Author Topic: Kopia statystyk  (Read 2931 times)

Tue

  • Guest
Kopia statystyk
« on: 14 November 2011, 23:37:24 »
Witam,

Przeglądam już te forum kawał czasu i raczej nie było tu nic o tym, o czym chcę się dowiedzieć.
A mianowicie niedługo będę miał nowy komputer i moje pytanie jest takie: Czy wszystkie osiągnięcia i statystki które do tej pory nabiłem, są "przechowywane" na moim koncie Steam i po instalacji i aktualizacji gry na nowym kompie wszystko będzie ok, czy jednak trzeba będzie skopiować sobie na jakiś dysk przenośny ten cały folder "Red Orchestra 2" z "Moje dokumenty" lub może co innego trzeba skopiować?  ;)

Pozdrawiam,

Tue.

Duqq

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #1 on: 15 November 2011, 00:54:59 »
Czy wszystkie osiągnięcia i statystki które do tej pory nabiłem, są "przechowywane" na moim koncie Steam i po instalacji i aktualizacji gry na nowym kompie wszystko będzie ok?  ;)

Pozdrawiam,

Tue.

Tak będzie, pzdr

komoter

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #2 on: 15 November 2011, 10:03:17 »
ja polecił bym skpoiowac wszystko jak leci na jakies plytki i całosc gdzie masz zainstalowaną gre i to co jest w moich dokumentach na dysku C , prawdopodobnie  nie bedziesz musial siedziec i sciagac wszystkiego od nowa,( choć nie jestem całkowicie pewny, co do statystyk nie masz sie co obawiac wszystko zostaje nic nie stracisz ,

Tue

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #3 on: 15 November 2011, 11:24:22 »
Ok, też tak myślę, że na wszelki wypadek sobie skopiuje to wszystko ;) Dzięki za pomoc ;)

Daazzz

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #4 on: 15 November 2011, 11:34:18 »
ja polecił bym skpoiowac wszystko jak leci na jakies plytki i całosc gdzie masz zainstalowaną gre i to co jest w moich dokumentach na dysku C , prawdopodobnie  nie bedziesz musial siedziec i sciagac wszystkiego od nowa,( choć nie jestem całkowicie pewny, co do statystyk nie masz sie co obawiac wszystko zostaje nic nie stracisz ,

Jak zmieniałem kompa jakis miesiąc temu to tak właśnie robiłem:) z tym ze skopiowałem cały folder steam i tym samym wszystkie gry które aktualnie miałem zainstalowane na tej platformie:) Póżniej dociągneło jescze jakieś 100 mb i wszystkie gry były gotowe do uruchomienia:p

Rabbit

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #5 on: 15 November 2011, 18:29:30 »
Po co kopiować wszystko, Steam pozwala tworzyć backup gier w formie prostego instalatora- wszystko automatycznie, z podziałem plików na wybrany przez nas rozmiar

Daazzz

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #6 on: 15 November 2011, 20:37:02 »
Dla  mnie wygodniej bylo skopiowac wszystko ze starego dysku na nowy:) i choć w sumie folder miał rozmiar 50 GB to w miare szybko poszło:)

Tue

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #7 on: 18 November 2011, 12:23:37 »
Ze starego kompa skopiowałem na przenośny dysk  folder z Moich dokumentów i cały folder Steama z dysku twardego gdzie była Red Orchestra 2 (coś ponad 8GB), teraz na nowym kompie najpierw zainstalowałem sobie MW3 wraz ze Steamem. Myślicie, że jak wrzuce ten cały folder Steama z Red Orchestra 2 do tego nowego folderu Steama gdzie jest MW3 i podmienię pliki, to zadziała i nie trzeba będzie ściągać wszystkich aktualizacji od nowa? ;)

trawiator

  • Guest
Odp: Kopia statystyk
« Reply #8 on: 18 November 2011, 16:11:27 »
Nie podmieniaj całości Steama, z dysku przekopiuj tylko katalog /Steam/SteamApps do nowej instalacji.