Author Topic: Nie wyszukuje serwerów  (Read 2243 times)

Kaskader

  • Guest
Nie wyszukuje serwerów
« on: 24 July 2012, 11:45:23 »
Witam. Mam problem polegający na tym, że nie wyszukuje mi serwerów w przeglądarce serwerów. Pisze, że jest ponad 1500 graczy online, ale nie wyszukuje ani jednego serwera. Wcześniej pobrałem patcha 4.7 gb, dowiedziałem się, że był on związany z betą, więc anulowałem udział w niej i musiałem pobierać 5 gb patch. Po pobraniu dalej to samo. Usunąłem wszystko co było związane z RO2, pobrałem 8 gb gry i dalej to samo. Sprawdzałem spójność plików, za 1 razem były 4 pliki, a później ciągle 1 plik i po ponownym pobraniu nic się nie zmienia w sprawie wyszukiwania serwerów. Aktualizacja PB również nie pomogła. Czy najbliższy patch pomógłby to naprawić?

EDIT: Kolega poradził, żebym wszedł na jakiś serwer przez konsolę, na którym nie byłem i się udało, normalnie wyszukuje mi serwery  :)
« Last Edit: 24 July 2012, 13:56:11 by Kaskader »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nie wyszukuje serwerów
« Reply #1 on: 25 July 2012, 19:51:38 »

EDIT: Kolega poradził, żebym wszedł na jakiś serwer przez konsolę, na którym nie byłem i się udało, normalnie wyszukuje mi serwery  :)

nie bardzo kolego, mnie to nic nie daje.. zdaje się że czeka mnie delete..

Kaskader

  • Guest
Odp: Nie wyszukuje serwerów
« Reply #2 on: 26 July 2012, 07:19:32 »
Mi to pomogło, dokładnie na stronie Game Tracker poszukałem serwery do ro2, skopiowałem IP serwera, wbiłem na niego i dodałem do ulubionych, z myślą jakby nie zadziałało, no ale udało się i wyszukuje mi normalnie serwery.