Author Topic: Problem z patchami  (Read 5212 times)

Tramwaj

  • Guest
Problem z patchami
« on: 25 May 2012, 15:50:36 »
Witam.
Mam problem z patchami bowiem steam mi pobrał 3,5 gb patchy ale innych patchy nie widzi a one są potrzebne do gry na prawie all serwach bo wychodzi komunikat że serwer używa zawartości do pobrania której nie posiadam czy jakoś tak czyli o patche najpewniej chodzi.   i gdzie można te patche pobrać (no chyba że nie umiem ich na steamie znaleźć) bo chciałbym pograć normalnie w multi a nie z samymi ivanami i fritzami.
« Last Edit: 25 May 2012, 16:05:56 by Tramwaj »

Shock

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #1 on: 25 May 2012, 16:32:36 »
STEAM sam pobiera patche i wszelkie aktualizacje. Prawdopodobnie wchodziłeś na serwery gdzie były mapy zrobione przez mapperów - je trzeba pobrać ręcznie.

Dla pewności sprawdź spójność plików gry. STEAM-Gry-Wyświetl bibliotekę gier-prawym przyciskiem myszy na RO2-Właściwości-Pliki lokalne-Sprawdź spójność plików gry.

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #2 on: 25 May 2012, 18:08:37 »
Był problem z 2 plikami, pobrały się ponownie ale nadal to wychodzi nawet jak wbijam na serwer z Spartanovką. W dodatku może jeśli to by mogło pomóc wchodzę na serwy przez steam po żadne z żywymi graczami mi po prostu nie wychodzą przez wyszukiwarkę w RO2.
Pzdro

Shock

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #3 on: 25 May 2012, 18:50:15 »
Odinstaluj gre, wywal pliki z folderu My Games. Zainstaluj jeszcze raz.

Po update ludzie mają problemy. Reinstalacja pomaga.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Problem z patchami
« Reply #4 on: 25 May 2012, 18:55:09 »
No nawet gry nie potrafią spatchować i zmuszają do ponownego pobrania  >:(

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #5 on: 25 May 2012, 19:25:13 »
Czyli patche też wywalić? pytam bo mam internet z niezbyt wielką prędkością   :D

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Problem z patchami
« Reply #6 on: 25 May 2012, 19:39:00 »
Tramwaj, jak ty masz niezbyt wielką prędkość netu, to zapomnij, że pograsz w to płynnie na mulit. Chociaż i tak jest sto razy lepiej niż było na początku :)

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #7 on: 25 May 2012, 19:50:41 »
Mam na tyle że gram w każdą grę multi z pingiem który mi całkowicie starcza  :o ale ogólnie to trochę nie na temat  :D

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Problem z patchami
« Reply #8 on: 25 May 2012, 21:13:18 »
ja zawsze gadam od rzeczy... czytaj co chłopaki wyżej piszą..

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #9 on: 28 May 2012, 15:10:27 »
Witam  ;) Po ponownym zainstalowaniu 3,5 gb pacza dalej sytuacja się powtarzała, więc odinstalowałem steama i jak po ponownej instalacji się okazało do ''paczowania'' jest 8gb
I teraz mam pytanie: jeśli podczas pobierania tych patchy wejdzie jakiś nowy patch to po pobraniu tych 8gb będzie do pobrania czy  się doda do aktualnie pobieranych patchy ?
Pzdr

Shock

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #10 on: 28 May 2012, 16:41:22 »
Na takie problemy zalecamy to co powyżej było pisane. Ostatecznością jest deinstalacja platformy STEAM.

Gdy masz jakąś grę na STEAM, patch się sam ściągnie bez twojej pomocy/ Po prostu zacznie się ściągać i tyle.

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #11 on: 28 May 2012, 17:16:33 »
Po przeinstalowaniu steama mam 8 gb do patchowania i chodzi mi o to: Co jeśli podczas patchowania wyszedł by nowy patch? dodałby się do tych 8gb czy po pobraniu 8gb by zaczął się pobierać?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Problem z patchami
« Reply #12 on: 28 May 2012, 17:54:11 »
Tak, ale raczej TWI zrobią coś nowego nie prędko ;) Wiec pobieraj w spokoju, spotkamy się w boju

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #13 on: 28 May 2012, 17:59:46 »
Ok dzięki all temat mam nadzieje wyczerpany ;)

Tramwaj

  • Guest
Odp: Problem z patchami
« Reply #14 on: 07 June 2012, 10:32:37 »
Witam.
Postanowiłem wreszcie ściągać tego 8gb patcha i niestety wystąpił nowy problem (szkoda że tylko 1 bo jeszcze z 5 by się przydało xd) Po spatchowaniu 3gb musiałem wyjść i wstrzymałem aktualizację.
Po wznowieniu, pobiera się od nowa ale w tym problem że pisze w górnym rogu  że pobrało 3gb-coś-tam! A najlepsze jest to, że przy napisie Pobrano Łącznie ilość pobranych patchy stale się zwiększa czyli np. jak włączyłem było 3gb i 10 mb nie i pobrało się 10 mb i jest 3gb i 20mb w Pobrano Łącznie. I jak w Pobrano Łącznie dojdzie do 8gb to gra będzie chodzić czy będzie jak dopiero dojdzie do tylu w Zaaktualizowano ?
Więc o co biega z tym błędem bo szczerze już mam tych błędów z steamem dość.