Author Topic: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?  (Read 4198 times)

Zyrek07

  • Guest
Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« on: 07 December 2012, 21:20:46 »
Witam!
Od bardzo dawna nie grałem w RO i nie jestem na bieżąco. Sam mam obie części, chociaż w HoS grałem razem z 2 godziny.
Potrzebuję doradzić koledze którą część kupić. Uruchomiłem szybko jedynkę i moim oczom ukazało się raptem 15 serwerów; wydaje się, że gra zaczęła podumierać. Mimo to dwójka też nie wygląda tak prężnie jak jedynka w czasach świetności.
Doradźcie proszę, bo kompletnie wypadłem z obiegu.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #1 on: 07 December 2012, 21:41:10 »
Niech sobie kupi dwie. Jedynka jest tania 10 zł w biedronce , a dwójka też pewnie teraz nie kosztuje za wiele. Za około kilkadziesiąt złotych będzie miał dwie.


Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #2 on: 07 December 2012, 22:31:14 »
Niech sobie kupi dwie. Jedynka jest tania 10 zł w biedronce , a dwójka też pewnie teraz nie kosztuje za wiele. Za około kilkadziesiąt złotych będzie miał dwie.
A co Ty tak bezosobowo piszesz ?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #3 on: 07 December 2012, 22:37:16 »
Ponieważ się pytał co poradzić koledze. :P


Zyrek07

  • Guest
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #4 on: 07 December 2012, 23:27:47 »
Okej, okej. Ale chyba któraś część cieszy się jednak większą atencją graczy? Bo jakoś o RO1 na forum ciągle się pisze, a jak mówiłem: kilka serwerów na krzyż mi wyświetlił... .

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #5 on: 08 December 2012, 00:12:53 »
Jeżeli chodzi o atencję,(kurcze wiem tylko co to jest potencja) to pewnie wielu z nas tu na forum  posiada dwie dziewuchy w łóżku, starszą i młodszą ;)
« Last Edit: 08 December 2012, 00:20:31 by Ryksza »


Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #6 on: 08 December 2012, 02:54:38 »
Twój kolega musi odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie. Czy woli grę z narzuconym bardzo dużym poziomem realizmu czy grę podpier****jącą kal of diuti.

Zyrek07

  • Guest
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #7 on: 08 December 2012, 09:29:19 »
Chce grać w produkcję która cieszy się większą ilością graczy; taką w której nie trudno znaleźć pełne serwery do wspólnej rozgrywki.
To jest normalne, że mam 15 serwerów w wyszukiwarce, do tego z 8 z nich jest pustych?

hubtus

  • Guest
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #8 on: 08 December 2012, 11:04:18 »
W RO2 na pewno znajdziesz pełne serwery 64 slotowe, więc jeśli chcesz pograć w większej grupie graczy to wybierz w dwójkę. Co do RO1 to nie będę się wypowiadał, gdyż niewiele grałem w tą cześć i z pewnością są tu użytkownicy, którzy mają więcej do powiedzenia o jedynce. ;)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #9 on: 08 December 2012, 17:43:06 »
To jest normalne, że mam 15 serwerów w wyszukiwarce, do tego z 8 z nich jest pustych?

tak to jest normalne w RO. Nie wiem jak w innych grach. W RO Ost w jej złotych latach, serwerów na liście było grubo ponad setkę, a pełnych może 6-10. W tej chwili podoba sytuacja jest w RO-HoS. Masz tam na liście ponad setkę serwerów (rankingowe, nierankingowe, action, realism, classic,custom itp itd), z czego pełnych ludzi jest kilka. W RO Ost w tej chwili jest kilkanaście serwerów na liście, z czego dwa-trzy pełne (w tym jeden tylko czołgowy i jeden z jedną mapą 24/7). Według mnie obie gry zasługują na to by w nie grać. Są różne od siebie w wielu szczegółach jednak wg mnie obie są bardzo dobre. Ja gram codziennie trochę w 1 i trochę w 2. Poza tym RO Ost ma sporo modów, dla których nasza brać forumowa organizuje co tydzień fight nighty :) zapraszamy :)

Zyrek07

  • Guest
Odp: Red Orchestra 1 vs 2 - którą wybrać?
« Reply #10 on: 08 December 2012, 21:07:45 »
Quote
W RO Ost w jej złotych latach, serwerów na liście było grubo ponad setkę, a pełnych może 6-10.
Nie pamiętam kiedy to ostatnio grałem, ale za mojej pamięci w RO Ost właśnie tak to wyglądało. Było naprawdę fajnie. Szkoda, że się skończyło. A już myślałem, czy to po prostu mnie coś nie może wszystkich serwerów zaciągnąć.

No nic - dzięki bardzo za pomoc; wybór padnie zapewne na RO HoS. Chociaż sentyment do  jedynki u mnie pozostanie  :D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile