Author Topic: przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym  (Read 3491 times)

kmax1

  • Guest
przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym
« on: 18 October 2011, 13:39:37 »
Witam!
Chciałbym z kolegą stworzyć mini team. Czy ktoś może mi napisać jak wygląda sprawa współpracy, bo nie mam jak tego sprawdzić (grę na dzień dzisiejszy posiadam tylko ja). Czy jeśli zaproszę znajomego do gry wybierając jedną ze stron konfliktu, to zostaniemy przydzieleni do jednego teamu np. drOg1 i drOg2? Czy jest to wybierane losowo?

Heniu

  • Guest
Odp: przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym
« Reply #1 on: 18 October 2011, 14:40:53 »
Napisz lepiej co konkretnie chcesz zrobic (czyli co i gdzie wyklikac), bo nie za bardzo rozumiem o czym piszesz.

kmax1

  • Guest
Odp: przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym
« Reply #2 on: 18 October 2011, 15:59:34 »
To może od początku. Chciałbym grać ze znajomym w RO2 w jednym team-ie. Jak gram sam na jakimś serwerze to widzę w statystykach, że przed nickiem mam (drOg1), a ktoś dalej z listy ma (drOg2). Obaj podświetleni jesteśmy na jasno zielony kolor. Jeśli biegam z tą osobą i wykonujemy razem zadania to liczba punktów misji znacząco rośnie. Problem polega na tym, że nie zawsze jesteśmy w tym samym team-ie. Czy da się grać np. z kolegą w jednym zespole( grupie podświetlonej np. na zielono drog1, drog2)? Czy gra przydziela automatycznie do różnych grup? Wiem, że to pewnie głupie pytanie ale jak wspomniałem wcześniej nie mam jak sprawdzić tego, bo nikt z moich znajomych nie kupił jeszcze gry.

Apos

  • Guest
Odp: przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym
« Reply #3 on: 18 October 2011, 17:14:23 »
To może od początku. Chciałbym grać ze znajomym w RO2 w jednym team-ie. Jak gram sam na jakimś serwerze to widzę w statystykach, że przed nickiem mam (drOg1), a ktoś dalej z listy ma (drOg2). Obaj podświetleni jesteśmy na jasno zielony kolor. Jeśli biegam z tą osobą i wykonujemy razem zadania to liczba punktów misji znacząco rośnie. Problem polega na tym, że nie zawsze jesteśmy w tym samym team-ie. Czy da się grać np. z kolegą w jednym zespole( grupie podświetlonej np. na zielono drog1, drog2)? Czy gra przydziela automatycznie do różnych grup? Wiem, że to pewnie głupie pytanie ale jak wspomniałem wcześniej nie mam jak sprawdzić tego, bo nikt z moich znajomych nie kupił jeszcze gry.

Gra wybiera automatycznie fireteam, ale w menu wyboru broni możesz zmienić na inny.

kmax1

  • Guest
Odp: przydzielanie do drużyny - wspólna gra ze znajomym
« Reply #4 on: 18 October 2011, 20:59:06 »
Dziękuję ślicznie za pomoc. Żeby było śmieszniej właśnie grałem sobie i zauważyłem opcję Join a squad :) ale dzięki. temat do zamknięcia.