Author Topic: Ile gracie w RO ?  (Read 31584 times)

Wawer

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #60 on: 04 November 2007, 01:41:57 »
Jestem przekonany, że gdyby Twoja babcia mieszkała podczas wojny na wsi pod Lublinem albo choćby w Warszawie miała by nieco inny ogląd sytuacji.

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #61 on: 04 November 2007, 05:49:09 »
Możliwe ale moim zdaniem najwięcej zbrodni wojennych na froncie 2 wojny światowej wyrządziła SS po za tym w tamtym czasie moim zdaniem wojny to była totalna samowola każdy robił co chciał i ruscy i niemieccy żołnierze mają swoje za uszami. Dlatego też nie lubie rusów za to że pokazują swoją mentalność żołnierską w Czeczenji wymordowali 20% populacji, kolejny mondrala rosyjski Putin wydał rozpożądzenie że każdy Czeczeniec umiejący podnieść broń to potęcjalny terrorysta wiec wojsko rosyjskie morduje dziedzi od około 14 roku życia ale czego mądrego spodziewać się po byłym agencie KGB który wciska ludzią propagande że rosja to mocarstwo hehe śmiechu warte.
Po za tym wojna w Czeczenji to intratny interes dla rosyjskiej mafi i służb specjalnych które żądzą w rosji.
Wojsko rosyjskie tak naprawdę nie sprawdziło się ostatnio w żadnej operacji militarnej poieważ jest poprostu jak zwykle zdziczałe i co najważniejsze niewyszkolone profesjonalnie jak zawsze. Zawsze szli na ilość nie na jakość jak Chinole.

max.pl

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #62 on: 04 November 2007, 11:25:04 »
Quote
[ROSP]-Hyde(Pl.) :
Odi moja Babcia świetej pamięci która mieszkała na mazurach wiekszym szacunkiem obdażała wermacht bo jak by nie oni umarla by z dziećmi z głodu przez naszą wspaniałą partyzantkę która nic nie robiła tylko kradła i robiła zamachy na oficerów niemieckich po których w odwecie SS wyżynano całe wioski znajomy z wioski mojej babki był tego światkiem chodził przez miesiąc jak trup.



Nasz dziadek (mój i Adika) walczył w partyzantce, okłamał komisję ze mam 18 lat, a tak naprawie miał 16. I jesteśmy z tego dumni, ze przez wiele  miesięcy walczył w  27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, jednej z największych jednostek partyzanckich w kraju. Dywizja ta zapoczątkowała akcję "Burza".  Trzykrotnie była okrążana przez przeważające siły niemieckie i nie dała sie zniszczyć, przebijała sie przez okrążenia i kontynuowała dalsza walkę, aż do podstępnego rozbrojenia przez wojska sowiecki 25.07.1944. Więc  nie obrażaj pamięci osób, które walczyły za ten kraj, i miały odwagę coś zrobić - później przez wiele lat,  były szykanowane za to ze walczyły w AK.  Jak chcesz podyskutować o historii II wojny światowej to mojej gg jest w opisie.

Takim zdaniem "wspaniałą partyzantkę która nic nie robiła tylko kradła " naplułeś tym ludziom w twarz.

PS
Aż do swojej śmierci działał  w Światowym Związku Żołnierzy AK i z tego co robił podczas wojny był dumny tak jak  jego koledzy z partyzantki.  Lata wojny - mimo tych wszystkich strasznych rzeczy jaki sie wydarzyły - były dla nich najwspanialszym okresem życia. Przyjaźnie zawiązane wtedy, trwały do końca ich życia.  
Musiałam to napisac - bo jak czytam takie posty jak kolegi, który nie ma pojęcia o II wojnie światowej i pisze taki rzeczy to mnie krew zalewa.
Koniec.

cichy.

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #63 on: 04 November 2007, 11:27:31 »
EJ ! bo się off top robi!

ja gram od sierpnia, grę kupiłem jakoś tydz. po premierze, ale tak na poważnie to gram od zmiany karty graficznej, czyli odddd Grudnia 06 , po kilka czasem parę godzin dziennie
pozdro

Guz

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #64 on: 04 November 2007, 11:31:39 »
Hyde zapewne jak dobze ci wiadomo na teranach Polskich dzialalo kilka organizacji podziemnych. Z jednej strony byly organizacje typu AK natomiast z drugiej np GL

Quote from: wikipedia
W wydanych po II wojnie światowej wspomnieniach jednego z członków oddziałów NSZ, Piotra Woźniaka "Jaszczura", członkowie oddziału GL rozstrzelani pod Borowem zostali scharakteryzowani w następujący sposób:
"(...) była to zbieranina kryminalistów, wymuszających od ludności haracze, siejących terror, gwałcących i rabujących co popadło. Po ostrzeżeniu ów „batalion im. Kilińskiego” rozhulał się jeszcze bardziej. Chłopi nie chcieli wzywać Niemców – wezwali nas. Sądów polskich wówczas nie było. Pozostał samosąd. (...) Dałby Bóg, bym dożył dni, gdy o tych sprawach pisać się będzie i mówić bez żadnych zahamowań.(...)”[16]


Chyba nie musze tego komentowac?


