Author Topic: Ogledow  (Read 10590 times)

PolsheVik

  • Guest
Ogledow
« on: 17 December 2011, 21:20:36 »
Niedawno do RO2 wyszla pierwsza mapka fanowska, mozna juz w nia grac, tylko trzeba sciagnac i recznie zainstalowac mape.
Link do pobrania:
http://dl.dropbox.com/u/17291871/Ogledow_B3_PlayerFiles.zip

Folder nalezy rozpakowac w Steam/Steamapps/common/red orchestra 2/ rogame

Potem aby grac mozna albo przejsc w przegladarke serwerow i wyszukac wg nazwy mapy, albo mozna tez dolaczyc na oficjalny serwer, wpisujac w konsoli (klawisz tyldy) komende:
" open 66.150.214.124 "
Póki co nie ma nas wielu, ale chcielibysmy rozwinac liczbe graczy na tym serwerze byc moze nawet do 64.
Pozdrawiam

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Ogledow
« Reply #1 on: 17 December 2011, 22:42:50 »
I za to pewnie polubię tą gre jeszcze bardziej ,nowa grywalna mapa.Wszyscy juz ja pewnie  widzieli. W akcji te otwarte przestrzenie robia wrażenie . Szkoda tylko że tak mało ludzi gra, bo trzeba szukac przeciwnika na mapie. Dla czołgów full wypas mapka. Oby tak dalej, dojdą pojazdy i będzie spoko. Po pewnych kosmetycznych zmianach i z pełną obsadą czyli 64 graczy szykuje sie niezła rzeź , a tego mi własnie czasem brakowało. Oprócz tego bardzo pięknie można tu działać taktycznie czołgami, a piechota na dopełnienie.

PS: Najgorsze jest to że moje zauroczenie wynika z rzeczy kiedyś bardzo oczywistej czyli MODÓW!!!. Niedługo będziemy mieli 2012 rok i ile gier jest w pełni przystosowanych dla moderów ? Prawie żadna , bo brak wydawania narzędzi dla graczy stał sie faktem oczywistym. Dlatego przestałem grać np. w Total War. Tripwire przy następnej produkcji tez się pewnie dostosuje i bedzie wydawac tylko DLC , ale teraz mamy modowalne RO2 i się z tego się cieszmy
« Last Edit: 17 December 2011, 22:58:41 by ryszka »


Shock

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #2 on: 17 December 2011, 22:57:45 »
Gra mi się wysypuje po 2-3 minutach na tej mapie. Nie wiem czemu.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Ogledow
« Reply #3 on: 17 December 2011, 23:06:38 »
Gra mi się wysypuje po 2-3 minutach na tej mapie. Nie wiem czemu.

A zrobiłes wszystko dokładnie jak podał Polshevik. Może masz wczesniejsza wersję mapy zainstalowaną,. U mnie działa bez kłopotu. A tak dla pokusy , Pięknie wygląda światło zachodzącego słońca jak sie gra ruskimi.


Shock

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #4 on: 18 December 2011, 01:25:53 »
Na B2 było ok. Teraz jest jak opisałem.

EDIT: Działa. Spójnosć plików pomogła...
« Last Edit: 18 December 2011, 04:11:17 by Shock »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Ogledow
« Reply #5 on: 18 December 2011, 11:51:23 »
Dzisiaj sprawdzałem - jest już 6 serwerów z Oględowem :) TWI dawać nowe tanki !!!

Weffels

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #6 on: 18 December 2011, 12:35:33 »
czyli jak? trzeba tą mapę sobie wgrać czy jest tak samo jak w c-sie ściąga się podczas wchodzenia na serwer ?

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Odp: Ogledow
« Reply #7 on: 18 December 2011, 12:45:32 »
czyli jak? trzeba tą mapę sobie wgrać czy jest tak samo jak w c-sie ściąga się podczas wchodzenia na serwer ?

Rozejrzyj się w temacie. Odpowiedź znajduje się w pierwszym poście!

marcinz

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #8 on: 18 December 2011, 13:56:26 »
« Last Edit: 18 December 2011, 14:08:52 by marcinz »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Ogledow
« Reply #9 on: 18 December 2011, 14:21:10 »
super, tylko tanków brak...

Shock

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #10 on: 18 December 2011, 14:55:34 »
Wczoraj na Ogledow wciagnął mnie do 4 nad ranem. Zupełnie inny wymiar ma teraz ta mapka.

Mocno jedna daje się odczuć brak jakichkolwiek transporterów i przynajmniej jeszcze po jednym czołgu na stronę.

Bohun

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #11 on: 18 December 2011, 15:34:13 »
Więcej czołgów - tak. Ale to co oni chcą dorzucić czyli t70 i pz3 to nie wiem na co się przydadzą na tej mapce. I nie wiem czy nie przesadzili z zamgleniem - ciężko coś wypatrzeć, choć ma to swój urok w gameplayu. Wkurza mnie, że nie można wychodzić i wchodzić do czołgów. Nie wiem też dlaczego czasami nie mogę się odrodzić w czołgu - odlicza respa do zera i znowu kolejne odliczanie (a na mapce był oprócz mnie chyba jeszcze tylko jeden czołg.)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #12 on: 18 December 2011, 15:36:42 »
Czołg jest, ale pocisk nie przelatuje przez krzaki :/

Weffels

  • Guest
Odp: Ogledow
« Reply #13 on: 18 December 2011, 15:50:48 »
Rozejrzyj się w temacie. Odpowiedź znajduje się w pierwszym poście!
moja wina :)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Ogledow
« Reply #14 on: 18 December 2011, 18:02:25 »
Czołg jest, ale pocisk nie przelatuje przez krzaki :/
Fakt pare razy przez to dostałem w palnik. Już witałem sie z gąską a tu taki zonk. No i jeszcze płotki na których czołg sie wiesza, ale na wóz drabiniasty wspina sie spoko. Tak czy inaczej nowa mapka i tak mi sie podoba, może jeszcze troche ją poprawią i będzie super