Author Topic: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad  (Read 13640 times)

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #30 on: 14 February 2012, 16:24:13 »
Zasilacz zmieniłem przy kupnie karty. Wspomniałem o tym w jednej z poprzednich wypowiedzi. Stary był Mode Com i miał 400 W, teraz jest już Star 500 W. Musiałem zmienić, bo ATI Radeon HD 4850 wymaga min. 450 W zasilacza, a w trybie Cross Fire 550 W.

Koller

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #31 on: 14 February 2012, 18:40:04 »
zamienił stryjek siekierkę na kijek....
Po primo to kto Ci kazał wymieniać tego Feela III na tego Qolteca (czy jak się to tam zwie)?
Secundo - Gdzieś wyczytał albo który spec Ci powiedział, że ten Feel (czy inny podobny zasilacz 400 watowy) nie pociągnie 4850?
Eeee...brak słów...W największym skrócie to zamieniłeś nic specjalnego na szmelc.

Apos

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #32 on: 14 February 2012, 19:50:22 »
be Quiet!
Chieftec
Seasonic
Cheftec
Revoltec
OCZ
Tacens
Tagan

to są firmy których zasilacze warto kupować jeżeli chce się mieć porządny sprzęt na lata, bez niespodzianek.

Znajomy skąpił grosza na sprzęt i co 3-6 miesięcy czekała go wymiana uszkodzonego zasilacza modecom'a na "nowy". Gdy koledze padła płyta główna, pamięci oraz dysk wraz z modecom'em chłop zainwestował w Tagan'a i od 3 lat ma spokuj oraz nie musi martwić się przy wymianie sprzętu żadnymi przejściówkami czy niewystarczającymi Watami.

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #33 on: 14 February 2012, 20:24:06 »
No cóż polecili mi w sklepie :/
W wymaganiach systemowych (pudełko, instrukcja) do Readona HD 4850 jest 450 W or better, for Cross Fire 550 W or better...

anonim.pl

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #34 on: 14 February 2012, 22:02:44 »
Nie straszcie człowieka, to że jakiś zasilacz nie jest markowy wcale nie znaczy że zaraz musi się zepsuć. Po drugie wystarczy jak wytrzyma cztery lata później i tak komputer będzie do wymiany bo technika pójdzie naprzód. W moich komputerach zawsze miałem zasilacze fabrycznie zamontowane w obudowie, czyli firm krzaków, i w ciągu 15 lat tylko dwa razy mi się zepsuły przy tym niczego nie spaliły. Wtedy wymieniałem zasilacz na jakiś najtańszy.  Teraz przez ostatnie pięć lat miałem zasilacz Tracer model 4life/400 i cały czas jest sprawny.
« Last Edit: 14 February 2012, 22:08:59 by anonim.pl »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #35 on: 14 February 2012, 22:11:38 »
No jak się ma potwora w kompie zżerającego bardzo dużo mocy, to nie dziwie się że tanie zasilacze nie wytrzymują. Ale jeżeli  ktoś ma słabszy sprzęt, to wystarcza to. Ja miałem tracera 400w przez 4 lata z core 2 duo i karta ati hd4650 i nic mi złego mnie nie spotkało.

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #36 on: 15 February 2012, 17:56:00 »
No to zdołowaliście mnie tymi zasilaczami :(. Najgorzej jak się człowiek nie zna. Mam jeszcze jedną prośbę, bo w sklepach wciskają jak widać niezły chłam.
Mógłby mi ktoś z was polecić dobry zestaw do modernizacji mojego aktualnego kompa (dual core 2.8 ghz, 2 gb ramu) - czyli chodzi o płyta główna + procesor + ram (tak z 4 gb-8 gb). Reszta gratów (karta grafiki Radeon hd 4850 1 gb ddr5 , dysk twardy , słynny zasilacz i obudowa) zostałaby ze starego. Chodzi mi o coś takiego,żeby Red Orchestra 2 w miarę płynnie poszła (w rzeczywistości, a nie tylko na papierze) i żebym miał więcej klatek w SC2. Z tego co się orientuję to np. taki quad core to już chyba przeżytek ? A na i7 i i5 raczej mnie nie stać. Nie jestem też jakimś nałogowym graczem (gram tylko w 1-2 wybrane gry). Mogę wydać teoretycznie do 800-900 zł. Zależy mi na dobrym stosunku jakości do ceny, ale nie na sprzęcie z górnej półki bo mnie na niego nie stać. Sorry za kłopot, ale naprawdę kompletnie nie jestem w temacie :(.
« Last Edit: 15 February 2012, 18:36:21 by mlody_tlok »

