Author Topic: Invasion 44  (Read 5559 times)

Apos

  • Guest
Invasion 44
« on: 27 February 2012, 13:20:22 »


Quote
After nearly a year of work on 2.6 we are happy to release something that has grown into quite a monster, ranging from the beaches of Omaha, to the cold winter slopes of Belgium! Initially only adding British infantry, our content has nearly doubled since 2.51.
Here's a brief summary of what's included check the classlist.txt for a full list of units objects weapons and ammunition:

    Soldiers
        - United States - 1st & 29th Infantry Division, 5th Ranger Battalion, 82nd & 101st Parachute Infantry Regiment.
        - British - Infantry Airborne Division, British Commandos.
        - Germany - Heer, Heer-Camoflagued, Fallschirmjäger, Schutzstaffel. With over 30 infantry weapons.
    Vehicles
        - 30+ German vehicles - including tanks, recon vehicles and troop carriers.
        - 20+ Allied vehicles - including tanks, recon vehicles, troop carriers and landing craft.
    Aircraft
        - Allied - B-17 Flying Fortress, Douglas C-47A Skytrain, Lockheed P-38 Lightning, P-51D Mustang, P-47 Thunderbolt, Hawker Hurricane Mk.IIa, Spitfire Mk.Ia., Hawker Typhoon
        - Axis - Bf-109E4, Bf-109F2, Bf-109G6, Ju-52/3mg5e, Ju-87, Me-262, Me-262A
    Maps
        - Omaha
        - Omaha V2 (Greatly enhanced and expanded)
        - Merderet
        - Merderet (Winter Version)
        - Battle of the Bulge map by prowler
    Missions
        - 33 MP Missions
        - 11 SP Missions
    Soundtrack
        - Over an hour of original music by SFG

Po rozczarowaniu z RO2, już nie mogę się doczekać pierwszych mega bitew w I44 :)

Afaf

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #1 on: 27 February 2012, 19:01:23 »
Dla tego moda chcę kupić operation Arrowhead :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Invasion 44
« Reply #2 on: 27 February 2012, 20:44:52 »
Zaistnieję na tym froncie.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Invasion 44
« Reply #3 on: 27 February 2012, 21:22:54 »
Wiem,ze mogę pomarzyć,ale jakby wprowadzili do tego marynarkę wojenna tj. np.zwykłego Fletchera bo pewnei z MW tylko lcp będzie.

piter306

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #4 on: 28 February 2012, 06:15:04 »
A gdzie będzie was można spotkać?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Invasion 44
« Reply #5 on: 28 February 2012, 07:00:33 »
no,no, z wierzchu wygląda niczego sobie. Ciekawym jak wygląda gameplay piechoty i pojazdów pancernych..

Apos

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #6 on: 28 February 2012, 22:45:47 »
no,no, z wierzchu wygląda niczego sobie. Ciekawym jak wygląda gameplay piechoty i pojazdów pancernych..

Mocno przypomina RO:O na większą skalę. Takie RO 2.0* v. ;)

*) Nie mylić z HoS

Wawer

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #7 on: 29 February 2012, 21:43:56 »
No ja mam nadzieję dziś sprawdzę

Shock

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #8 on: 01 March 2012, 00:00:23 »
Może mi ktoś wyjaśnić jak zainstalować I44  krok po kroku ? Nie mogę się z tym modem uporać. Mam ARMAII, OA, CO, PMC itd.

Apos

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #9 on: 01 March 2012, 00:21:57 »
Może mi ktoś wyjaśnić jak zainstalować I44  krok po kroku ? Nie mogę się z tym modem uporać. Mam ARMAII, OA, CO, PMC itd.

Sciagasz wersje 2.6 oraz @cba.

Wrzucasz pliki do folderu z CO.

Odpalasz plik Invasion44.exe


pol77

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #10 on: 01 March 2012, 17:00:48 »
Mody jak ktoś nie wie jak można też instalować  za pomocą six updater http://www.armaholic.com/page.php?id=13213&highlight=SIX%2BUPDATER wymagany .NET Framework 4.0

Apos

  • Guest
Odp: Invasion 44
« Reply #11 on: 20 December 2012, 18:14:49 »
Kilka zdjęć z wczorajszej misji. Jednostka na święta sprawiła nam nie lada prezent: Kampania Overlord :)

Kompania wcieliła się w rolę fikcyjnej amerykańskiej jednostki spadochronowej A Coy 512 PIR z towarzyszącą jej brygadą pancerną 342 Armoured Reconnaissance Brigade (około 60 chłopa). Zadaniem było zdobycie umocnionego niemieckiego punktu Hill 92 oraz Neaville - pierwszego większego miasta na naszej drodze.

Plan/Mapa:


Realizacja, widok z perspektywy pierwszego plutonu.

Żołnierze trzeciej sekcji opuszczają Les Morinieres



Na drodze do pierwszego celu Hill 92. Z przodu widoczny druga sekcja. Na środku drogi widoczny sierżant - jedyna osoba w plutonie, która posiada radio oraz kontakt z drugim plutonem i brygadą pancerną. Rozkazy między sekcjami są przekazywane za pomocą gońca bądź z metodą "przekaż dalej".



Lekki czołg M3A3 Stuart w ukryciu oczekuje na rozkazy.



Dwie załogi M1919 Browning .30 cal z drugiej i trzeciej sekcji rozłożone w kluczowym miejscu na drodze do Hill 92.



Podejście pod pozycje do ataku na Hill 92.



Podoficer obserwujący teren na południe od zdobytego Hill 92.



Załoga trzeciej sekcji w zdobycznym Pak40 75mm gotowa do obrony zajętego miasteczka Neaville.

Dużym zaskoczeniem była dla mnie ogromna różnica pomiędzy walką na współczesnym froncie, gdzie każdy ma radio, optykę ACOG bądź SUSAT, a koledzy ze skrzydła lotniczego z wielką chęcią prowadzą ISTARS bądź CAS. Klimat gry, który żywcem przypominał ten z filmu Band of Brothers bądź Szeregowca Ryan'a był bardzo przyjemną niespodzianką na koniec bierzącego roku. Polecam dla każdego fana WWII.

ps. na chwilę obecną najprostrzą metodą instalacji jakiegokolwiek modu do ArmA 2 (DayZ, DayZ Lingor i innych DayZ, ACE, Invasion 44, Vietnama etc) to Play withSix