Author Topic: Problem z chodzeniem i celowaniem  (Read 2488 times)

rogul95

  • Guest
Problem z chodzeniem i celowaniem
« on: 19 December 2011, 18:42:01 »
Mam problem z grą Red orchestra 2. Zainstalowałem ją, mój komputer spełnia wszystkie wymagania dużo ponad miarę, ale podczas uruchamiania treningu w kampanii osi nie mogę się rozglądać, sterować klawiszami wasd. Nie wiem co robić, a najlepsze że mogę chodzić strzałkami, a wasd nie. Tak samo z myszką nacisnąć spust mogę ale rozejrzeć się już nie. Nie wiem co mam robić. Pomóżcie :-[ :-[ Próbowałem usuwać folder My games i reinstalować grę a to nic nie pomaga!

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Problem z chodzeniem i celowaniem
« Reply #1 on: 19 December 2011, 19:45:38 »
a może po prostu wejdź w grze w ustawienia klawiszy i zobacz sobie co na jakich klawiszach ustawione jest domyślnie i ustaw sobie je tak jak tobie odpowiada ?

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Problem z chodzeniem i celowaniem
« Reply #2 on: 19 December 2011, 23:34:48 »
eee... no nie... laicko odpowiem  ---> od samego początku ustawione jest WASD, może winę ponosi jakaś kosmiczna chińska klawiatura ---- w sumie faktycznie najlepiej 'zaprogramuj' klawisze wasd z poziomu RO2 :) - oczywiscie podpowiada Ci to 'intuicja kobieca' :D

rogul95

  • Guest
Odp: Problem z chodzeniem i celowaniem
« Reply #3 on: 22 December 2011, 13:33:26 »
Nisestety to też nie pomaga Jakieś inne pomysly

Shock

  • Guest
Odp: Problem z chodzeniem i celowaniem
« Reply #4 on: 22 December 2011, 17:15:51 »
1. Gra jest oryginalna ?

2. Jeżeli tak to na Steam-Gry-Prawy Przycisk Myszy na RO2-Właściwości-Pliki Lokalne-Sprawdz Spójność Plików Gry.

3. Druga opcja. Moje Dokumenty-My Games- Wykasuj plik Red Orchestra 2-Uruchom Steam-Odpal Gre.