Author Topic: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.  (Read 4275 times)

suszin

  • Guest
Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« on: 27 May 2012, 17:20:38 »
Witam, po wczorajszym update rano jeszcze wszystko było ok, ale od południa już nie mogę grać. Otóż gdy wchodzę w wyszukiwarkę serwerów i odświeżę serwery gra się zawiesza tak że nawet jej w menadżerze zadań nie można wyłączyć, pomaga tylko wylogowanie albo restart PC. Próbowałem wchodzić na sewrwery przez wyszukiwarkę steam, ściągałem grę na nowo, uwsuwałem też folder w My games ale nic nie pomogło.
Proszę o pomoc  >:(

Shock

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #1 on: 27 May 2012, 17:28:14 »
Zrób weryfikację plików gry przez STEAM.

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #2 on: 27 May 2012, 17:29:40 »
Robiłem, zawsze pobiera jakieś 4 pliki i nadal jest to samo.
Dodam ,że jak włączę grę to praktycznie nie mogę jej już wyłączyć bo mimo iż wcisnę przycisk wyjścia z gry to ona nadal jest w procesach i nawet przez menadżera zadań nie można jej wyłączyć  :-\

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #3 on: 28 May 2012, 17:24:07 »
Jakieś pomysły? Bo już nerwy tracę. Wczoraj nawet przeinstalowałem całego steama i ściągałem RO na nowo  :(

Sojuz_PL

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #4 on: 28 May 2012, 18:28:17 »
Dziwny problem. Sproboj moze aktualizacji PB http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #5 on: 28 May 2012, 19:28:55 »
Nic nie dało. Najdziwniejsze jest to że w sobotę rano było ok zaś się skitrało ;/ Na forum steam i Tripwire widzę że sporo osób ma taki problem a twórcy chyba sami nie wiedzą dlaczego :(

Mati

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #6 on: 28 May 2012, 19:36:19 »
Jeśli na forum TWI nie ma żadnego konkretnego rozwiązania to musisz zacząć używać (do czasu naprawy) przeglądarki Steama.

Ja też miałem ten błąd, ale standardowa procedura (weryfikacja plików cache gry) pomogła.

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #7 on: 28 May 2012, 19:43:19 »
Jeśli na forum TWI nie ma żadnego konkretnego rozwiązania to musisz zacząć używać (do czasu naprawy) przeglądarki Steama.

Ja też miałem ten błąd, ale standardowa procedura (weryfikacja plików cache gry) pomogła.
Tyle że ja nawet nie mogę wejść przez przeglądarkę steama bo gra wczytuje się bez końca i zawiesza, jedynie mogę sobie w kampanie pograć  >:(.
Kumplowi weryfikacja cache też pomogła. A możliwe jest że mimo iż wywaliłem folder my games z dokumentów, steama i przeczyściłem rejestry to zalega jakiś syf przez który to wszystko się dzieje?  :(

Shock

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #8 on: 28 May 2012, 21:18:29 »
Jaką masz konfigurację sprzętową ?

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #9 on: 28 May 2012, 21:24:27 »
i5-2500k
Corsair 4GB 1333MHz
Gigabyte GeForce GTX 560 Ti OC
MSI P67A-C45
Kartę dźwiękową zintegrowaną.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #10 on: 28 May 2012, 21:52:25 »
Jak jest w innych grach multiplayer?
Jaki internet kabel czy radiówka?

Shock

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #11 on: 28 May 2012, 21:58:16 »
Pytałem bo kiedyś RO2 na niektórych konfigach nie ruszała lub miała problemy ale jest ok.

Gigabyte GeForce GTX 560 Ti OC

Powodzenia z wymianą karty  ;D Inne gry odpalają ci normalnie ?

PS. Chcesz sie dowiedzieć parę rzeczy o 560 Ti to zapraszam na PW. Po radę oczywiście.

suszin

  • Guest
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #12 on: 28 May 2012, 22:02:31 »
Tak, wszystko działa dobrze choć miałem problemy z fochami fermiego które mnie gnębiły w BF3. Ale już sobie z nimi poradziłem.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wyszukiwanie serwerów - gra się zawiesza.
« Reply #13 on: 29 May 2012, 20:20:04 »
Oj Shocku podziel się publicznie tajnymi danymi wywiadowczymi o Fermim  (fanboy AMD :P)