Author Topic: SweetFX dla RO2  (Read 3923 times)

BRAT_MIH

  • Guest
SweetFX dla RO2
« on: 10 November 2012, 21:34:22 »
Tu jest temat:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=71701

tu są pliki do ściągnięcia:

http://dropcanvas.com/l46x9

Wklejam te pliki do C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Red Orchestra 2\Binaries\Win32 i nie działa. Gra nie startuje. Dwóm kolegom wystartowało i twierdzą, ze jest dużo lepiej. Mam Windows 7 64 bit oryginał. Czy ktoś to próbował ?

hubtus

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #1 on: 11 November 2012, 00:14:44 »
Nie próbowałem, ale w tym artykule jest napisane, że w przypadku systemów 64 bitowych należy uruchomić aplikacje w wersji 32 bitowej. Możliwe, że w tym może być problem. Można to przestawić we właściwościach aplikacji. Spróbuj z wesja 32 bitową 7 lub xp 8)

Shock

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #2 on: 11 November 2012, 02:33:05 »
Nie będę wklejał całego artykłu ale najpierw poczytajcie odnośnie FX'a bo:

"If you have BF3 punkbuster kicks you if it thinks your cheating. But you would not get banned. There is no need to even worry about that in BF3 unless if your actually trying to cheat. But if you use this with a VAC or Valve game you will be banned in a couple of days or in a couple of weeks."

MJ

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #3 on: 11 November 2012, 09:57:56 »
Punkbaster to prawdziwy kosiarz cziterów w RO2. Przez cały okres gry złapanych całych 22- o ile dobrze widzę. Ostatni pół roku temu:


AIMBOT #5036    Ulmont   z Jun 04, 2012 11:13 pm

http://www.pbbans.com/mbi-latest50-ro2-lfb40.html

Jaki z tego wniosek?
Albo mamy tak uczciwych graczy albo PB działa słabo albo nawet wcale. Choć znając tę grę to w tym przypadku zadziała.
« Last Edit: 11 November 2012, 10:01:32 by Janer »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #4 on: 11 November 2012, 11:00:34 »
To nic prawie nie daje a szansa dostania bana duża.

Przecież takie rzeczy można ustawiać w panelach kontrolnych od karty graficznej.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #5 on: 11 November 2012, 14:11:21 »
Ok dzięki, zaczynam grzebanie w panelach w takim razie :) O tym słyszę pierwszy raz trzeba popróbować.

marcinz

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #6 on: 11 November 2012, 15:51:42 »
Nie będę wklejał całego artykłu ale najpierw poczytajcie odnośnie FX'a bo:

"If you have BF3 punkbuster kicks you if it thinks your cheating. But you would not get banned. There is no need to even worry about that in BF3 unless if your actually trying to cheat. But if you use this with a VAC or Valve game you will be banned in a couple of days or in a couple of weeks."

Ok ponad pół roku używałem SMAA injector z RO2, żadnych problemów z VAC ani PB. SweetFX działa na tej samej zasadzie, dodaje tylko kilka dodatkowych efektów (przede wszystkim efekt wyostrzenia). Używam go od połowy października również bez najmniejszych problemów zarówno w grach steam (RO2, Tribes, L4D2) jak i Guild Wars 2. Rozmawiałem też z kilkoma innymi osobami i nikt nie doświadczył żadnych nieprzyjemności w związku z SMAA/SweetFX.
Zacytowany fragment artykułu należy chyba traktować jako zwyczajne spekulacje internetowego 'eksperta'. Czytałem już tego wiele ale nigdy nie widziałem dowodów ani skarg/płaczów na bana VAC spowodowanego tego typu injectorem ;)


tutaj kilka screenów, RO2 + SweetFX
http://imgur.com/a/6RH7J/all

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #7 on: 21 November 2012, 00:58:17 »
Zadziałało mi. Największa jak dla mnie zaleta to można ustawić kolory takie jak przed wielkim patchem. Wreszcie znowu kolory piękne, zniknęła ta wstrętna szarość, a gra wróciła do stanu kiedy można było w pliku powyłączać pewne rzeczy i gra nabierała rumieńców. Elewator jest zielony, a nie szary i jakoś mniej usypiająco jest. Aż mi się dzisiaj grać zachciało ponownie :)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: SweetFX dla RO2
« Reply #8 on: 21 November 2012, 12:37:02 »
EvenBalance/Punkbuster na chwile obecna nic z tym nie robi ale może to się zmienić i będą kikować. A wtedy będzie problem jak znajdziesz się na liście "pbbans" za zwykły wykop z serwera.