Author Topic: Red Orchestra 2, kilka pytań.  (Read 10869 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #15 on: 05 April 2012, 19:44:14 »
Szarik był dzisiaj na swoim corocznym szczepieniu i Pan Weterynarz ostrzegał że jako skutek uboczny może mu się włączyć niespodziewana doza ironii  ;D

anonim.pl

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #16 on: 05 April 2012, 20:08:37 »
Quote
Cytat: anonim.pl w Dzisiaj o 19:21:17
Wkurza mnie to że część tych osób przez następne pół roku wchodzi na fora związane z grą tylko po to by ją krytykować, zamiast się zająć nowym tytułem, przez co nie tylko szkodzą grze, ale też psują zabawę osobom którym RO2 się spodobała. Do multiplayera trzeba ludzi a tacy negatywni "Fani" odstraszają nowych graczy i grze nie pozwalają się podnieść nawet jak twórcy się starają.
To najwspanialsza gra na świecie. Gra posiada świetną grafikę i fizykę świata. W grze jest dużo broni, dużo map. Jest klimat i wciągający gameplay. Polecam ją wszystkim.

Pisząc to myślałem właśnie o tobie. Wracaj do battlefielda tam gdzie jest twoja buda, tu jedzenia nie dostaniesz.
« Last Edit: 05 April 2012, 20:11:40 by anonim.pl »

Koller

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #17 on: 05 April 2012, 20:47:04 »
Anonim niektórzy nie są hipokrytami i mówią, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Jak ja niby szkodzę grze wytykając jej błędy i opieszałość twórców w wydawaniu kolejnych jakże potrzebnych poprawek?
Nie lepiej chwalić, głaskać i klaskać - wystarczająco mają dużo liżydupów ("thanks Yoshiro, my master") na oficjalnym, żeby popaść w samozachwyt i nic nie robić.
Gdyby mieli pisać tylko Ci, którzy chwalą grę to panowała by tu grobowa cisza. Mimo, że mam dużo SŁUSZNEGO żalu do TWI - ciągle odwiedzam forum i wierzę, że te patałachy poprawią błędy.
Tymczasem ciągle czekamy na 2 transportery:). Ile to już? Ufok pisał swego czasu coś o styczniu:D

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #18 on: 05 April 2012, 20:52:12 »
Pisząc to myślałem właśnie o tobie. Wracaj do battlefielda tam gdzie jest twoja buda, tu jedzenia nie dostaniesz.

Przyhamuj trochę.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #19 on: 05 April 2012, 23:00:30 »
To najwspanialsza gra na świecie. Gra posiada świetną grafikę i fizykę świata. W grze jest dużo broni, dużo map. Jest klimat i wciągający gameplay. Polecam ją wszystkim.


Pisząc to myślałem właśnie o tobie. Wracaj do battlefielda tam gdzie jest twoja buda, tu jedzenia nie dostaniesz.

Wracaj do Counter-Strike

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #20 on: 06 April 2012, 00:06:55 »
Wracaj do Counter-Strike

Sharik Ty też.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #21 on: 06 April 2012, 00:35:27 »
Quote
Anonim niektórzy nie są hipokrytami i mówią, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Hipokryta to osoba która uważa że gra jest kiepska a pisze że jest dobra więc osoba która lubi RO2 i pisze że jest dobrą grą raczej do hipokrytów nie należy. Za to czytając wiele forów różnych gier zauważyłem że często ludzie grają latami w daną grę (więc chyba im się podoba) i równocześnie na forum jeżdżą po niej jak po łysej kobyle, to dopiero hipokryzja.
Quote
Jak ja niby szkodzę grze wytykając jej błędy i opieszałość twórców w wydawaniu kolejnych jakże potrzebnych poprawek?

Czy uważasz że człowiek który czyta w większości negatywne posty o grze, kupi ten produkt?
Ja raczej wątpię. Krytyka jest dobra ale w rozsądnych ilościach i w odpowiedni sposób napisana.
Quote
Nie lepiej chwalić, głaskać i klaskać - wystarczająco mają dużo liżydupów ("thanks Yoshiro, my master") na oficjalnym, żeby popaść w samozachwyt i nic nie robić. 
Ciągle krytykowany pracownik też niczego nie zrobi bo po co, i tak jego pracy nie docenisz.
Quote
Tymczasem ciągle czekamy na 2 transportery:).
Chyba się nie doczekasz bo czytając forum Tripwire obiło mi się o uszy że chyba ich jeszcze nie zaczęli robić, prędzej czołgi zobaczysz.
Wracaj do Counter-Strike
Przykro mi, nie trafiłeś.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #22 on: 06 April 2012, 00:52:39 »
Panowie skończcie temat. Jak tak was słucham to aż żal ściska. Każdy temat a propos pomocy chodzi na temat ilości graczy w RO2,kiedy czołgi będą itp. Załóżcie sobie osobny temat "skargi,zażalenia" i tam sobie walkę kogutów urządźcie. Każdy z was ma swoją racje i jej trzyma. Jak to wszystko czytam przychodzą mi na myśl dwa cycaty:
"Moja racja jest bardziej mojsza od twojszej" i "nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem".

