie podniecali się tym całym faktem.....Patrzcie na swoje statystyki ,a nie obrabiacię dupę innym...Moja sprawa co robię ze swoim kontem nie wasza ! ...




« Last Edit: 14 August 2013, 16:48:22 by Robercikq »

MJ

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #9 on: 14 August 2013, 16:48:17 »
W trakcie gry też masz jakieś "acziwy"? No wiesz zawsze później możesz nadrobić. W końcu, kiedyś.

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #10 on: 14 August 2013, 16:50:20 »
Szanowna Administracja może to wykasować ale na teraz powiem "JA PIERDOLĘ" , czegoś takiego w swoim krótkim życiu nie czytałem.

Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #11 on: 14 August 2013, 17:13:06 »
Co Było mi to potrzebne do rangi , i udało mi się [teraz będę grał turnieje i nadrobię do pełnej największej rangi za parę miechów]. Zaraz będzie większość pluła krwią ,że BOT ,N00B ...itd...itd.... mam to w dupie, potrzebowałem tego na własne cele [nie do fejmu tylko do rangi , bo to się stawało męczące jej nabijanie itd...]


I właśnie na tym polega oszustwo, że nabiłeś sobie pełną jakąś tam badziewną csowską rangę, bo potem móc ją wykorzystać w turniejach. Pogratulować, mam nadzieję,że ktoś się tym zajmie i ubanuje Ci ta Twoją dumę. Jak dla mnie sprawa jest zamknięta. My oszustwa nie popieramy, a Ty się do niego otwarcie przyznałeś, by czerpać z tego korzyści. Dlatego jak dla mnie to już jest sprawa dla "naszej" Żandarmerii, a druga sprawa dla Valve. Może wtedy ja dostaniesz banika i rodziców pieniądze przepadną ( za m.in serwer MN) to się zastanowisz. W życiu tez tak robisz będziesz? Wpiszesz kod, odblokujesz sobie acziwy i wieku 18 lat zostaniesz profesorem, najlepiej z Noblem? Jedna rzecz, póki pamiętam, jeśli grać uczciwie nie potrafisz, zdobywać osiągnięć, krytyki zasłużonej znieść, to chociaż KOBIETA LEKKICH OBYCZAJÓW (Tak sam się Ryksza na zielono zrobiłem) MAĆ weź ogarnij interpunkcję!

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #12 on: 14 August 2013, 17:16:05 »
Szanowna Administracja może to wykasować ale na teraz powiem "JA PIERDOLĘ" , czegoś takiego w swoim krótkim życiu nie czytałem.

Czemu niby wykasować???. Jak , już mi  cztery litery obrobili tym "sucharem miesiąca" to czemu niby mają moją odpowiedź usuwać.Napisałem rzetelną prawdę o tym fakcie.W połowie jest to oszustwo i się  z tym zgadzam . Ale jako chyba "ja ośmieszany" mogę też mieć prawo wypowiedzi hę ??? ...

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #13 on: 14 August 2013, 17:17:19 »
Lol...
Roberciq, na kiego ci to było?
Jeszcze się jak głupi afiszujesz czymś takim w sygnaturce na forum(teraz skasował to).
Masakra...

-.-

MJ

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #14 on: 14 August 2013, 17:19:18 »
.