Author Topic: Klasy-kogo wybrać ?  (Read 7240 times)

BartoszN.

  • Guest
Klasy-kogo wybrać ?
« on: 29 December 2011, 08:02:27 »
Witam Wszystkich  :D
Gram w RO2 jakiś miesiąc mam 18 poziom (dosyć mało gram) i nie wiem kim grać na multy?
Kogo wybrać?
-strzelca
-dowódce plutonu(ranga frontowiec)
-dowódce oddziału
-snajpera
-starszego strzelca
(dowódcą plutonu i oddziału gra mi się najlepiej lecz często są zajęte)  :(

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #1 on: 29 December 2011, 09:47:47 »
Graj tym co lubisz.

FabiPL

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #2 on: 29 December 2011, 10:02:46 »
Na multi dobrze jest sie nauczyc grac strzelcem bo zawsze pewny slot :) ale w sumie to najlepiej bawić się raz jedną a raz drugą klasą w końcu i tak wyjdzie jakiś patch który zeruje statystyki i poziomy pewnie :)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #3 on: 29 December 2011, 12:54:28 »
Na multi dobrze jest sie nauczyc grac strzelcem bo zawsze pewny slot :) ale w sumie to najlepiej bawić się raz jedną a raz drugą klasą w końcu i tak wyjdzie jakiś patch który zeruje statystyki i poziomy pewnie :)

Żartujesz chyba sobie, nie ma porównania strzał z broni na 50 poziomie trzymanej przez bohatera z kolesiem co dopiero wszedł do gry. Jak by coś takiego znowu zrobili to połowa ludzi by chyba tą grę wywaliła do kosza.
Najlepiej jest właśnie wyszkolić dobrze strzelca, grasz na lajcie, bez spiny, jak chcesz iść na fajkę to idziesz, nikt Cię nie pogania, nikt za dużo nie wymaga, ja już nauczyłem się wciskać ładne bioderka i jestem zadowolony :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #4 on: 29 December 2011, 13:28:36 »
Graj tym kim najlepiej ci wychodzi :) Skoro dobrze sobie radzisz dowódcami to i rola szturmowca powinna ci pasować. Z oczywistych powodów trzeba mieć opanowany gameplay strzelcem, bo często to jedyna klasa dostępna. Powiem, że czasem lepiej mi idzie gra z Mosinem w  łapie niż karabinem samopowtarzalnym (SVT, G41)  ;) Wiadomo, że pewna elastyczność jest przydatna, jak dorwę karabin z optyką albo lkm to też zdarzy mi się czasem jakieś fragi wbić ale świadomie nie wybieram tych klas bo są zbyt odpowiedzialne dla drużyny i lepiej by grał nimi ktoś lepszy.
Offtopując to te poziomy broni wstrętna rzecz jest:
wiem, że nic nowego nie powiedziałem.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #5 on: 29 December 2011, 16:18:21 »
mnie tam się leveling broni podoba :) inny off top:

ładowanie dwumagazynkowego MP40 - magazynek lewy R magazynek prawy 6+R
w przypadku opróżnienia tylko jednego magazynku wystarczy wcisnąć R


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #6 on: 29 December 2011, 16:31:23 »
Słuchaj żołnierzy powyżej bo wiedzą co mówią. A w wypadku gdy grasz strzelcem a widzisz że koleś z automatem kampi w oknie, zamiast korzystać z jego dobrodziejstw w bliskim kontakcie. To w następnej rundzie, o ile wiesz na czym klasa asfalta polega, bierz szturmowca, bo pewnie więcej zrobisz dla drużyny


BartoszN.

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #7 on: 29 December 2011, 16:31:47 »
No więc będę grał dowódcami (nie lubię mp40 z podwójnym magazynkiem czekam aż wyjdzie patch dzięki któremu będę mógł zdjąć ulepszenia) :D,lecz często są oni zajęci  :-\ a w takich sytuacjach będę grał strzelcem  :P .A jeśli będę grał dowódcami to którym kto jest lepszy  ???.

BartoszN.

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #8 on: 29 December 2011, 16:34:41 »
A a tak poza tematem znacie jakieś Polskie serwery na których gra dużo Polaków?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #9 on: 29 December 2011, 17:00:29 »
Poprzedniego posta mogłeś zmodyfikować, nie pisać nowego.
Nie ma lepszy czy gorszy, dowódca oddziału dowodzi swoim oddziałem i wydaje polecenia, które widzą jego ludzie, może oznaczać cele dla artylerii lornetką. Dowódca drużyny może wydawać polecenia wszystkim, oznaczać cele i jako jedyny wydaje rozkazy artylerii. Może tez wezwać samolot zwiadowczy i wymusić natychmiastowe odrodzenie. Po prostu ma więcej obowiązków, musi z siebie dawać więcej :)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #10 on: 29 December 2011, 21:01:08 »
a dlaczego nie lubisz mp40 z podwójnym magazynkiem ? przecież ma te samy wady i zalety co zwykły ale dwa razy tyle amunicji :D więc chyba jest lepszy od jedno magazynkowego

BartoszN.

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #11 on: 30 December 2011, 08:07:06 »
nie podoba mi się estetycznie (wygląd),a jakie ulepszenia ma mkb 42  ???
« Last Edit: 30 December 2011, 08:16:56 by BartoszN. »

Tradytor

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #12 on: 30 December 2011, 08:46:55 »
Tu nie liczy się estetyka tylko skuteczność  ;D  mkb 42 jako ulepszenia ma bagnet i lunetę

BartoszN.

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #13 on: 30 December 2011, 09:02:01 »
Dla mnie liczy się estetyka , bo nawet na mp40 z jednym magazynkiem jestem bardzo dobry mam 403 zabicia z tej broni a gam jakiś miesiąc  :) , a i jeszcze jedno (dowódca oddziału) w Ro2 jakie, można mu odblokować uzbrojenie (strona niemiecka) ???

Tradytor

  • Guest
Odp: Klasy-kogo wybrać ?
« Reply #14 on: 30 December 2011, 12:13:43 »
Wchodzisz w statystyki dalej  rozwój klasowy wybierasz rolę którą chcesz sprawdzić, i tam jest napisane co i kiedy się odblokowuje.Ludze używajcie tego co macie pod włosami  ;D