Author Topic: Dwa pytania  (Read 3324 times)

Klimas

  • Guest
Dwa pytania
« on: 30 September 2011, 00:38:47 »
Witam. Mam dwa pytania: Przy moim nicku pojawił sie napis (DrOg1), co to oznacza i czy to można jakoś zlikwidować? A druga sprawa to taka, że dwa razy zdarzyła się taka sytuacja, iż będąc np. ruskiem zabijam niemca a pokazuje mi się, że załatwiłem swojego czyli ruska. O co chodzi? Czy komuś się to przytrafiło? Pozdrawiam. Klimas

Shock

  • Guest
Odp: Dwa pytania
« Reply #1 on: 30 September 2011, 00:41:41 »
Witam. Mam dwa pytania: Przy moim nicku pojawił sie napis (DrOg1), co to oznacza i czy to można jakoś zlikwidować? A druga sprawa to taka, że dwa razy zdarzyła się taka sytuacja, iż będąc np. ruskiem zabijam niemca a pokazuje mi się, że załatwiłem swojego czyli ruska. O co chodzi? Czy komuś się to przytrafiło? Pozdrawiam. Klimas

1. DrOg1 - Drużyna Ogniowa nr 1

2. Pewnie zabiłeś swojego myśląc, ze to niemiec. Też mi się to zdarzało na początku szczególnie na mapach zimowych.

Klimas

  • Guest
Odp: Dwa pytania
« Reply #2 on: 30 September 2011, 00:43:39 »
Na 99% procent jestem pewien,że to był szkop stałem może z 10 metrów od niego.

Shock

  • Guest
Odp: Dwa pytania
« Reply #3 on: 30 September 2011, 00:45:41 »
NIe doświadczyłem czegoś podobnego od open bety i później. Narzekań też na to nie było więc nie wiem.
« Last Edit: 30 September 2011, 00:52:17 by Shock »

Klimas

  • Guest
Odp: Dwa pytania
« Reply #4 on: 30 September 2011, 00:48:40 »
Ok. Dzięki. Jak przytrafi mi się jeszcze raz coś takiego to spróbuję zapamiętać kogo to niby załatwiłem. A teraz na zmykam na front. Pozdrawiam.

Wawer

  • Guest
Odp: Dwa pytania
« Reply #5 on: 30 September 2011, 02:19:27 »
będąc np. ruskiem zabijam niemca a pokazuje mi się, że załatwiłem swojego czyli ruska. O co chodzi? Czy komuś się to przytrafiło? Pozdrawiam. Klimas
Zdarza się tak w momencie, gdy serwer przerzuca gracza do drugiej drużyny po jego śmierci - Prawdopodobnie ze względu na opóźnione informacje o śmierci serwer pokazuje Ci go jako "swojaka" bo w momencie wyświetlania faktycznie nim już jest.