Apos

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #37 on: 15 February 2012, 18:50:16 »
Tutaj polecają całkiem przystępne zestawy:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_luty_2012

Szukaj czegoś z cpu i5 2500K ponieważ jest to obecnie najlepszy procesor cena/wydajność. Sam taki mam, polecam i każdy jest zadowolony.

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #38 on: 15 February 2012, 22:53:11 »
Cpu i5 2500kdrogo wychodzi (procek ok 820 zł), myślałem o i3 -2120 box bardziej (460 zł).

Wawer

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #39 on: 15 February 2012, 23:06:36 »
http://allegro.pl/intel-core-i5-760-2-8ghz-lga-1156-i2104200376.html
Kręci się na luzie do 3.9 tylko musiałbyś jakieś chłodzenie kupić.
http://allegro.pl/intel-i5-750-4x2-66ghz-lga1156-gwarancja-wa-wa-i2124760131.html

Ale szczerze mówiąc lepiej trochę pooszczędzać i brać ten co Apos radzi.
« Last Edit: 15 February 2012, 23:23:01 by Wawer »

Apos

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #40 on: 16 February 2012, 14:36:03 »
Cpu i5 2500kdrogo wychodzi (procek ok 820 zł), myślałem o i3 -2120 box bardziej (460 zł).

Sęk w tym, że nie wychodzi drogo. Ten i3 może okazać się niewystarczający lub za mało wydajny już po pół roku gdy wyjdą nowe gry i znowu będziesz musiał wymieniać sprzęt aby gra chodziła jako tako, na minimalnych.

Z 2500k kupujesz sprzęt raz, na wiele lat aby grać na najwyższych ustawieniach przez ten okres i cieszyć się dużą ilością fps.

Koller

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #41 on: 16 February 2012, 14:54:32 »
kupujesz sprzęt raz, na wiele lat
gryzie mi się to z tym jego Qoltec'kiem:)
Ja bym nie podłączał do niego żadnej płyty obsługującej i5 2500 (mimo, że procowi w przypadku prawdopodobnej awarii zasilacza się nic nie stanie- płycie już nie koniecznie)
Zresztą mam wrażenie, że cokolwiek mu doradzicie to on i tak zrobi swoje, więc szkoda pisać, radzić:(

mlody_tlok

  • Guest
Odp: Czy istnieje demo Red Orchestry 2: Heroes of Stalingrad
« Reply #42 on: 16 February 2012, 17:03:18 »
Nie znam się dlatego się pytam. Nie sądziłem, że jest taka przepaść jakościowa między i5 2500k ,a i3 2120. Ogólnie jak się nie ma za bardzo pieniędzy to raczej nie ma sensu oszczędzać i tutaj Apos ma zdecydowanie racje. Mi akurat nie zależy na maksymalnych ustawieniach (nie jestem jakimś nałogowym graczem, gram max. w 1-2 gry w ciągu roku, ani szczególarzem patrzącym i rozkochującym się w każdym detalu grafiki), zależy mi żeby tylko chodziło płynnie, ale bez sensu byłoby też kupowanie nowego sprzętu i konieczność wymiany go za rok, półtora. Jestem człowiekiem który ceni swoje ciężko zarobione pieniądze, ale jak to czasem bywa czasami przez głupie oszczędzanie je traci. Dlatego Koller wcale nie jest powiedziane, że "zrobię swoje". Pewne jest tylko to, że mam wielką ochotę pograć w RO2 :)
« Last Edit: 16 February 2012, 17:13:27 by mlody_tlok »