Author Topic: Gra z botami  (Read 5227 times)

BartoszN.

  • Guest
Gra z botami
« on: 18 February 2012, 13:12:33 »
Witam  :)

Ostatnio słyszałem ze można odpalić wybraną mapę na multy i że można pograć se samemu z botami ? Moje pytanie jest następujące czy da się tak zrobić, a jeśli tak to jak, co gdzie wpisać ?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Gra z botami
« Reply #1 on: 18 February 2012, 14:40:29 »
Grę z botami to masz na 80% serwerów w sieci, a tobie mało :D
Wpisz w konsoli open [nazwa mapy]?minplayers=liczba
np: open TE-Spartanovka?minplayers=32

Koller

  • Guest
Odp: Gra z botami
« Reply #2 on: 18 February 2012, 15:28:43 »
grać z botami? chyba tylko, żeby sobie dobić jakiś lvl, bo inaczej to nie ma sensu...dość powiedzieć, że chyba w żadnej grze nie ma głupszych botów..większość serwerów jest "ubocona", nie musisz zakładać dedyka

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Gra z botami
« Reply #3 on: 18 February 2012, 17:13:12 »
w sumie aby poznać mapę - można sobie pograć z botami.
Jak się pozna mapę (po swojemu) łatwiej przeżyć. :P

w RO1 można było sie zapoznać z mapą a w RO2?!?
Specjalnie nie studiowałam możliwości pobiegania po mapie - bo jakieś durne wypełnianie misji w mundurze germanca szybko mnie zniechęciło i stanełam na jakimś zbugowanym obsługiwaniu czołgu.

Myślę, że fajnie jest postawić sobie serwer i ustawić mapę i się z nią zaznajomić po swojemu. Po co klepać po serwerach?!

Bohun

  • Guest
Odp: Gra z botami
« Reply #4 on: 20 February 2012, 21:10:41 »
Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest możliwe, że na niektórych serwerach ilość botów jest ukryta a na innych nie. Np. widze, że jest 21/32 i 4 graczy, to wiem, że reszta to boty, ale są serwery że jest np.  16/32 i 16 graczy. Wchodze tam, a tam reszta to boty.

BLooDek

  • Guest
Odp: Gra z botami
« Reply #5 on: 23 February 2012, 22:19:11 »
Oni chyba po prostu blokują część slotów tak mi się wydaje. Robią to z prostej przyczyny, gracz przyciąga gracza nie każdy czyta listę w prawym dolnym rogu.