Author Topic: Odnośnie rozgrywki  (Read 16493 times)

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #45 on: 24 May 2013, 19:52:08 »
Marder no M1 Garand to jeszcze jest spoko bo ja ogólnie lubie karabiny chociaż bardziej te standardowe bo uwielbiam z kolei przeładowywanie po każdym wystrzale :D zupełnie jak Czereśniak z 4 pancernych :D ale dla porównania niemiecki szmajser czy rosyjska pepeszka to miód dla mnie w porównaniu do thompsona który jest taki dla mnie że tak powiem bezduszny :D no i dodam jeszcze że troche zawiodła mnie RO2 z dźwiękami broni... ponoć miała być realistyka a tu dźwięki o niebo gorsze niż te które słyszałem z filmików RO1... chociażby DP28... w RO2 ma naprawde tandetny, nieciekawy dźwięk, za to w RO1 terkocze aż miło :D a szkoda bo bardzo lubie tą pukawke. MG34 to jeszcze dość ciekawy ma odgłos... pepeszka też jakoś dziwacznie mi brzmi... o no i Maxim dosyć ma konkretny miarowy terkot który aż sie pieknie słucha tak z odległości kilkudziesięciu metrów a ktoś z niego pruje raz po raz seriami :D a może znacie jakiegoś moda na zmiane (poprawe) dźwięków broni?? Szmajser super automat ale też dźwięk niezabardzo podobny do realnego...
« Last Edit: 24 May 2013, 19:56:35 by Franz_Maurer »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #46 on: 24 May 2013, 20:33:47 »
Zainteresuj się tym: http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=1215919#post1215919
Na razie to ciekawostka, możesz tylko odpalić z botami na mapie przez Steam Workshop, być może w przyszłości będzie działać w multi