Author Topic: Smacznego - i na zdrowie  (Read 5292 times)

ciocia|Ola

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« on: 22 September 2006, 21:04:51 »
Smacznego - jak to mówią ‘stół zbliża ludzi’ i jak znam życie wszyscy zajadacie i popijacie przed komputerem. Może i głupi wątek:), ale spędzamy razem czas na serwerze - to takie ludzkie chęć poznania Was bliżej tym bardziej, że będzie impreza u PrezesIO jak serwer zajmie 1 miejsce w notowaniach, o PGA nie wspomnę a po cichu w duszy jeszcze sukcesy Team Poland nas czekają.
 Ja zazwyczaj mam jakiś owoc <teraz gruszka z Rynku Wildeckiego> a popijam sobie soki Herbapol - posiłki jadam z rodziną jak człowiek przy stole;) - a wy, co tam zajadacie? Pizze? Hamburgery? Bigos? Co musicie wydłubywać z klawiatury?

Goose

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #1 on: 22 September 2006, 21:26:17 »
Najczesciej niezidentyfikowane elementy grzanek/kanapek albo herbatka i inne płynne badziewia. ;)

Michał

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #2 on: 23 September 2006, 21:20:49 »
najczęściej z obiadu i kolacji

PrezesOi

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #3 on: 23 September 2006, 21:37:33 »
piwo, czasem wino polslodkie, czasem wodka lub spirytus [przy komputerze-bo jesc, ani spac nigdy mi sie nie chce przy kompie].
a co do
Quote
ciocia|Ola :
jak to mówią &#8216;stół zbliża ludzi&#8217;

to takie cos juz prawie nie istnieje w naszym czarnym kraju, ale podoba mi sie ze mimo mlodego wieku masz wyrobione pozytywe wzorce ;)

Czeresniak

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #4 on: 23 September 2006, 22:11:50 »
Tłustą włochatą golonkę ze  śmietaną i piwo (od czasu do czasu) :) Najczęściej kanapki z jakimś mięskiem.
 Vódką gardze, za winem nie przepadam.

PrezesOi

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #5 on: 23 September 2006, 22:25:09 »
oj Czeresniak podpadles, jezeli masz tak ograniczony zasob podniebienia to znaczy ze albo jestes 20 latkiem albo przeszedles lobotomie :D
sry ale jestem wlasnie po  nice party (popijawie) i prawie nie mam politycznopoprawnych ograniczen. peace & love.


a golonka to dobre miesko (nie tlusta, wlochatej ze smietana nie spotkalem moze to jakas regionalna wersja).


acha i nie hipnotyzuj mnie sygnaturką! to sztuczka poznizej pasa!

ciocia|Ola

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #6 on: 23 September 2006, 22:33:26 »
Quote from: PrezesIO
...takie cos juz prawie nie istnieje w naszym czarnym kraju...

Heeh, PrezesIO rozbawiłeś mnie, ale masz rację - jestem dinozaurem w wychowaniu. Weekendy z rodziną, rozmowy przy stole, spacery i święta na wyjazdach bez TV i nie wyobrażam sobie nie przegadać z mamą i tatą całego popołudnia o takich tam pierdołkach i nie tylko :)

Magnat

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #7 on: 27 October 2006, 17:23:32 »
Ja jeżeli już coś jem przy kompie to czekoladę, albo inny łakoć, oczywiście owoce no i obowiązkowo herbata lub sok...Ale jeść z ciepłych posiłków to nic.. I klawiature szanuję i śmietnika w niej nie mam...

AC| AdRain

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #8 on: 27 October 2006, 19:16:54 »
hm... cokolwiek co ma włoski, meszek, albo jest zielone... czyli wszystko odkopane z mojego biurka nadające się do spożycia, nawet nie musi być zidentyfikowane.. po prostu zamykasz oczy i wmawiasz sobie, że to jest pyszna gruszka z targu WIDELECowicego czy coś :P

pastor44

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #9 on: 27 October 2006, 23:19:13 »
A ja zajadam sie kiełbasą i popijam szklaneczką wybornego MegaMass'a lub Muscle Builder'em od Trec'u lub "Nutrikonu".

Zdzira

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #10 on: 28 October 2006, 12:56:15 »
Coś na ciepło może być placek po cygańsku plus piwko. Vody nie pije bo szybko odpadam :P na ostatnim lanie dobilem sie kubkiem gorzkiej żołądkowej.... :blush

Yab_PL

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #11 on: 29 October 2006, 19:36:09 »
generalnie to piwo i kanapki jak juz, ew. jakis jogurt, placek, babka,itd... Chociaz po zmianie klawiatury na UltraX Media Logitecha to mam srednie doswiadczenia co do jedzenia przy klawie bo jak mi wpadl pod klawisze jakis orzeszek, czy cos innego twardego to czasami mi sie klawisz blokuje pod ktorym to ustrojstwo akurat jest :)

Equilibrium

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #12 on: 30 October 2006, 18:21:00 »
Właśnie leniwie sączę... herbatę :wink, pozatym jakieś kanapeczki z szynką/pomidorkiem :D Jak się trafia jakiś meczyk, to chipsy (only Lays) i głanabnanakumkwatpersimonaslad :D

mikeLL

  • Guest
Smacznego - i na zdrowie
« Reply #13 on: 30 October 2006, 19:24:28 »
Zielona herbatA RoX :D