Author Topic: Wspolna gra w RO2  (Read 4283 times)

ceza16

  • Guest
Wspolna gra w RO2
« on: 31 January 2013, 22:02:46 »
Wpadłem na mam nadzieje super pomysł.
Mianowicie widziałem ostatnio ze jakas rozsypka graczy Polskich po serwerach jest wiec moze by zoorganizowac wspolne gry cos na styl FajtNajtow w ro1.

Moj klan moze udostepnic 32 slotowiec lecz to na rozgrywki tego typu dla Polakow bedzie mało.

Wiec w planach tez powiekszenie serwer-a o 32 sloty(razem 64).

Tyle ze nie mamy kasy.
Mozemy robic wspolne gry w ro2 co tydzien(godzina i data do ustalenia) tyle ze potrzebne wsparcie finansowe.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #1 on: 31 January 2013, 22:53:15 »
Zapełnij chociaż raz swój serwer 32 slotowy to pomyślisz za następnym. Wiesz ile pracy kosztuje utrzymanie serwera ? Żeby ludzie lubili, szanowali adminów itd ? Zwołaj kiedyś jakiś wieczór dla Polaków, kilka mapek, chętnie przyjdę i zobaczę jak grasz. Bo jakoś mi się nie udało do tej pory. Nie masz zabitych jeszcze 1000 przeciwników, ja mam 40.000. Czemu uparłeś się rządzić ligą i ruszać forum, polskich graczy nawet obudzić skoro sam w tą grę nie grasz ? I czemu zapraszasz mnie do znajomych po czym dwukrotnie wywalasz ? Myślisz, że jak mnie wywalisz to nie zobaczę że masz przegrane tylko 123 godziny ? 8)

ceza16

  • Guest
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #2 on: 01 February 2013, 08:05:59 »
Godzin miałbym wiecej tylko cos komp nie wyrabia. Gram regularnie, ale nie tyle czasu ile bym chciał.

Wkurzam sie jak objezdzasz pomysły i usuwam. :)
Naczy raz bez omyłke.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #3 on: 01 February 2013, 13:27:56 »
Mianowicie widziałem ostatnio ze jakas rozsypka graczy Polskich po serwerach jest wiec moze by zoorganizowac wspolne gry cos na styl FajtNajtow w ro1.

Moj klan moze udostepnic 32 slotowiec lecz to na rozgrywki tego typu dla Polakow bedzie mało.

Wiec w planach tez powiekszenie serwer-a o 32 sloty(razem 64).


Z dobra ekipą  nawet Bridges of druzhina 10 vs10 jest super grywalne, więc na prawdę nie potrzeba dużego serwera :)

hubtus

  • Guest
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #4 on: 02 February 2013, 12:13:24 »
Żeby nie tworzyć nowego tematu(kolejnego z resztą o podobnej nazwie), to dopisze się do tego. Sparing z 1st armored division nie wyszedł, ale jak można zauważyć sporo osób zainteresowało się pomysłem sparingu, dlatego czemu by nie zrobić takiego meczu z użytkownikami samego forum? Tryb countdown idealnie się nadaje do gier z niewielką ilością osób, a serwerów pustych do RO2 bez liku, więc z tym nie byłoby problemu.

Co sądzicie na temat takiej inicjatywy? :) Moim zdaniem mogłoby to wypalić. Problemem mogłaby być komunikacja głosowa, chyba że ktoś mógłby udostęnpić mumble/teamspeak lub inny komunikator.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #5 on: 05 February 2013, 16:36:10 »
jestem za, termin zostawmy jak był :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #6 on: 05 February 2013, 17:21:34 »
Jeśli będę w domu to z miłą chęcią

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #7 on: 05 February 2013, 18:51:44 »
Mumble RO.pl stoi od kilku lat, a kanałów Bart postawił kilka, między innymi ROHS, fajtnajt, Fun Maps.
Jest też Stolik U Asa, ale tam trzeba mieć dużo C2H5OH* żeby wytrzymać do końca gry. Roger.



C2H5OH*- Etanol jest substancją narkotyczną z kategorii depresantów. W małych dawkach – rzędu 30–35 ml (duże piwo, dwa kieliszki wódki) wywołuje on stan pobudzenia, przyspieszone bicie serca, rozszerzenie źrenic, zaprzestanie odczuwania zmęczenia i ogólną poprawę nastroju. U zdrowej, młodej osoby, która do tej pory nie spożywała alkoholu, wypicie 100 g etanolu (ok. 1/4 l wódki) powoduje już zwykle stan silnego zamroczenia – objawiający się utratą sprawności ruchowej, problemami z utrzymaniem równowagi, utratą kontroli nad własnymi emocjami. W skrajnych postaciach zamroczenie alkoholowe przejawia się czasami całkowitą utratą świadomości i zanikami pamięci, zanika zdolność koncentracji i oceny sytuacji, pamięć, mowa, widzenie staje się nieostre. Często alkohol leży u podstaw zachowań agresywnych i impulsywnych, a zaburzenie zdolności logicznego myślenia może powodować nieporozumienia, przez co osoby nadużywające alkoholu często wdają się w bójki.

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #8 on: 05 February 2013, 19:26:58 »

 Często alkohol leży u podstaw zachowań agresywnych i impulsywnych, a zaburzenie zdolności logicznego myślenia może powodować nieporozumienia, przez co osoby nadużywające alkoholu często wdają się w bójki.

 O a tego to niewiedziałem,hie hie hie  ;)


Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wspolna gra w RO2
« Reply #9 on: 15 February 2013, 09:48:17 »
Ostatecznie temat nieco przycichł. Mnie niestety nie będzie, bo w środę mam egzamin o kluczowym znaczeniu strategicznym , więc będzie zakuwanie :/