Author Topic: Odnośnie rozgrywki  (Read 16491 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #15 on: 13 May 2013, 18:12:40 »
No i takich ludzi nam trzeba  ;) Natrzaskaj trochę godzin i zgłoś się do Ryszki lub Ufo to dołączymy Cię do Reprezentacji RO.PL w przełożonym meczu z 40-1 :)

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #16 on: 16 May 2013, 20:34:13 »
łooo no to czuje sie zaszczycony :) a ile to znaczy natrzaskać troche godzin? :D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #17 on: 16 May 2013, 20:54:07 »
Tyle byś obył się z grą i wiedział, że każde spotkanie/mecz zaczyna się od małego % co nieco :D

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #18 on: 16 May 2013, 22:31:57 »
ahhh no to tym lepiej, ja też lubie sobie czasem coś nie coś podać :) nie no ale tak na poważnie to pograłbym z kimś, z jakąś ekipą najlepiej z kim mam kontakt z kim moge sie dogadać, ustalić co  robimy itp :) bo nawet jak spotkam gościa z polskim nickiem, przywitam sie z nim to jeszcze żaden mi nie odpisał nawet... niewiem co z tymi "POLAKAMI" w RO2? w każdej grze jakoś idzie sie skumać z kimś i grać razem... co do samej gry no to osiągnięcia takie że już w każdej bitwie udaje mi sie kogoś ustrzelić, nierzadko nie jestem na końcu listy jeśli chodzi o punkty, udało mi sie zniszczyć nawet 2 razy czołg wroga... :D w dodatku raz  w pięknym stylu biegnąc z granatem ppanc i rzucając go na silnik T-34 :D no i lada moment zdobęde range frontowca na strzelcu :D wiem że to nic ale ja sie ciesze :D a takie pytanko jeszcze mam :D grając Rosjanami na początku bitwy (ale nie tylko) banda krzyczy jeden przez drugiego słynne "Uraaaaa!" i to można samemu jakoś wywołać ten krzyk motywacji czy to samo sie robi automatycznie jak biegnie śmiało kilka ruskich? :D aha no i jeszcze jedno... do pobora... jeżeli Ty jesteś z Zielonej Góry to pozdrawiam serdecznie Falubaz! Sulechów sie kłania :)
« Last Edit: 16 May 2013, 22:40:17 by Franz_Maurer »

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #19 on: 17 May 2013, 00:02:50 »
Koparę drą w grze i chyba najwięcej z ruskim podkładem, Ty możesz trochę nabluzgać wybierając z klawiatury "drwinę" bodajże.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #20 on: 17 May 2013, 17:38:28 »
Dzięki za pozdrowienia, tak jestem z Falubaz/Stelmet City bo ze mnie bardziej koszykarz niż żużlowiec  ;). A co do uraaa, to da się to zrobić bez wciskania przycisku "drwina" wystarczy wcisnąć przycisk myszy (domyślnie kulka myszy)  i pościć wojaka sprintem, wtedy zawsze coś krzyczy :)

Michu_PL

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #21 on: 17 May 2013, 19:18:32 »
 8) Ja osobiscie wole ''drwine'' :) Usmiech pojawia sie na twarzy gry nasza postac cos smiesznego palnie :)

Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #22 on: 18 May 2013, 15:43:32 »
a tak w ogóle to widze wiele wiecie na temat RO2 a czy nadal grywacie na serwerach?? jak tak to na jakich i pod jakimi nickami?? Bo może spotkam kogoś z was i wkońcu z kimś pogadam i coś może powojuje wspólnie?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #23 on: 18 May 2013, 17:11:29 »
a tak w ogóle to widze wiele wiecie na temat RO2
Oj chyba nas przeceniasz. Bardziej znamy się na destylacji i pieczeniu chleba, przez który przepuszczamy denaturat, żeby nabrał bardziej neutralnej barwy, bo niebieski jakoś słabo smakuje . Nicki mamy takie same, a jak chcesz pograć to bardziej w RO1. Piątek dzień święty czyli Fignight. 
« Last Edit: 18 May 2013, 17:15:19 by Ryszka »


Franz_Maurer

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #24 on: 18 May 2013, 17:16:32 »
ale RO1 to ja nie mam... kupiłem nr 2 bo sądziłem że będzie nowsze to lepsze i bardziej grywalne w multiplayer.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #25 on: 18 May 2013, 17:21:25 »
Temat co lepsze był już wałkowany. Polecam powiększenie biblioteki o 1-kę. Na allegro za 5 albo 4 złote dostaniesz. Zresztą co ja się mądrzę, sam przecież mało gram w 1, ale tylko dlatego że komp mi się przegrzewa w rozdziałce 640x400 ( z tego co wiem nie tylko mi ;)).
« Last Edit: 18 May 2013, 17:25:50 by Ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #26 on: 18 May 2013, 18:17:21 »
Ryszka, weź Kolegę i przepytaj a propo meczu z 40-1 ;) Jak chce z kimś się komunikować to od tego jest Mumble ;)

@ Franz

Pooglądaj sobie nasze filmiki z FajtNajtów, jak to co tam zobaczysz (a głównie USŁYSZYSZ  :P) nie będzie kłóciło (a może wręcz odwrotnie) się z Twoim "ja" to również zagadaj do Ryszki, Asowy stolik jest "z gumy", a co do gry (RO1), jak jeszcze jej sam nie zdobyłeś a po obejrzanych materiałach nadal będziesz skory do przystąpienia do "paczki", to coś pomyślimy. Ale w każdym razie pierwsze rzeczy pierwsze ;)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #27 on: 18 May 2013, 18:42:06 »
Ryszka, weź Kolegę

 to również zagadaj do Ryszki
Ryszka błądzi , Ryszka radzi, Ryszka nigdy was nie zdradzi ;). Do kolegi Franza pisałem jakiś czas temu już na priv, pewnie nie przeczytał. Ja na steamie nazywam się Ryszka. Normalnie cukier w cukrze w tym poście sie pojawia, albo masło maślane za dużo Ryszki ;). Dodaj mnie Franzu do znajomych to mumbla ogarniemy hej.
« Last Edit: 18 May 2013, 18:46:56 by Ryszka »


Daazzz

  • Guest
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #28 on: 20 May 2013, 08:21:59 »
ale RO1 to ja nie mam... kupiłem nr 2 bo sądziłem że będzie nowsze to lepsze i bardziej grywalne w multiplayer.

Kolego mówisz i masz - jeśli chcesz to podrzucę Ci kluczyk do starej RO bo mam jeden zakupiony w czasie wyprzedaży i leży odłogiem  ;)
Tak więc odnajdź mnie na steamie i jak będę online to się upomnij:)

Ogólnie oprócz RO mam na wymianę kluczyki do:
-Warhammer 40,000: Dawn of War
-Warhammer 40,000: Dawn of War II
-Red Faction: Armageddon + Red Faction: Armageddon Path to War DLC
-Darksiders
-Red Orchestra 2
-Killing Floor Bundle

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na negocjacje ;)
« Last Edit: 20 May 2013, 08:42:28 by Daazzz »

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Odnośnie rozgrywki
« Reply #29 on: 20 May 2013, 11:31:39 »

Cześć.
Mam do wymiany następujące klucze:
Klucz do sukcesu duży i mały,
klucz do kariery,
klucz do biznesu,
seksualny klucz do kobiecych emocji,
klucz do koszmaru,
klucz do razwiązywania problemów,
klucz do otwierania konserw,
klucz oczkowy 13 mm,
klucz płaski 17 mm,
klucz Gerda nie wiem do czego.