Author Topic: Ile gracie w RO ?  (Read 31588 times)

pawelvc

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #75 on: 08 November 2007, 19:48:48 »
nie chodziło mi o na tyłach wroga czy tam taki jeden taśemiec pokazali tam jak syna stalina zabili:(

Wawer

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #76 on: 08 November 2007, 20:00:25 »
Quote
w kraju - zwłaszcza w jego dalekowschodnich regionach dalej jest nędza i XIX wiek dosłownie mówiąc.


I tutaj po części masz rację. Rzeczywiście rosyjska prowincja nie ma się najlepiej ale hmmm proponuję pojechać do Moskwy...High- life na maksa ;-)

Dziki_Koziol

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #77 on: 08 November 2007, 20:27:34 »
Quote
Rzeczywiście rosyjska prowincja nie ma się najlepiej ale hmmm proponuję pojechać do Moskwy...High- life na maksa ;-)



Czy do  Leningradu :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #78 on: 08 November 2007, 20:59:27 »
Quote
Dziki_Koziol :
Tzn. że klasycy literatury rosyjskiej po 1917 roku nie byli już Rosjanami? LOL. :D Co to za podział wprowadziłeś, skoro Rosjanie uważają się za spadkobierców i carskiej Rosji i ZSRR.
Nie chodzi o to ,że nie byli Rosjanami ,tylko o to , iż Rosja jeśli chodzi  o literature za czasów carów więcej osiągnęła niżli miało to miejsce później ,za czasów komunistów. Co do  bogactwa Rosji to kończy się ono za Uralem, dalej, to już jest zadupie i nędza.Część Zachodnia to właściwie cała nowoczesna Rosja .Oczywiście po rozpadzie ZSRR nastąpiła zapaść gospodarcza kraju.Zacofanie technologiczne Rosji i słabo rozwinięte rolnictwo,zła struktura ekonomiczna przyczyniają się do trudności rozwoju po upadku ZSRR ,stanowią również trudność egzystencji wśród jej mieszkańców i konkurowania kraju na tle innych potęg ekonomicznych na świecie.Rosja wcale nie jest taka zajebista , jest olbrzymia ,ale zacofana. W zestawieniu z USA to ''to jest śmiech na sali jest"jak to Cygan powiedział ^^.Rosja pakuje kasę w armie ,zamiast w gospodarkę , która jest zacofana:),zresztą , o tym już wcześniej pisałem i nie ma sensu się powtarzać.Co z tego ,że na zachodzie ,w Moskwie czy Petersburgu jest zajebiście ,skoro reszta część społeczeństwa dalej żyje w XIX wieku,a jak wiadomo ,według komunistów wszyscy powinni być równi.Ten stan rzeczy nie zmienił się i pewnie długo pozostanie na tym etapie.
w RO gram jako raq

Skucha

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #79 on: 08 November 2007, 21:00:35 »
Quote
Dziki_Koziol :
Quote
Rzeczywiście rosyjska prowincja nie ma się najlepiej ale hmmm proponuję pojechać do Moskwy...High- life na maksa ;-)



Czy do  Leningradu :D


koziol nie piedrol tlyko wpadjz do wrocka c;d miales mnie ocdweidzic chamie he he d;d

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #80 on: 10 November 2007, 07:05:38 »
Wawer'em się zgodzę na temat filmów jest ich mało ale są w przeciwieństwie do naszych produkcji których niby jest wiecej ale są denne z rosyjskich filmów które są na równi z amerykańskimi ale mają swój specyficzny klimat i które widziałem to "Nocna Straż", "Dzienna Straż" REWELACJA !!!!!!! jak ktoś nie widział polecam i wspomniana 9 kompania ostatnio jeszcze widziałem obyczajowy ale średni "Prostytutki"

krv[PL]

