Author Topic: FajtNajty z RO.PL?  (Read 25635 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
FajtNajty z RO.PL?
« on: 21 September 2012, 13:51:16 »

Kto chętny (i na co) wpisywać się do tematu!

« Last Edit: 24 September 2012, 19:14:07 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #1 on: 21 September 2012, 13:58:19 »
I sam sobie odpowiadam, że waham sie pomiędzy "Berlinem" a DH. Dodaję również ankietę na głównej aby OPRÓCZ wpisu tutaj można było oddać głos tam w celu klarownego podsumowania wyboru. Za wpisy tutaj i udział w ankiecie dziękuję :)

Wawer

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #2 on: 21 September 2012, 14:19:40 »
Witam.
Zagłosowałem na wersję "czyste" RO i zaraz piszę dlaczego.
Chętnie pograłbym mapki choćby z podstawki, tyle, że nie bardzo odpowiadałby mi cykl: Danzig>Zhitomir>Danzig> Zhitomir... Bo to jest grane na serwerach RO do tej pory- przynajmniej wtedy gdy raz na jakiś czas odpalam grę.  Tęsknię za mapkami typu: Lyeskrovy, Basovka, Baksanvalley czy  Koenigzplatz a to bardzo trudno znaleźć ( przynajmniej z dobrymi pingami)
Plusem takiego grania jest fakt, że na mapkach wystarczy 16+ osób, żeby grało się przyjemnie.
Granie w to raz w tyg byłoby dla mnie w sam raz, myślę, że jeszcze ze dwóch trzech znajomych byłbym w stanie przyciągnąć.
Jak dla mnie idealny jest piątek, gdzieś od 21:00.
Pozdrawiam.

Offline PrzemoPL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 44
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #3 on: 21 September 2012, 15:26:06 »
Witam Jestem za "fajtnaitem" w piątkowe wieczory . Kilka osób z klanu będzie chętnych pograć na dobrym pingu i innych mapach niż ostatnio grywane na ruskim serwerze (przejadł się  Zithomir w obu postaciach i Danzig). Granie  raz na tydzień na dobry serwerze było by dobrą odskocznią od serwerów obecnie uczęszczanych przez graczy. Pozdrawiam

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #4 on: 21 September 2012, 17:02:20 »
Witam ja postaram się przybyć i ściągnę może parę osób a co do tego w co mamy grać to mi jest obojętne, bo wszystkie pochodne od RO włącznie, są fajne :P

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #5 on: 21 September 2012, 18:52:39 »
Chętnie zagram w: RO:OF, CC albo MN.

Tylko w ewentualnym gołym RO proszę o brak map: Leningrad oraz Koenigsplatz.
Na DH czy "Berlin event" ochoty nie mam.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #6 on: 21 September 2012, 19:34:30 »
ja zagram co będzie na "tapecie". Chętnie pograłbym w RoT, niedoceniony mod. Można by na niego ściągnąć paru bratanków..

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #7 on: 21 September 2012, 22:46:39 »
jestem za RO1 i 'cmentarzykiem'

:D

a co?! ----  koledzy czasem tutaj zaglądam :) i żyje przeszłościa :P


Wawer

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #8 on: 22 September 2012, 01:00:38 »
jestem za RO1 i 'cmentarzykiem'

:D

a co?! ----  koledzy czasem tutaj zaglądam :) i żyje przeszłościa :P
+1
Myślę, że to już nie czas na reanimowanie modów a  raczej na zebranie osób co mają sentyment do gry, która "zabrała im parę lat życia"
Pozdrawiam
« Last Edit: 22 September 2012, 02:57:20 by Wawer »

gustavo

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #9 on: 22 September 2012, 16:06:34 »
Co prawda w RO nie grałem ze sto lat ::) ale może też przyłączę się do gry. Nie jetem jednak pewny czy na pewno będę w stanie, bo w poniedziałek zaczynam studia w pepikowie i obawiam się że w weekend ciągle mogę być uwikłany w  walki z grawitacją ;D, no i nie wiem jaki i będę miał tam internet :-\

dawidos06

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #10 on: 22 September 2012, 18:00:19 »
ja moge zagrac w RO,DH,MN no i w CC tylko powiedzcie mi gdzie moge pobrac CC :)

Shock

  • Guest
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #11 on: 22 September 2012, 18:47:26 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #12 on: 22 September 2012, 19:15:39 »
http://www.red.orchestra.pl/archiwum/plug.php?e=maps
Żeby być bardziej precyzyjnym to tu:
http://www.red.orchestra.pl/archiwum/page.php?id=485

z tym, że raczej będziesz miał CC zainstalowane "na przyszłość" bo jak widać głosy na razie bardziej rozkładają się pomiędzy podstawką a następnym w kolejności "Berlinem"...

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #13 on: 22 September 2012, 20:02:29 »
Cześć.
Moją prowokacyjną wypowiedzią o "trupie RO" liczyłem na tysiące postów świętego oburzenia, a nie z prawie akceptacją zamknięcia strony przez "ojca" polskie sceny RO.

W "jedynkę", jak i wielu kolegów z forum, gram co dziennie, w IF jak na razie trzy razy w tygodniu.
We wszelkich organizowanych potyczkach jestem, bez specjalnych pisemnych deklaracji,
zawsze w pierwszym szeregu.(No może w drugim, w pierwszym jest flaszka).

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: FajtNajty z RO.PL?
« Reply #14 on: 22 September 2012, 20:24:19 »
Cześć.
Moją prowokacyjną wypowiedzią o "trupie RO" liczyłem na tysiące postów świętego oburzenia, a nie z prawie akceptacją zamknięcia strony przez "ojca" polskie sceny RO.
Asie, uściślając to "Ojciec" nas opuścił juz jakiś czas temu a ja jestem zaledwie starszym (i to nie najstarszym bo może 3-4 w kolejności) "bratem" który to jeszcze jakoś trzyma w kupie. Dlatego tak śmierdzi  :P
Szczerze t nawet ja przyjąłem do wiadomości ów prowokacyjny tekst za coś bliskiego prawdy, gdyż IF to gra najbardziej zbliżona do RO i skoro już taki Weteran jak Ty przeszedł tam to co dopiero myśleć o tych mniej zasłużonych (?)  ;)
Dodatkowo odchodzi od nas kadra (Moderator), nikt na razie się na to miejsce nowy nie pcha (a wcześniej miałbym problem z przedarciem się przez wszystkie oferty), także na pierwszy rzut oka lipa.
W "jedynkę", jak i wielu kolegów z forum, gram co dziennie, w IF jak na razie trzy razy w tygodniu.
We wszelkich organizowanych potyczkach jestem, bez specjalnych pisemnych deklaracji,
zawsze w pierwszym szeregu.(No może w drugim, w pierwszym jest flaszka).
No i git, jak widzę nawet na Steamie i forum TWI (nie mówiąc o naszym) coś się w tym temacie ruszyło, także "ogłoszenie wyników" w środę odpowiednim wpisem tutaj jak i w "iwentach" na grupach stimowskich  ;)