Author Topic: Wersja językowa- podmiana plików.  (Read 5444 times)

BartoszN.

  • Guest
Wersja językowa- podmiana plików.
« on: 19 February 2012, 10:14:23 »
Witam  :) :-[

Ostatnio widziałem że do red orchestry 2 można dodać moda dzięki któremu żołnierze z dwójki mówią tak jak z jedynki :
( http://www.red.orchestra.pl/2012/02/05/nowy-mod-od-teraz-zolnierze-mowia-jak-w-starym-dobrym-ro1/)

Więc proszę was jeśli ktoś wie jak wgrać ten mod to proszę  o dokładne wskazówki, i jeszcze kilka pytań:

- jeśli mam polską wersje ro2 to czy po wgraniu moda nie zmienią mi się inne polskie teksty, napisy ?
- czy jeśli go wgram to punkbuster  nie zacznie wywalać mnie z serwerów.

Koller

  • Guest
Odp: Wersja językowa- podmiana plików.
« Reply #1 on: 19 February 2012, 10:38:10 »
w przyklejonym też masz oryginalne natywne głosy z RO2 (instalujesz poprzez exe, pewnie tak samo te z RO1) - sam długo ociągałem się ze zmianą, ale dużo lepszy klimacik niż z Baką gadającym o cycku hitlera;
napisy, teksty, menu - nic się nie zmieni, tylko same kwestie mówione podczas gry;
już prędzej VAC niż punkbuster, ale nie martw nic - nie zbanują Cię:), zwykła podmianka dźwiękowa

BartoszN.

  • Guest
Odp: Wersja językowa- podmiana plików.
« Reply #2 on: 19 February 2012, 11:34:04 »
Ok tylko jak to zrobić ?, i czy jeszcze da się ten mod w razie czegoś usunąć?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wersja językowa- podmiana plików.
« Reply #3 on: 19 February 2012, 12:30:51 »
https://rapidshare.com/#!download|153l34|3524603824|RO2_Language_Fixer.exe|294|R~63CB55FD133E3D01E388319489F7DE19|0|0

tu masz programik do przełączania. uruchamiasz go, musisz wskazać folder STEAM i kliknąć change languages czy coś tam takiego jest. i to wszystko. co do usunięcia - da się ale nie wiem jak, chyba plik konfiguracyjny trzeba usunąć. to Ci zaraz któryś z Kolegów napisze..

Koller

  • Guest
Odp: Wersja językowa- podmiana plików.
« Reply #4 on: 19 February 2012, 12:39:32 »
tam masz do wyboru - albo natywne (Niemcy i Ruskie) albo defaultowe (czyli w zależności od tego jaki masz język gry/na Steamie), po prostu sobie zmieniasz jak Ci się znudzi. Nie jest to typowa instalka, nie nadpisuje rejestru, nie ma dezinstalatora, możesz skasować w każdej chwili, gdy będziesz chciał ustawić na pierwotne to sobie ściągniesz z powrotem, ale najlepiej zostaw sobie ten language fixer gdzieś na dysku.