Author Topic: trening a brak botów w pierwszej rundzie - co zrobić?  (Read 2632 times)

master777

  • Guest
Witam, zalogowałem się do was, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, toteż uderzam do ludzi najbardziej kompetentnych;)
Otóż w trybie treningu wchodząc na mapę do gry dołączają boty, ale w pierwszej rundzie nie widać ich na mapie. Dopiero od kolejnej rundy, kiedy zginę (czyli w praktyce użyję granatu), boty normalnie pojawiają się w grze. Jak to rozwiązać? Jak ustawić serwer? W lewym górnym rogu mam tylko czas gry, brak informacji o czasie "posiłków".

Wersja RO 1086.

Pozdrawiam!

Koller

  • Guest
Odp: trening a brak botów w pierwszej rundzie - co zrobić?
« Reply #1 on: 03 March 2012, 11:24:12 »
Śmierdzi mi piratem, ale może mam coś z węchem. Weryfikacja plików (w opcjach gry w bibliotece masz właściwosci) lub skasuj cały folder RO2 z sejwami, z moich dokumentów.

master777

  • Guest
Odp: trening a brak botów w pierwszej rundzie - co zrobić?
« Reply #2 on: 03 March 2012, 11:37:03 »
to by się Valve zdziwiło jakby na ich platformie hulał pirat;) zrobiłem dwie weryfikacje, ale nie usuwałem doszczętnie plików gry z komputera (miałem dwa konta z RO, jedno oddałem kumplowi, stąd może na dysku wiszą mi stare pliki), zaraz się do nich dorwę i usunę.

Edit --> w moich dokumentach nic nie znalazłem (windows xp); usunąłem za to podejrzane pliki z folderu steam/userdata (może odpowiadały za stare konto?), oraz pozostałości po RO z common. Zobaczymy, czy coś się zmieni, właśnie się ściąga.

Edit 2 --> POMOGŁO. Temat rozwiązany, wątek do zamknięcia. 
« Last Edit: 03 March 2012, 13:15:00 by master777 »