Co do kamratow za wschodniej granicy no coz nigdy nie cieszyli sie dobra opinia. Jednak z cala pewnoscia nie mozna powiedziec ze 6 lat okupacji bylo lepsze niz przejscie jednej fali (co prawda przyniosla ona ze soba nowe problemy ale to juz by bylo mocno nie na temat)

Natomaist co do GRY podkreslam GRY dla pewnosci jeszcze raz zwroce uwage na slowo GRA to przepraszam bardzo ale jak dla mnie ktos kto gra jedna ze stron i wiaze z tym jakas ideologie jest poprostu smieszny. Akurat zabawa w RO i inne fpsy nie polega by grac tymi "dobrymi" i zabijac "zlych" (albo na odwrot) tylko na tym by sie zrelaksowac po ciezkim dniu, zagrac jakis meczyk, postzrelac do siebie z rifla na greyu etc a nie na tym by wiazac z gra jakakolwiek ideologie

Dziki_Koziol

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #65 on: 04 November 2007, 13:14:18 »
Co do Werhmachtu, to przypomne ci, że ci wykształceni chłopcy, których Adolf zabrał od wyrzucania gnoju na polach Meklemburgii, Bawarii czy Szwabii i zamiast wideł dał im karabiny, palili polskie wsie i miasta, a także mordowali ich mieszkańców. Przypomę ci także, że dzięki nim w 1945 trudno było znaleźć w tym kraju cały most, fabrykę a stolica była kupą gruzów. Jesteś Ślązak, a co powiesz o tych co nie chcieli do szwabskiego wojska i siedzieli od 1939 w kacetach? Wiesz, że nawet za drutami odmawiali podpisania Volkslisty?

JeyPL

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #66 on: 04 November 2007, 22:05:47 »
Gram niecaly miesiac. Co do strony lubie grac niemcami, dla mnie to byli profesjonalisci, dlatego. Co do przekonan mysle ze mamy dosc powodow by strzelac do kacapow i szwabow. Ktos slusznie zauwazyl ze jest to Gra. W ktorej przyjemnie biegac po miescie sluchajac w tle 'legion waffen ss' ;p

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #67 on: 06 November 2007, 21:09:03 »
Oki Max'i jak to się pisze partyzantka partyzantce nie równa i tak jest w sumie ze wszystkim wszystko ma 2 strony medalu ;-] w mojej rodzinie partyzantka nie budzi pozytywnych wspomnień. Guz poprostu wyjaśnił wszystko ;-] po za tym ruskich dlatego nie lubię raz chcieli wyplewić inteligencję w polsce nawet przybrało to takie absurdalne działanie że w wiosce mojej babki i dziadka żołnierze rosyjscy szukałi mojego dziadka który był leśniczym i miał chyba 6 klas skończonych musiał sie ukrywać przez długi czas dokładnie nie wiem przez ile w lesie itp. babka  donosiła mu żarcie itp. Ściemniała że z wojny nie wrócił bo wiedziała że chcą go zabić o Katyniu nie wsponę.
Szacuneczek wszystkim do zobaczenia na polu walki i chwały Ave !!!
Ps. Tak jak Guz napisał to tylko gra i nie ma się co bawić w jakieś ideologie ale też jest taka prawda że mam uprzedzenie do ruskich.

pawelvc

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #68 on: 06 November 2007, 21:38:33 »
ja gram gdzieś 5 miechów uwielbiam grać ruskimi wiadomo lubie sobie z ppeszy postrzelać ale czasami też gram niemcami wiecie panterka stg i pf jesteś wtedy forteca

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #69 on: 08 November 2007, 09:38:39 »
Hmmm... Ja gram  w sumie 5 miechów , zwykle karabinem. Co do ruskich ,to jako kraj i naród  są  bardzo specyficzni , nie przyjmują żadnej krytyki i odpowiedzialności za to co robili Polakom po 2wś , w przeciwieństwie do Niemców .U Putina chyba dalej trzyma się przekonanie o potędze Rosji ,a prawda jest taka ,że oprócz wielkiej armii ,to nic nigdy nie mieli:)
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #70 on: 08 November 2007, 13:27:25 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
prawda jest taka ,że oprócz wielkiej armii ,to nic nigdy nie mieli:)


Tu bym się nie zgodził - zapomniałeś np o wspaniałej literaturze czy genialnej muzyce.
Mają też świetne kino, sport na wysokim poziomie i tani alkohol:D

pawelvc

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #71 on: 08 November 2007, 16:17:02 »
sport wiadomo sherapowa :),kino ruskie filmy propagandowe,muzyka na fmj leci super muza

Baran

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #72 on: 08 November 2007, 16:41:37 »
Quote
pawelvc :
sport wiadomo sherapowa :),kino ruskie filmy propagandowe,muzyka na fmj leci super muza


Jakie filmy propagandowe??? A "9 Kompania" to też propaganda?:D

A tak serio to rosyjska literatura i nieśmiertelny Gogol:yes

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #73 on: 08 November 2007, 18:02:24 »
Quote
Wawer :
Quote
Odi^PrOfAnUm :
prawda jest taka ,że oprócz wielkiej armii ,to nic nigdy nie mieli:)


Tu bym się nie zgodził - zapomniałeś np o wspaniałej literaturze czy genialnej muzyce.
Mają też świetne kino, sport na wysokim poziomie i tani alkohol:D
Ok,ale ile w tym zasługi carskie Rosji ,a ile CCCP:)?Co do sportu ,to faktycznie ruscy zawsze byli silni ,najmocniejsi za czasów ZSRR ,ale to również zasługa republik ,które w skład tego ogromnego państwa wchodziły.Ale chyba mam rację ,że Związek Radziecki poza wielką armią ,na którą wydawał mnóstwo kasy ,nic wielkiego nie zrobił ,w kraju - zwłaszcza w jego dalekowschodnich regionach dalej jest nędza i XIX wiek dosłownie mówiąc.
w RO gram jako raq

Dziki_Koziol

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #74 on: 08 November 2007, 18:22:57 »
Tzn. że klasycy literatury rosyjskiej po 1917 roku nie byli już Rosjanami? LOL. :D Co to za podział wprowadziłeś, skoro Rosjanie uważają się za spadkobierców i carskiej Rosji i ZSRR.