Author Topic: Ile gracie w RO ?  (Read 31132 times)

Striełok

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« on: 12 October 2006, 16:52:06 »
Witam. Zacznę od tego, ze jestem tutaj nowy :]
Przeczuciem się z mohaa, w która grałem az 3 lata, na RO (myślę, ze dobry wybór).
Niestety polska scena mohaa upadla już jakiś czas temu.
Mam do was pytanie, ile wy już gracie w RO ? Bo z tego, co zdarzyłem zauważyć gra nie jest łatwa:] Duże mapy i realistyka sprawiają ze trzeba trochę czasu poświęcić tej grze i to mnie cieszy :]  Do zobaczenia na serwerach!

Mati

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #1 on: 12 October 2006, 17:25:21 »
Większość z nas tutaj gra od polskiej premiery co łatwo się domyślić. Polska premiera odbyła się 11 sierpnia. Oczywiście jest też kilka osób, którzy grają od premiery światowej czyli od 14 marca.

Lokomotiv

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #2 on: 12 October 2006, 18:23:00 »
Ja tam gram przeszło tydzień i to raczej mało na publikach i myśle , że jak ktoś gral troche w fpp to przejście powinno dosyć płynne . Przynajmniej u mnie tak jest  inna sprawa , że problemy z fps dają w kość .

AC| AdRain

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #3 on: 12 October 2006, 19:05:52 »
ja gram od triala :D

Robson

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #4 on: 12 October 2006, 22:01:25 »
Ja gram jakoś od Polskiej premiery

ciocia|Ola

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #5 on: 12 October 2006, 22:37:30 »
Masło maślane - przecież to nie jest wykładnik, od kiedy gracie? Musicie raczej opisać ile czasu poświęcacie na grę. Na dzień ile przypada wam czasu siedzenia przed monitorem, żeby zobaczyć te malutkie piksele biegające gdzieś w dymie.
Wiadomości z ostatniej chwili: w związku z zamknięciem serwera - wróciłam do CSS i jakoś zatrybiłam szybko, o co chodzi i jak strzelać w końcu AK to potężna bron. Przed chwila pograłam na tym okrojonym serwerze do 24 osób i kurcze te małe  postacie - no nie mogłam nikogo trafić, :) ale spokojny wdech i wydech - zmniejszenie tempa i już było OK. - RO ma swój klimat :)

Robson

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #6 on: 12 October 2006, 23:48:55 »
No wiesz, ja przed chwilą grałem 3vs3 na kaukasie, i było bardzo fajnie, może dlatego że z chociaż jedną osoba gadałem przez VOiP, to jakaś komunikacja była ;)

Bathin

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #7 on: 13 October 2006, 14:39:21 »
Quote
AC| AdRain :
ja gram od triala :D

Po wczorajszej akcji na Factory jakoś tego nie widać.

PrezesOi

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #8 on: 13 October 2006, 14:57:54 »
Quote
Mati :
Większość z nas tutaj gra od polskiej premiery co łatwo się domyślić. Polska premiera odbyła się 11 sierpnia. Oczywiście jest też kilka osób, którzy grają od premiery światowej czyli od 14 marca.

a ja jestem inny niz wszyscy inni i kupilem pod koniec lipca :] ... a co do godzin... to teraz ostatnio mniej, przez pierwszy miesiac conajmniej 3h dziennie w porywach do 10h.

mikeLL

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #9 on: 13 October 2006, 15:05:27 »
a ja nabylem w marcu :) i musialem poczekac prawie pol roku by mogl spokojnie patrzec na to jak sie poruszaja ;)

Mati

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #10 on: 13 October 2006, 15:18:43 »
Generalnie to ja też jestem inny... Każdy jest inny :). RO nabyłem dzień przed premierą.

AC| AdRain

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #11 on: 13 October 2006, 15:25:17 »
bath spoko :D nikt Cię tam nie zapraszał :D a my jako klan głupkoaliśmy sobie :D nie walczyliśmy na śmierć i życie :) a wbiegłeś pod muszke to strzeliłem z nudów :D btw. chcesz możemy zrobić duelka na factory :) zresztą i tak nie prezentujesz w normalnej walce jakiegoś specjalnego poziomu :) więc nie skrzecz ;D

ciocia ola też prawda :D ja gram jak moge czasem mam lekcje i nie siade ani na dzien (a były już takie 3 dni :P od początku mojej gry) a tak jak sie dosiąde do naparzam po pare godzin :D chodź ostanio przypadło mi do gustu granie po max 6 graczy na mapkach typu factory ;D ile śmiechu :)

Michał

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #12 on: 13 October 2006, 15:26:00 »
ja gram tylko wtedy kiedy internet mi dobrze chodzi... czyli mało :(

asn

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #13 on: 13 October 2006, 16:25:31 »
Przyznam sie ze w RO gralem jeszcze przed premiera w Polsce. Moja wersja to byl pirat :P by ProVision :P. Mam juz oczywiscie orginala:P

coralgol

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #14 on: 14 October 2006, 00:48:51 »
z krotszymi/dluzszymi przerwami od 2003 r. :)