P.S Weekend prawie,zamiast tracić czas na pisanie dissów vel postów grubości Biblii,nie lepiej siąść z piwem ,z kobietą pobawić się/pograć w coś (If you know what I mean),wyskoczyć na miasto? ;)

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #23 on: 06 April 2012, 03:45:49 »
Każdy z was ma swoją racje i jej trzyma. Jak to wszystko czytam przychodzą mi na myśl dwa cycaty:
Plus (zapomniałeś) najbardziej trafny - "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

I każdy powyżej ma rację ale nic z tego nie wynika bo gra dalej siedzi w głębokiej D.

Wawel

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #24 on: 06 April 2012, 10:59:37 »
Nie mogę odpalić Red Orchestra SDK, wcześniej miałem ten problem z Red Orchestra 2, ale jakoś rozwiązałem.
Jakieś pomysły?

Shock

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #25 on: 06 April 2012, 11:50:56 »
Nom. Pisać lub dzwonić do Tripwire Interactive.

Ark

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #26 on: 06 April 2012, 20:54:07 »
Nie mogę odpalić Red Orchestra SDK, wcześniej miałem ten problem z Red Orchestra 2, ale jakoś rozwiązałem.
Jakieś pomysły?

hmm... a jakieś szczegóły ? 8)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #27 on: 07 April 2012, 00:39:03 »
Tymczasem ciągle czekamy na 2 transportery:). Ile to już? Ufok pisał swego czasu coś o styczniu:D

tak miało być. rozmawiałem jakiś czas temu z człowiekiem który ma tam z TWI nieco więcej informacji niż to co piszą na forum i mówił, że sprzęt tj transportery i czołgi (po dwie sztuki) są "gotowe" tyle że mocno zbugowane i trwa ciągła walka testowa o ich sprawność. Niestety RO2 jak już ktoś wspominał nie jest "modolubna" o czym przekonało się już samo TWI w tym między innymi przypadku. Teraz pomyśl, jeśli oni sami, pracując normalnym trybem tak się z tym męczą, to czy jest jakaś szansa, żeby gracze byli w stanie zrobić cokolwiek samodzielnie (sprzęt)

Rabbit

  • Guest
Odp: Red Orchestra 2, kilka pytań.
« Reply #28 on: 09 April 2012, 21:27:17 »
Quote
Wkurza mnie to że część tych osób przez następne pół roku wchodzi na fora związane z grą tylko po to by ją krytykować, zamiast się zająć nowym tytułem, przez co nie tylko szkodzą grze, ale też psują zabawę osobom którym RO2 się spodobała.

Specjalnie się zalogowałem (ba, nawet odzyskiwałem zaginione hasło), by na to odpowiedzieć. Skoro jestem zawiedziony daną produkcją ( tym bardziej po tak długim czasie oczekiwania ), to piszę swoją opinię na forum związanym z grami ( bądź też tym tytułem konkretnie ) - po to one są jakby nie patrzeć. Nie będę udawać, że RO2 to cud, miód i orzeszki, bo tak po prostu nie jest. Skoro dostaliśmy betę jako, rzekomo, finalny produkt, to oceniam tenże zgodnie z prawdą. Nie będę ściemniał i pisał jakie to dzieło TWI jest wspaniałe, skoro tak nie uważam- od tego jest reklama. Wolę przestrzec fanów jedynki, jak i graczy nie związanych z serią ( tym drugim polecając zarazem RO1, jako bardziej słuszny kierunek ) przed zawodem, jaki spotkał mnie. "Wkurza mnie to, że część" ludzi zabrania mi wygłaszać własnego zdania, wydaje mi się, że nie znają zbytnio pojęcia FORUM


Quote
Pisząc to myślałem właśnie o tobie. Wracaj do battlefielda tam gdzie jest twoja buda, tu jedzenia nie dostaniesz.
Hm, post w stylu "Ić stond, jesteś gupi". Zdecydowanie nie pasujesz do, jakby nie patrzeć, dojrzałej ( w porównaniu z innymi FPS'ami ) społeczności Orkiestry.

Quote
Czy uważasz że człowiek który czyta w większości negatywne posty o grze, kupi ten produkt?
Ja raczej wątpię. Krytyka jest dobra ale w rozsądnych ilościach i w odpowiedni sposób napisana.
Skoro produkt ma w WIĘKSZOŚCI negatywne opinie wśród graczy, to znaczy, że jest do bani. Powiesz, że RO zbierało dobre oceny w prasie? MW3 też, i co?


No nic, miałem napisać dwa zdania dot. tak śmiesznego zachowania, a wyszedł mi niestety całkiem spory post, za co przepraszam też osoby, które mają ich dość ;).