Author Topic: Patch #7  (Read 23653 times)

Shock

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #30 on: 15 October 2011, 16:34:22 »
Mowy nie ma. Zbyt fajne są te ulepszenia. Poza tym uważam, że posiadaczowi wersji deluxe jakieś bonusy się należą.

Trochę to nieuczciwe.  :-\

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #31 on: 15 October 2011, 17:11:51 »
OMG
czemu te Patche tyle ważą?? kosmetyka, a nie rewolucji a 3GB ściągnąć trzeba....

Apos

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #32 on: 15 October 2011, 18:44:29 »
OMG
czemu te Patche tyle ważą?? kosmetyka, a nie rewolucji a 3GB ściągnąć trzeba....

Oświetlenie na każdej mapie zostało zmienione oraz poprawione, więc wszystkie mapy od zera musisz ściągnąć.

3GB w dzisiejszych czasach to nie jest jakaś tragedia.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #33 on: 15 October 2011, 19:43:45 »
I tacy ludzie psują rozgrywkę niestety....
Powinni jeszcze do wersji deluxe dorzucic kod na niesmiertelnośc nie? Bo przecie wydałes 160 zł,a nie ok 80 zł jak inni...

Zawsze sa tacy ktorych stac na wersje delux i takich producenci/wydawcy beda promowac.Nie rozumiem oburzenia czy zdziwienia.Zaplacil to ma 8)
A rozgrywke to psuja dzieci na serwerach kilujace swoich dla broni i cziterzy.

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #34 on: 15 October 2011, 20:11:38 »
Ale on za to nie zapłacił, w czasie resetowania statystyk wkradł się błąd i nie wszystkim zresetowało. Ja nie mam delux i gdybym sam nie zresetował nadal bym latał z 99 poziomem i z dodatkami do broni których ani razu nie użyłem, po drugie posiadacze delux otrzymali model czołgu i skrzynkę do amunicji jak dobrze pamiętam.
Po prostu Wrona jest beznadziejnym graczem i to co dobry gracz wbije w kilka dni mu zajmie kilka tygodni dlatego nie chce skasować statystyk które za darmo i bez pracy dostał.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Patch #7
« Reply #35 on: 15 October 2011, 20:32:15 »
Po paczu gra się przyzwoicie , wróciłem do wersji pl, bo moim zdaniem lepiej brzmi niż angielsko-niemiecko-rosyjska. Wszystkim , którzy często giną radzę sprawdzenie fps. Mój sprzęt na ultra dawał 40-45 fps. Trochę zmiejszyłem grafę i mam teraz 65-70 fps , róznica jest bardzo widoczna. Wczesniej w starciu 1 vs 1 z zaskoczenia przegrywałem, teraz jest o wiele lepiej. Wszycy , którzy macie fps 30 na ultra, radzę zmienić na wysokie gra się o wiele bardziej komfortowo. A jeżeli chodzi o kolesi z 99 levelem to już ich sprawa. Ja zacząłem tydzień temu od zera i mam teraz 32 level .Sam na to zapracowałem i mi z tym dobrze. Jak zobaczycie kolesia w swojej drużynie z honorem 99 to trzymajcie się blisko niego. Jak zginie sprzęt jest wasz .
pozdrawiam


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Patch #7
« Reply #36 on: 16 October 2011, 08:12:31 »
U mnie po siódmym paczu pojawił się problem z lunetą w karabinie snajperskim, mianowicie okular jest czarny i nic przez niego widać . Dopiero odrzucenie broni i jej ponowne podniesienie powoduje, że luneta odzyskuje prawidłowy wygląd i funkcjonalność. Ktoś coś gdzieś o tym słyszał ?

Bohun

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #37 on: 16 October 2011, 09:52:18 »
Nie wiem czy to wina ostatniego patcha czy nie (mam to od paru dni) a mianowicie źle funkcjonująca wyszukiwarka serwerów - pokazuje mi tylko na początku, jak przejde do favorites albo coś zmienie w filtrze to już nic nie pokazuje. Są pory dnia, że nie mam tego problemu. Zastanawiam się też czy to nie wina jakichś osłon w moim pc.

Apos

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #38 on: 16 October 2011, 16:49:40 »
Nie wiem czy to wina ostatniego patcha czy nie (mam to od paru dni) a mianowicie źle funkcjonująca wyszukiwarka serwerów - pokazuje mi tylko na początku, jak przejde do favorites albo coś zmienie w filtrze to już nic nie pokazuje. Są pory dnia, że nie mam tego problemu. Zastanawiam się też czy to nie wina jakichś osłon w moim pc.

Problem ten leży zarówno u Steam'a jak i TWI, co się odbija na wyszukiwarce w grze. Osobiście polecam używania steamowej albo korzystać z historii konsoli.

@Ufo, usunięcie ROengine nie pomaga?

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Patch #7
« Reply #39 on: 17 October 2011, 11:27:46 »
Pomogło, dzięki !

aK-47

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #40 on: 17 October 2011, 14:15:04 »
A ja za uwarzyłem że crashe mam tylko na mapach gdzie występują pojazdy. A teraz z innej beczki, za uwarzyłem bug z cieniami, np żołnierz jest na drugim pietrze a widzę jego cień piętro niżej

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Patch #7
« Reply #41 on: 18 October 2011, 10:15:52 »
tia, z tym cieniem też to zauważyłem. zdaje mi się, że w RO1 też ten motyw z cieniami się pojawiał. a co do crash-ów to wczoraj pierwej raz od 40 godzin gra mi się wysypała. Cóż, jedynka też czasem lubiła się sypnąć. Miejmy tylko nadzieję, że będzie się sypać coraz rzadziej.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #42 on: 18 October 2011, 12:31:09 »
Narazie jest znosnie, w 90% brak crashy.Niestety zdarza sie nadal zanik dzwiekow.Niewiem czy to blad ale nie nalicza zabitych czolgiem choc zabawa przednia.Faktycznie na mapach czolgowych jest problem z crashami.
Na minus kowboje/cziterzy zwlaszcza na zagranicznych sewerach,na PL lepiej i jakby wieksza kulturka choc brak adminow w grze.
« Last Edit: 18 October 2011, 14:51:09 by pprzemo66 »

Dark Soldier

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #43 on: 19 October 2011, 11:31:27 »
Zauważyłem, że po tym patchu co jakiś czas myszka na chwile się zacina i występuje przy tym dźwięk z windows'a. Ma ktoś podobny problem?

Heniu

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #44 on: 19 October 2011, 18:12:17 »
Raczej masz problem z ukruszonym kablem i jak ruszasz intensywnie myszka w grze to ja rozlacza.