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #81 on: 13 November 2007, 00:00:35 »
filmow rosyjskich jest od groma.. :) najlepsze co ostatnio uslyszalem to ze kinematografia rosyjska w zeszlym roku na swoich proukcjach (wyswietlanych w kinach w samej rosji) zarobila miliard baksow :)

a wracajac od kiedy gram.. :) no wiec kiedys kiedys jak RO wygralo konkurs na najlepszego moda to az sobie UT sciagnolem.. ale mialem wtedy lipe (piracix i jakos sobie z servami nie poradzilem) wiec czekakalem czekalem.. i sie doczekalem kupilem przez steama w dniu premiery za 25 + 5(vat) $ :D

no i jeszcze jedno. co do tych wywalanych dzieki nicka.. niesty nie zgodze sie z przedmowcami :) ze komunizm i faszyzm jest na rowni traktowani na servach.. goscie odwolujacy sie do adolfa i jego poplecznikow raczej sa wywalani (szkoda ze nie BANOWANI!!) a ludze propagujacy idee (chyba raczej nazewnictwo ;) ) komunistyczna w wydaniu radzieckim raczej nie (przynajmniej moje doswiadczenia sa takie!)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #82 on: 31 December 2007, 03:10:15 »
Temat  usechł?
w RO gram jako raq

Nek0l

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #83 on: 31 December 2007, 11:05:47 »
No tak a ja gram od 8 Października 2006 a dziennie to czasami 6-7h jakoś tego nie widać :PP

grzech.pl

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #84 on: 31 December 2007, 11:34:25 »
Hmm jakto było? Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to już tylko statystyka...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #85 on: 31 December 2007, 12:09:56 »
Quote
grzech.pl :
Hmm jakto było? Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to już tylko statystyka...
Józek?:dozingoff
w RO gram jako raq

grzech.pl

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #86 on: 31 December 2007, 14:35:03 »
Józek :)

Herr_Batke

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #87 on: 22 January 2008, 17:11:50 »
Witam. Jestem tu nowy, więc chyba powinienem się przedstawić...
Zgodnie z tematem: w RO gram jakieś osiem miesięcy, choć raczej powinienem rzec, iż od ośmiu miesięcy poznaję grę ćwicząc z bootami. Ostatecznie jednak zdecydowałem się spróbować prawdziwych wrażeń :)
Zdaję sobie sprawę, że wielu rzeczy jeszcze nie opanowałem, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość na serwerach :blush
Ze swojej strony mogę zapewnić, iż nie uprawiam TK (możecie się czuć bezpieczni mając mnie za plecami :D), a także nie rzucam się na jakieś specjalnie wyszukane klasy. Najlepiej czuję się ze zwykłym riflem (no od czasu do czasu z STG 44)
Pozdrawiam grającą Społeczność RO i, mam nadzieję... do zobaczenia na froncie :)

jenkins

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #88 on: 22 January 2008, 17:18:49 »
Quote
Herr_Batke :
Witam. Jestem tu nowy, więc chyba powinienem się przedstawić...
Zgodnie z tematem: w RO gram jakieś osiem miesięcy, choć raczej powinienem rzec, iż od ośmiu miesięcy poznaję grę ćwicząc z bootami. Ostatecznie jednak zdecydowałem się spróbować prawdziwych wrażeń :)
Zdaję sobie sprawę, że wielu rzeczy jeszcze nie opanowałem, więc proszę o ewentualną wyrozumiałość na serwerach :blush
Ze swojej strony mogę zapewnić, iż nie uprawiam TK (możecie się czuć bezpieczni mając mnie za plecami :D), a także nie rzucam się na jakieś specjalnie wyszukane klasy. Najlepiej czuję się ze zwykłym riflem (no od czasu do czasu z STG 44)
Pozdrawiam grającą Społeczność RO i, mam nadzieję... do zobaczenia na froncie :)


.........pogratulować gry wstępnej...............:)

Trójgraniec

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #89 on: 22 January 2008, 17:51:58 »
8 miesiecy z botami - prawie jak wyrok ...