Author Topic: Rising Storm w planie wydawniczym Cenegi - czyżby był jednak płatny?  (Read 56438 times)

se.bool

  • Guest
Także dostałem 2 zaproszenia do bety. Jak ktoś by chciał to proszę się odezwać ;)
« Last Edit: 26 May 2013, 21:54:32 by se.bool »

BRAT_MIH

  • Guest
Ja już dziękuję, założyłem w końcu konta Paypal i kupiłem grę :) Zawsze to niby 40% taniej. Wyszło 36,77 zł po dzisiejszym kursie euro. Wieczorem się okaże, czy nie będę żałował :)

se.bool

  • Guest
Ja pograłem w godzinkę i odczucia mam lepsze niż przy RO2.

Marder

  • Guest
se.bool ---- Można prosić ten klucz do bety ? Za nim kupię chciałbym jeszcze sprawdzić jak to chodzi. Niby wymagania te same co w RO2, ale z tymi zapewnieniami producentów to różnie bywa.

Kaskader

  • Guest
Ja również mam 2 gifty do bety Rising Storma. Jak ktoś będzie chciał to niech mnie doda do znajomych na steamie.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198005042949/
« Last Edit: 27 May 2013, 16:04:37 by Kaskader »

Marder

  • Guest
Zaproszenie poszło ;) Na steamie jestem jako Nick

BRAT_MIH

  • Guest
No i jak na 36 zł (promocja na steam - 40%) jest nieźle. Myślałem, że będzie lepiej zoptymalizowana jak RO2, ale niestety średnie/wysokie to max. Dużo lepsze wrażenie daje ta beta jak niegdyś niby gotowa RO2. Fajne mapy, szczególnie te miejskie mi się spodobały, dużo drabinek można strzelać z dachów. Japońce mają granatniki, Amerykańce miotacze ognia. I zabawa jest :)

No pograłem wieczór i jestem naprawdę zadowolony. Chyba RO2 pójdzie w odstawkę, po 1500 h raczej z nudów niż z pasji czas na zmiany. 36 złotych to nie majątek,a rozgrywka dużo ciekawsza. Tylko jeszcze nie ogarnąłem punktacji. Chyba dają za respawny na SL w trybie realizm, bo kampiący dowódca składu z jednym kilem może być pierwszy na mapie, dziwne trochę. Za zranienie członka drużyny - 5, za zabicie -10 bardzo łatwo być na końcu stawki :/ Jak ktoś ma wątpliwości to polecam, 3 razy taniej do końca maja niż za RO2, a wrażenia i zadowolenie z gry 3 razy większe niż na początki wspomnianej. Jednym słowem ja polecam.
« Last Edit: 25 May 2013, 00:14:53 by BRAT_MIH »

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Mam dwa gifty z betą RS. Kto chce niech pisze do mnie na PW.

Update: Poszły wszystkie.
« Last Edit: 27 May 2013, 07:15:40 by ShariK PL »

Marder

  • Guest
Potwierdzam. Wczoraj trochę pograłem i podoba mi się. Co do wymagań technicznych odniosłem wrażenie, że są identyczne jak w RO2. Te same ustawienia i płynność bardzo zbliżona. Punktacja rzeczywiście trochę zmieniona. Przez kilka minut grałem dowódcą to szły punkty za respawn gości z oddziału, chyba +2 od żołnierza. Ja grałem na tej nocnej mapie i tam gdzie jest dżungla i lotnisko. Trochę miałem kłopotów z odróżnianiem wrogów i to nawet z bliska. Podoba mi się jak Japońce szarżują z kataną w dłoni. Taki jeden potrafi wyciąć kilku gości w okopie jak nikt na czas go nie ustrzeli.   

Koller

  • Guest
dam Wam możliwość obdarowania mnie zaproszeniem do bety RS - proszę tylko się nie bić:)
Edit: Niestety konkurs zamknięty - wygrał Brat_MIH za co dziękuję, reszcie życzę powodzenia w kolejnych konkursach:)....
Oby mnie gra zachęciła, sądząc po Waszych komentarzach jest na to szansa.
« Last Edit: 25 May 2013, 12:30:33 by Koller »

Marder

  • Guest
No, no 3 tys. graczy. Nawet finał Ligi Mistrzów nie przeszkadza ;) Dla porównania w RO:HoS pyka w tej chwili 1200 graczy.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Jest dobrze :)

FrauHerman

  • Guest
Jeśli ktoś miałby niepotrzebny key do RS to ja chętnie go przygarnę.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198010001738

jakub-skiba1@wp.pl

Oksen

  • Guest
Ja również bym prosił o key do RS. Oczywiście jak komuś nie jest potrzebny.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198041156120/

Edit: Już nieaktualne.
« Last Edit: 27 May 2013, 12:55:15 by Oksen »

Offline Deep22

  • Towarzysz broni
  • Posts: 59
  • Honor: +2/-0
    • View Profile
Ja również bym prosił o key do RS. Oczywiście jak komuś nie jest potrzebny.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198041156120/

Widzę, że pojawił się amator kluczy, a nawet nie każdy stały członek społeczności je ma. Pierwszy post i od razu "daj klucza".