Author Topic: RO na PGA 2006  (Read 15635 times)

Vesp3r

  • Guest
RO na PGA 2006
« on: 15 September 2006, 21:14:08 »
Witam.
Dostałem informacje, ze Załoga G będzie organizować turniej RO na swoim stoisku.
Jako zę współpracuje z nimi przy turnieju JKA, będe organizować też prawdopodobnie (albo wspierać) turniej RO.
Teraz pytanei do was, czy bylibyście tym zainteresowani i jeżeli tak to jaki tryb byście tam najchętniej widzieli ?

Jeżeli sytułacja się rozwinie bede wiedzieć więcej i będe mógł zrobić jakiś dobry turniej.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
RO na PGA 2006
« Reply #1 on: 17 September 2006, 02:23:56 »
wydaje mi sie ze jak bedziesz mial FFA bedzie super
bo zeby klany byly? to raczej za malo ludzi jest

po drugie koszt dojazdu, i nie wiem jakie wpisowe przy malej ilosci klanow

Guz

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #2 on: 17 September 2006, 02:30:15 »
Uwierz mi klany potrafia sie zorganizowac :) Wiec z ludzmi nie powinno byc klopotow

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
RO na PGA 2006
« Reply #3 on: 17 September 2006, 02:47:53 »
no ale z DOd na lan for fun jakos bida była.

JUHA

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #4 on: 17 September 2006, 08:09:08 »
Turniej bedzie prawdopodobnie InfantrY i w skladach 6na6 badz 5na5 (to Vesp3r wie dokladnie), a mysle, ze 6 osob to raczej klan jest w stanie (?) znalezc. Co do wpisowego to watpie, zeby bylo. Nie bylem jeszcze na zadnym LANie, gdzie trzeba bylo placic wpisowe. Wpisowe to sa male grosze dla organizatorow dlatego juz takich rzeczy nie ma (?). Wiekszy zysk organizator ma od sponsorow, ktorzy placa za to, ze umieszcza swoj baner albo swoja nazwe przy otoczce turnieju.

Zreszta nawet jak nie bedzie wielu klanow, a powiedzmy 4, ale bedzie duzo osob 4fun i uzbiera sie sporo druzyn to bedzie to juz sukces zwazywszy na to, ze gra jest u nas od niedawna. Zreszta dal sponsorow nie liczy sie jedynie ilosc klanow. Liczy sie ogolne zainteresowanie ludzi dana gra, nie ty(L)ko tych co sa w klanie.

Vesp3r

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #5 on: 17 September 2006, 11:08:41 »
Wpisowego 0 zł.
Zmuszeni jesteśmy zrobić infantry z powodów że klany raczej nie pojawią się w składzie 8-osobowym + rezerwa.

Ogólnie założenia wyjdą gdy zrobimy plan czasowy, jako zę mamy tylko 16 godzin na taki turniej (rozłożony na dwa dni), gzdie czas musi być przeznaczony jeszcze na inne rzecz, ogólnei wychodzi mi turniej na 7-8 godzin z naciskiem na 7 i mniej.


Prawdopodobnie tryb rozgrywki:
5s lub 6s infantry jedna mapa
Mapy infantry.
Będzie pula 5 map, z czego każdy klan/team będzie odrzucać dwie mapy.

Zapisy na ALna odbędą się jeszcze drogą elektroniczną przed PGA i to troche nam pokaże jak to bardziej uściślić. W ciągu tygodnia będe meić większe info.

Zdzira

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #6 on: 17 September 2006, 12:26:18 »
Quote
_KaszpiR_ :
no ale z DOd na lan for fun jakos bida była.


To nie dod.
w BFa nigdy ludzi nie brakowało. (to nie bf :P)

Myśle, że 3C będzie miało te 6 ludzi. Skoro mamy grać infantry z dobraną pulą mapek plus te 7 godzin grania to odpuściłbym sobie double elimination i zagrał każdy z każdym (pod warunkiem, że klanów będzie nie więcej niż 6 na lanie). Gramy i tak jedną mapke co zajmuje maxi 30minut.

Pula map powinna być moim zdaniem:
- Stalingrad
- Odessa
- krasnyj
- kaukasus
- baksanvalley

są to typowe mapki inf bez pojazdów najczęściej grane na zachodzie i okolicach ;)

Tak jak pisał Vest i JUHA wpisowe to raczej mit...a nawet jakby było to mnie nie jest żal wydać 60złoty na bilet w dwie strony do Poznania, 15 złoty na wstep na lana kolejne 100złoty na żarcie i alkochol a wyjechać z lana skacowany i z masą wspomnień ;)
Z ostatniego lana BF42 który miał być najwiekszą klapą sezonu (gra poprostu wymierała jak nie wymarła...) był czymś naprawde dobrym a filmy i pokazy slajdów ludzie oglądają do dziś i płaczą ze śmiechu :))

Zresztą czas się troche zintegrować... lubie wiedzieć w co za morde strzelam pod tym śmiesznym napisem ;)

MrX

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #7 on: 17 September 2006, 12:32:00 »
Mam nadzieję, że vooDoo. też zbierze ekipe 6 osób ;-)
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to ja będe ; -)

ciocia|Ola

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #8 on: 17 September 2006, 14:49:14 »
PGA  
Poznań Game Arena 2006-11-25 2006-11-26
na chwilę obecna termin wolny :) - a na MTP  daleko z Wildy nie jest :) mam rzut beretem :) chętnie pokibicuję :D

S!b!K

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #9 on: 17 September 2006, 14:56:21 »
UKF'y beda :) Moze nawet jak bedzie 5vs5 to 2 squady XD fajne sprawa

voodoocobra

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #10 on: 17 September 2006, 16:12:36 »
Paru z nas robi tam za orgow wiec Voodoo bedzie na pewno ;)

Vesp3r

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #11 on: 17 September 2006, 23:05:41 »
będzie 5v5 z tego co się już dowiedziałem, teraz musze jeszcze napisać regulamin i czasplan  ;p

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
RO na PGA 2006
« Reply #12 on: 17 September 2006, 23:23:21 »
mialem na mysli wpisowe na wejscie na lana, a ze sponsorami bywa roznie
druga sprawa, mimo ze np a niecie ludzie graja w gre nie oznacza ze przyjada - np wiekszym wzieciem z tego co pamietam cieszylo sie AA niz CS:S

ja uwazam ze warto przyjechac chocby aby sie zintegrowac i powalczyc na lanie for fun a nie o nagrody

Zdzira

  • Guest
RO na PGA 2006
« Reply #13 on: 18 September 2006, 02:08:26 »
AA to gra darmowa.....

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
RO na PGA 2006
« Reply #14 on: 18 September 2006, 16:40:59 »
fakt.