Author Topic: spawn killing opnie  (Read 3713 times)

krv[PL]

  • Guest
spawn killing opnie
« on: 14 March 2012, 18:51:03 »
wlasnie sobie gralem na fallenie jako faszol.. , stalinowski hq rzucil arty na spawna (1.. tam gdzie zwykle kmisci sa rozlozeni za workami lewa strona mapy)  kilka razy poleglem gdy napisalem commenta ze jest spawn killerem adlak czy jakos tak (bo o nim mowa) wypowiedzial sie ze sk nie jest bo mam wybor spawn 1/2/hq dla mnie to glupie.. spawn z racji nazewnictwa ma byc miejsce "bezpiecznym" co o tym myslicie?

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: spawn killing opnie
« Reply #1 on: 14 March 2012, 19:06:34 »
Zapraszam na serwer 40-1, zasady serwera nie pozwalają na podobne zachowanie.  Być może na tamtym jest to dozwolone, chociaż moim zdaniem niezbyt dobrze świadczy to o administrującym. Pzdr.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: spawn killing opnie
« Reply #2 on: 14 March 2012, 19:28:53 »
Rzecz podstawowa - spawn powinien być tak skonfigurowany, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Jeśli da się zaznaczyć artylerię tak aby spadała i zabijała (sic !) na spawnie, to coś nie tak jest przede wszystkim z mapą (a w tym przypadku z TWI...)
Pamiętacie RO1 i gości którzy siedzieli sobie na spawnie po wyczerpaniu posiłków i nabijali fragi zabijając drużynę przeciwną która próbowała zakończyć rundę (Odessa itp). tam spawn protected area był faktycznie tym czym być powinien...

Bohun

  • Guest
Odp: spawn killing opnie
« Reply #3 on: 15 March 2012, 16:10:39 »
Zgadzam sie z ufo - nie każdy ma obowiązek wiedzieć gdzie przeciwnik się odradza (chodzi mi o rzucanie arty). W ogóle jestem przeciwnikiem jakichś dodatkowych zasad bazujących na fairplay - to mapy mają być tak zaprojektowane, żeby takie sytuacje się nie zdarzały.

krv[PL]

  • Guest
Odp: spawn killing opnie
« Reply #4 on: 15 March 2012, 16:33:29 »
czyli jezeli mapa zostala "zle" w tej kwestii zaprojektowana to nie ma tematu? otoz nie zgadzam sie, oczywiscie nie kazdy ma obowiazek wiedziec gdzie jest spawn.. tylko nie badzmy zabawni i wystarczy kilka razy pograc na mapie aby kazdy srednio rozgarniety gracz to wiedzial.. tym bardziej ze "adlak" (caly czas nie wiem czy dobrze pisze nick) mial 50ty ktorys honor.. zreszta zostal poinformowany o tym ze rzucil arty na spawna co wytlumaczyl ze sk nie jest bo jest inny spawn do wyboru wiec wszysko jest w nalezytym porzadku wedlug jego interpetacji! zreszta sie powtarzam.. naturalnie moglo to sie zdarzyc przypadkowo.. ale myk polega na tym ze typ powinien zaprzestac ostrzalu a nie wykorzystywac niedorobki gry.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: spawn killing opnie
« Reply #5 on: 15 March 2012, 19:08:09 »
ale myk polega na tym ze typ powinien zaprzestac ostrzalu a nie wykorzystywac niedorobki gry.

o to już nie raz była afera. w jedynce klasykiem było, że lepszy był ten kto znał ciekawsze bugi na mapach i nic się w tym temacie nie zmieniło ... co nie zakazane to dozwolone, takie ma podejście do tematu większość. ewentualnie - skoro "oni" tak grają to i ja będę. to walka z wiatrakami.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: spawn killing opnie
« Reply #6 on: 15 March 2012, 19:33:15 »
Karygodne zachowanie, ale co zrobisz...
Najlepszy spawnkilling to jest spawn 1 Rosjan na Gumraku, jeśli wróg zajął lotnisko. Nawet nie wyjedziesz...

krv[PL]

  • Guest
Odp: spawn killing opnie
« Reply #7 on: 15 March 2012, 20:18:53 »
czyli jak "wszyscy" kradna ja tez mam krasc? kwestia pietnowania i grania tak jak trzeba.. w kazdym razie jak bede hq nie bede rzucal arty na spawna :) ciurs