Author Topic: MoH Warfighter!  (Read 48672 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #75 on: 14 December 2012, 12:31:30 »

PS.:
Nie wiem dlaczego grasz wyłącznie zwiadowcą. Zabicie kogoś jest naprawdę trudne.

Bo nie ma większej "radochy" jak na pełnej prędkości zajść kampera-snajpera i władować mu 1/2 magazynka w bebechy. Nie cierpię gości którzy się wtopią w jakieś kamyczki i na zasadzie prawie exploitu eliminują przeciwnika z 1/3 mapy (mam nadzieję że o takich exploitach była mowa w poprawce), dodatkowo rzucanie min przeciwpiechotnych zaraz przed wroga który wpada do pomieszczenia też trochę wkurza, dlatego eliminacja "snajperów" jest moim "konikiem" tą właśnie klasą  8) O i pan w ciemnych okularach jest, tyle że wąsa brak  8) 8)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #76 on: 14 December 2012, 14:21:39 »
Bo nie ma większej "radochy" jak na pełnej prędkości zajść kampera-snajpera i władować mu 1/2 magazynka w bebechy. Nie cierpię gości którzy się wtopią w jakieś kamyczki i na zasadzie prawie exploitu eliminują przeciwnika z 1/3 mapy (mam nadzieję że o takich exploitach była mowa w poprawce), dodatkowo rzucanie min przeciwpiechotnych zaraz przed wroga który wpada do pomieszczenia też trochę wkurza, dlatego eliminacja "snajperów" jest moim "konikiem" tą właśnie klasą  8) O i pan w ciemnych okularach jest, tyle że wąsa brak  8) 8)
Najlepiej upokorzyć snajpera postrzelić go w nogę on się jorgnie ze stoisz za nim a potem headshoot z noża

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #77 on: 16 December 2012, 16:00:18 »


« Last Edit: 16 December 2012, 22:29:22 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #78 on: 17 December 2012, 23:50:27 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #79 on: 23 December 2012, 20:21:50 »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #80 on: 25 December 2012, 09:02:26 »
Gdzie Pro filmik :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #81 on: 25 December 2012, 09:26:00 »
Jak się Kolega następnym razem zaanonsuje, to i FRAPS się włączy; tym razem akcje jak przystało na GROM pozostają tajne  8)
Ale szczególnie ta pierwsza przy tych samochodach zasługiwała na pochwałę  ;)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #82 on: 25 December 2012, 18:09:51 »
Jak się Kolega następnym razem zaanonsuje, to i FRAPS się włączy; tym razem akcje jak przystało na GROM pozostają tajne  8)
Ale szczególnie ta pierwsza przy tych samochodach zasługiwała na pochwałę  ;)
GROM SROM ja tam wole FORMOZE. GROM rozdmuchany jest przez durne polskie media a pierwszą elitarną polską jednostka według mnie Była FORMOZA wzorowana na SEAL-ach posługuje się  amerykańskimi odpowiednikami bo nie pamiętam nazwy radzieckiej jednostki bo napewno nie VDV

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #83 on: 25 December 2012, 18:12:29 »



Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #84 on: 26 December 2012, 11:04:30 »
I kolejna porcja zwycięstw z Forumowym (i plutonowym) kolegą:


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #85 on: 26 December 2012, 15:21:46 »
GROM SROM ja tam wole FORMOZE. GROM rozdmuchany jest przez durne polskie media a pierwszą elitarną polską jednostka według mnie Była FORMOZA wzorowana na SEAL-ach posługuje się  amerykańskimi odpowiednikami bo nie pamiętam nazwy radzieckiej jednostki bo napewno nie VDV

GROM czy FORMOZA. To jak bym miał wybierać między czołgiem a okrętem podwodnym. Każda z w/w ma swoja specyfikę jeżeli chodzi o działania bojowe.

Hornet

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #86 on: 28 December 2012, 14:18:00 »
Bardzo fajnie ogląda się siebie z czyjejś perspektywy  ;) Myślałem, że gra dużo gorzej a tu proszę - wszystkie akcje zawodowo wykonane, chyba że powycinałeś te gorsze z materiału Barcie  ;D Aha, mam pytanie czy da się wyłączyć czat w grze albo poprawić jego jakość? Jest strasznie upierdliwy (same szumy i trzaski).

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #87 on: 29 December 2012, 11:21:42 »
mam pytanie czy da się wyłączyć czat w grze albo poprawić jego jakość? Jest strasznie upierdliwy (same szumy i trzaski).
Niestety taki słaby jest protokół VOIPa w grze, bo w zamierzeniu miał nie obciążać łączy. Fatalnym rozwiązaniem jest tu zastosowane, że transmisja odbywa się non-stop, stad wszystkie szumy i trzaski u ludzi którzy może nawet nie wiedzą że transmitują.
Opcję wyłączenia czatu głosowego masz w menu gry wieloosobowej, tam są 2 kanały: drużyny i sekcji, które możesz wyłączyć, nie dotyczy to niestety wspólnego czatu w "lobby" po misji a przed zmianą mapy, gdzie wszystkiej maści "punki" mogą się wokalnie wyżywać. Jest na to rada pośrednia - jak najszybciej "przejść" ekrany rosnącego doświadczenia, odznaczeń i miejsca na serwerze i po prostu kliknąć takie indywiduum i go "wymutować". Zauważyłem, że na większości serwerów te działania wystarczają, jednak najwyraźniej wszystko jest konfigurowalne również przez administratorów i tak np. czasami w ogóle czat "lobby" nie działa (wszyscy mają czarne głośniczki), czasem wedle ustawień niektórzy mają czarne a inni nadają, ale to tam do przejścia jest. Najgorsze czasem (ale całe szczęście bardzo rzadko) zdarza się tak, że pomimo ustawień na wyłączone; niektórych słychać dalej podczas gry (i nie wiem czy jest to ustawienie większego priorytetu na serwerze, czy jeszcze niezlikwidowany bug).

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #88 on: 30 December 2012, 15:28:51 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #89 on: 31 December 2012, 12:42:44 »