Author Topic: Jak...  (Read 3961 times)

Bohun

  • Guest
Jak...
« on: 01 February 2012, 17:55:05 »
Często gram jako TL, ale wstyd powiedzieć nadal nie wiem jak rzucić arty wyznaczoną przez SL (zielona ikonka na mapce)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Jak...
« Reply #1 on: 01 February 2012, 18:58:56 »
podbiegasz do radia wciskasz ctrl i wybierasz co chcesz, jak wciśniesz T to pokaże ci się gdzie jest radio


Bohun

  • Guest
Odp: Jak...
« Reply #2 on: 01 February 2012, 19:08:31 »
Nie zrozumiałeś mnie. Jeżeli wybiorę artylerię, to artyleria pójdzie tylko w to miejsce które ja wyznacze (czerwona ikona) natomiast nie wiem jak rzucić artylerię w miejsca wyznaczane przez SL.

Apos

  • Guest
Odp: Jak...
« Reply #3 on: 01 February 2012, 19:17:00 »
Nie zrozumiałeś mnie. Jeżeli wybiorę artylerię, to artyleria pójdzie tylko w to miejsce które ja wyznacze (czerwona ikona) natomiast nie wiem jak rzucić artylerię w miejsca wyznaczane przez SL.

Podchodzisz do radia i otwiera się mapa. Na niej będą zaznaczone punkty przez Ciebie lub SL'a (jeżeli zaznaczył). Wystarczy raz kliknąć LMB na ikonce i wezwać artę.
Będzie to wyglądać jakby punkt nie został wybrany, ale zadziała.

Bohun

  • Guest
Odp: Jak...
« Reply #4 on: 12 January 2013, 12:45:08 »
Inne pytanie z serii 'jak?' :)
Jak zmienić lufę w MG 34? Szukałem odpowiedniej literki w opcjach kontroli, ale nie znalazłem, a pamiętam, że kiedyś zmieniałem lufę. Czyżby po którejś aktualizacji wyrzucili to, a może to jest tylko w trybie classic?

hubtus

  • Guest
Odp: Jak...
« Reply #5 on: 12 January 2013, 13:05:06 »
Lufę zmienia się '"6". Tak samo zresztą jak amunicję w czołgu, zmianę ognia z ciągłego na pojedynczy i przyrządy celownicze w broniach z lunetą 8) 
Czyżby po którejś aktualizacji wyrzucili to, a może to jest tylko w trybie classic?
Raczej nie.(Chyba, że wczorajsza aktualizacje coś zmieniła)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Jak...
« Reply #6 on: 12 January 2013, 17:54:15 »
w RO2 wszystko zmienia się klawiszem 6. lufę w mg 34, rodzaj amunicji w czołgu, magazynek w "podwójnym" mp40., tryb strzału w AVT, tryb strzału w PPSz, tryb celowania w karabinach snajperskich etc...

co do zaznaczania - mała poprawka - nie musisz podchodzić do radia. otwierasz mapę w dowolnym momencie i lewym klawiszem, tam gdzie masz pirmary fire klikasz na arte którą chcesz wykorzystać. Arte możesz zmieniać dowolną ilość razy do momentu kiedy usłyszysz w radiu odpowiedz batalionu. Nawet w czasie wzywania możesz jeszcze zmieniać punkt ostrzału :) poza tym podobnie jak w ro1 po kliknięciu ikonki wezwania możesz od razu odejść od radia, artyleria i tak przyleci. no chyba, że zginiesz zanim odpowie batalion, wtedy lipa z wezwania :)
« Last Edit: 12 January 2013, 21:20:19 by ufo_has_landed_! »