Author Topic: Patch #7  (Read 23654 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Patch #7
« Reply #15 on: 14 October 2011, 14:23:40 »
first click bug - nareszcie naprawiony. w szybkich starciach oznaczał najczęściej kulkę i grób..

y0d3r

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #16 on: 14 October 2011, 15:24:56 »
A czy ktoś z was ma problem po zainstalowania tego patha z listą serverów? mianowicie nie widać żadnych serverów. Po odświerzeniu pokazuje mi że online jest -1 gracz(przed odświeżeniem że jest ich od groma).

Statystyki również wykasowane.
Mimo że mam polską wersje path miał ponad 200 mb.

Tak. Steam ma problemy u siebie.
http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=69851

Shock

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #17 on: 14 October 2011, 16:56:32 »
Mam to samo od początku. Nie wyświetla wogóle albo tylko za pierwszym uruchomieniem. Więc serwer wybieram przez STEAM.

pprzemo66

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #18 on: 14 October 2011, 17:22:38 »
Teraz jest git, 3h grania i 0 crasha i czarnego ekranu.Do szczescia brakuje nowych map i pojazdow ale to juz pewnie przyszlosc;)

Koller

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #19 on: 14 October 2011, 20:17:45 »
No i cacy, gra chodzi (choć wydaje mi się, że płynniej miałem patch temu) całkiem fajnie. Tydzień czekania na możliwość zagrania, ale lepiej późno niż wcale. Wyzerowanie statystyk chyba nie do końca działa (albo z opóźnieniem).

kuniu

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #20 on: 14 October 2011, 20:26:02 »
(choć wydaje mi się, że płynniej miałem patch temu)

haha, ja też mam takie wrażenie, ale generalnie i tak śmiga całkiem przyjemnie...

Weffels

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #21 on: 15 October 2011, 00:36:27 »
z tymi statystykami to jest coś nie tak zabiłem ze snajperki 1 kolesia skończyła mi się runda i mi 4 naliczyło ????

Duqq

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #22 on: 15 October 2011, 01:00:06 »
1 trup na rundę? Słaby coś z Ciebie ten snajper ;) A poważnie to może ubiłeś jeszcze kogoś po drodze i nie zauważyłeś? Wtedy by się zgadzało, bo gra nabija statystyki podwójnie w ramach rekompensaty za wcześniejszy reset.

Wrona

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #23 on: 15 October 2011, 01:09:33 »
z tymi statystykami to jest coś nie tak(...)

No raczej :D Wciąż mam 89 honoru ze wszystkimi bonusami typu podwójne bębny do MG34, czy dwa magazynki do MP40, tudzież brak otoczki muszki w Kar98 oraz inne cacuszka.

Edit: Dziś grałem z 78 honoru zachowując ulepszenia broni. Ciekawe, co będzie jutro.
« Last Edit: 15 October 2011, 11:33:05 by Wrona »

Weffels

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #24 on: 15 October 2011, 09:01:49 »
1 trup na rundę? Słaby coś z Ciebie ten snajper ;) A poważnie to może ubiłeś jeszcze kogoś po drodze i nie zauważyłeś? Wtedy by się zgadzało, bo gra nabija statystyki podwójnie w ramach rekompensaty za wcześniejszy reset.
zle mnie zrozumiałeś najczęściej gram szturmowcem ale jeżeli się zwolni miejsce snajpera no to chyba normalne ze tą klasą będę grał:) tylko właśnie nie wiedziałem dlaczego tak się nabijają lvl no ale teraz rozumiem

anonim.pl

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #25 on: 15 October 2011, 12:04:15 »
Mogłeś zabić dowódcę w RO1 był liczony jako trzy trupy może tu jest jako cztery. W końcu tu mamy dwie rangi dowódców.
Quote
No raczej  Wciąż mam 89 honoru ze wszystkimi bonusami typu podwójne bębny do MG34, czy dwa magazynki do MP40, tudzież brak otoczki muszki w Kar98 oraz inne cacuszka.

Edit: Dziś grałem z 78 honoru zachowując ulepszenia broni. Ciekawe, co będzie jutro.
Zamiast się przechwalać sam je zresetuj. W notce o patchu masz napisane w jaki sposób.

Wawer

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #26 on: 15 October 2011, 12:07:36 »
Dokładnie, można skorzystać z opcji:
Quote
Od teraz w konsoli istnieje komenda dla graczy, którzy chcą ręcznie wyzerować sobie statystyki. Komenda to ‘ResetStats’ a po niej musi się znaleźć twój pseudonim używany w Steam’ie, by zatwierdzić zmiany; (w cudzysłowach, wielkość liter ma znaczenie) <ResetStats „SteamNickname”>. Opcja w pliku .ini odpowiadająca za reset statystyk została wyłączona by zapobiec przypadkowym resetom

Mnie wkurza to, że nadal zmiana broni w trakcie gry skutkuje śmiercią. Powinno być tak jak w innych grach, że broń zmienia się po następnym respie.

Druga sprawa to fakt, że teamkille nadal zaliczane są jako +1 do punktacji za kille.

Duqq

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #27 on: 15 October 2011, 12:15:35 »
Mogłeś zabić dowódcę w RO1 był liczony jako trzy trupy może tu jest jako cztery. W końcu tu mamy dwie rangi dowódców.

Może i jest jak mówisz, że za dowódcę się dostaje więcej punktów, ale na pewno za zabicie np 5 osób podczas rundy, na koniec nalicza 10. Przynajmniej u mnie, a to by sie zgadzało z tym co pisali o podwojeniu statystyk za reset.

Druga sprawa to fakt, że teamkille nadal zaliczane są jako +1 do punktacji za kille.

Zgadzam się z tym i nie wiem dlaczego tak to rozwiązali. Na dobra sprawę niby odlicza punkty, a zabójstwa zalicza tak jak za wroga.

Co jeszcze zauważyłem to to, że czasami przy celowaniu znika mi muszka i muszę "odcelować" i znów przycelować, żeby pojawiła się ponownie.
« Last Edit: 15 October 2011, 12:19:04 by Duqq »

Wrona

  • Guest
Odp: Patch #7
« Reply #28 on: 15 October 2011, 13:14:53 »
Zamiast się przechwalać sam je zresetuj. W notce o patchu masz napisane w jaki sposób.

Mowy nie ma. Zbyt fajne są te ulepszenia. Poza tym uważam, że posiadaczowi wersji deluxe jakieś bonusy się należą.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Patch #7
« Reply #29 on: 15 October 2011, 16:15:56 »
Mowy nie ma. Zbyt fajne są te ulepszenia. Poza tym uważam, że posiadaczowi wersji deluxe jakieś bonusy się należą.

I tacy ludzie psują rozgrywkę niestety....
Powinni jeszcze do wersji deluxe dorzucic kod na niesmiertelnośc nie? Bo przecie wydałes 160 zł,a nie ok 80 zł jak inni...