Author Topic: NIE dla ACTA  (Read 8732 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
NIE dla ACTA
« on: 22 January 2012, 18:04:10 »
« Last Edit: 22 January 2012, 18:12:37 by BartBear_[PL] »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #1 on: 22 January 2012, 19:45:51 »
Dzisiaj naszych euroosłów mailami zasypywałem: http://panoptykon.org/wiadomosc/nie-dla-acta-akcja-protestacyjna
Ja się na komunizm w internecie nie zgadzam, od dzisiaj gram tylko Wehrmachtem :D

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #2 on: 22 January 2012, 21:44:17 »
Ja nim kur** dam  !!!!!!!! To jest niedopuszczalne !!!!!!!

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #3 on: 22 January 2012, 23:30:27 »
Chciały ludki do "europy" to się im dostaną zachodnie prawa  ::)
Im więcej parcia na obowiązek należenia do wszelkich kosmopolitycznych organizacji "zachodnich", tym większa szansa na więcej tego typu "tajnych negocjacji".
« Last Edit: 23 January 2012, 00:01:16 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #4 on: 23 January 2012, 14:10:12 »
Ciekawe czego przykrywką jest to całe ACTA. Ocenzurują internet, zrobią z nas roboty programowane poprzez media, w których widoczny kult idiotycznych programów, mających pokazać rzeczy nieistotne, odwracając uwagę ludzi od spraw ważnych. Sprytne, bo tylko głupim można wygodnie i łatwo manipulować. USA nie ma ropy, więc idzie na wojnę, rozwalają kraj, wysyłają własne firmy na jego odbudowę a kapitał rośnie, i "rośnie daleko stąd"(jak w utworze KSU). Chwilę się zastanawiałem po co całe ACTA powstało i coś wymyśliłem. Internet to śmietnik. Ale w każdym śmietniku jest coś wartościowego. Ludzie w pewien sposób, na konkretnych stronach wymieniali się spostrzeżeniami wywołując bunt przeciw obecnemu porządkowi świata(systemowi monetarnemu, religii itp), zaczęło dochodzić do manifestacji(ruch oburzonych) i  bankierom w USA się dupy spięły! "Obrona" pomyśleli. Więc jak? Cenzura i w naszym najlepszym medium nie będzie nic. Tabula rasa tylko długopis przerywa.
A oficjalnie kto rządzi? Słynny pan od tarczy rakietowej, później pan z kraju gdzie wszystko jest możliwe i wszystko to jest na YT, troszkę dalej frau panzerfaust. To tylko marne pionki mające się pokazywać ludziom. Rządzi kasa i Ci którzy rządzą nią. Banki i ich właściciele. "KSU - Władcy Świata" utwór prawdziwy w 142% (ciekawe dlaczego tylu... czyżby kolejny spisek?)
Tak, oglądałem Zeitgeist. Tak wszystkie części. Niestety coś w tym jest. Kto inteligentny ten wie.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Bohun

  • Guest
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #5 on: 23 January 2012, 17:54:22 »
Mam nadzieje, że się nie ugną i podpiszą.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #6 on: 23 January 2012, 18:22:35 »
Mam nadzieje, że się nie ugną i podpiszą.

tzn jesteś tego zwolennikiem?
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #7 on: 23 January 2012, 18:45:44 »
Im więcej parcia na obowiązek należenia do wszelkich kosmopolitycznych organizacji "zachodnich", tym większa szansa na więcej tego typu "tajnych negocjacji".
Templariusze najwyraźniej wyszli z ukrycia i dążą do wprowadzenia swojego porządku na świecie, dlategóż wzywam Was Bracia do dołączenia do naszego "Zabójczego Wyznania" to będziemy tym euro-templariuszom spadać na głowy z ukrytymi ostrzami w rękawach gotowymi do uderzenia ;D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #8 on: 23 January 2012, 19:12:42 »
Jaky to powiedział moja babcia: Za wszystkim stoją komunistyczne gnidy,te kanalie zydo-masoni :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #9 on: 23 January 2012, 19:21:38 »
A ja się boję żeby z tego całego burdelu ta trzecia światowa nie wybuchła za mojej kadencji życiowej.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Apos

  • Guest
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #10 on: 23 January 2012, 21:10:08 »
Może jeszcze nie wszyscy rozumieją czym jest ACTA



a tu lista osłów z wiejskiej którzy głosowali za ACTA

http://wyborcza.pl/1,76842,11017884,ACTA__Kto_glosowal_za__kto_glosowal_przeciw.html

Im będziecie mogli podziękować w kolejnych wyborach oddając głos na inną partię.
« Last Edit: 23 January 2012, 21:14:15 by Apos »

Shock

  • Guest
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #11 on: 23 January 2012, 21:39:18 »
Im będziecie mogli podziękować w kolejnych wyborach oddając głos na inną partię.

Na jaką ?!

Tematów politycznych bym nie rozpoczynał. Jeżeli ACTA nie przejdzie to tak czy inaczej kiedys pojawi się w innej formie pod naciskiem korporacji które swoje interesy mają w polityce oraz politycy którzy mają swoje interesy u nich. Nie teraz to później.





Uploaded with ImageShack.us

profan

  • Guest
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #12 on: 23 January 2012, 21:57:07 »
Rozumny(PL) nie pisz o polityce ani nie bluźnij na Związek Zjednoczonych Republik Europejskich bo cie zbanuja  8) 


PAMIĘTAJCIE JAK WICEMARSZAŁEK NASZEGO SEJMU RZEKŁA: JAK KTOŚ NIE BYŁ ZA MŁODU KOMUNISTĄ NA STAROŚĆ BĘDZIE SKURWY*** Pani Nowicka, od Palikota, Europejczyka jak przyznał w jednym z wywiadów.
A z tym acta to po prostu pierdolenie, nie sądze by to miało szanse przejść.

Quote
USA nie ma ropy, więc idzie na wojnę, rozwalają kraj, wysyłają własne firmy na jego odbudowę a kapitał rośnie, i "rośnie daleko stąd"(jak w utworze KSU).
Polecam se poczytać coś o tym kolesiu
http://ronpaul.pl/ czasem se czytam, by podsycić moją nienawiść do świata.

.
Quote
Ludzie w pewien sposób, na konkretnych stronach wymieniali się spostrzeżeniami wywołując bunt przeciw obecnemu porządkowi świata(systemowi monetarnemu, religii itp), zaczęło dochodzić do manifestacji(ruch oburzonych) i  bankierom w USA się dupy spięły!
się uśmiałem.
Fajnie ten koleś jedzie w dupe bez wazeliny tych idiotów z ruchu oburzonych
Beke mam z czarnuchów  :)
Quote
Jaky to powiedział moja babcia: Za wszystkim stoją komunistyczne gnidy,te kanalie zydo-masoni
Jaka rezolutna kobita, pewnie oglądała nocną zmianę.  Kilka słów o bohaterze


Pocisnął  :D


A co do całej sytuacji; gdyby się ludzie interesowali polityką to nigdy taka sytuacja by nie miała miejsca jak acta- nigdy by takie gówno jak UE nie powstało. No ale niestety, za głupotę trzeba płacić.
« Last Edit: 24 January 2012, 00:17:07 by profan »

profan

  • Guest
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #13 on: 24 January 2012, 01:09:56 »
[ Invalid YouTube link ] beka ;D

Offline Partyzant_PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 70
  • Honor: +3/-0
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: NIE dla ACTA
« Reply #14 on: 26 January 2012, 11:29:21 »