Author Topic: Battlefield 3  (Read 93058 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #180 on: 01 July 2012, 19:49:45 »


BF3 miałem, ale z zyskiem konto sprzedałem, ponieważ tak nudnej gry jeszcze nie widziałem. To wasze premium to nic innego jak DLC. Marketing i psychologia ty coś masz co nazywa się Premium a ty nie.

W końcu społeczność BF3 to idioci bo jak stwierdzili panowie z DIce,EA nie potrafili by stworzy modów, map itd. Poza tym silnik frostbite 2 to słabizna.
« Last Edit: 01 July 2012, 19:56:17 by csMKJP »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #181 on: 02 July 2012, 14:52:32 »
To ja się może wypowiem.
BF premium to jak dla mnie jeden wielki skok na kasę,zwykłe DLC.
Chcieli zarobić to niech zarabiają,ale moim zdaniem taki dopisek premium powinni mieć weterani serii a nie zwykły 12 latek,którego stać na wydawania pieniędzy rodziców.
Sam jestem weteranem serii,mam,grałem i uczestniczyłem niemal w każdym projekcie  związanym z Bfem od samego początku serii. Mam absolutnie wszystkie (nie wyłączając gier tylko na konsole typu bf1943 czy bad company 1) gry. W Bad Company 2 w nagrodę dostałem, chociaż M1 Garand,tutaj nic,czym jestem szczerze rozczarowany. Dostałem kilka blaszek,ale bez tej najważniejszej BF 1942. 

Zwykła osoba,która wyda 180 zł może sobie latać z dopiskiem PREMIUM,nowymi brońmi, kamuflażami itd. weterani zostali pominięci,bo są nierentowni,nie chcą wydać 180 zł na coś co upodabnia słynna serie wspaniałych gier do Call of Duty ( nie wmówicie mi,ze akcje w stylu "podwójny exp" nie sa s tylu CoDa)

Pozdrawiam!

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #182 on: 02 July 2012, 21:10:05 »
Coś mi się wydaje, że takie sytuacje ostatnio nie są rzadkością, ale czuć mi tu cheatem. Mogę powiedzieć, że zdarzają mi się kilka razy podczas posiedzenia przy tej grze. I jako że jestem graczem bardzo przeciętnym (patrz staty) jestem koszony tak samo często przez P, jak i Niepe. I niePe od czasu do czasu przyjmują na cyce 6 albo 7 kulek serwując mi zgon, po czym radośnie pomykają dalej z np 70 hp. Tym bardziej, że na 100% ja jakoś tak nie mogę. Ale jakoś mnie to specjalnie nie bulwersuje, od czasów q2 i q3 nie, grywam o złote kalesony, no jeszcze były klanowe czasy Vietconga, czy dawne dzieje z ro 1. Teraz to takie pykanie dla radochy. Wybaczcie wszyscy burzę w szklance wody, po prostu poczułem się niesłusznie potraktowany. Dzięki za długi i interesujący post Barcie, miło się czytało.

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #183 on: 02 July 2012, 21:16:37 »
Trudno to Wrona wyjaśnić. Taki dziwny wysyp cziterów po DLC. Czemu nie wcześniej ? No i po co płacić spore pieniądze i do tego jeszcze oszukiwać ?

Fakty mówią same za siebie ale też trudno mi uwierzyć ze na serwerze z 64 slotami 3/4 graczy ma czity  ;)

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #184 on: 17 July 2012, 04:38:05 »
Battlefield 4 w produkcji ;D

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #185 on: 17 July 2012, 15:27:32 »
I właściciele Moha Warfighter Limited mają dostęp do wcześniejszej bety :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #186 on: 19 July 2012, 22:22:07 »

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #187 on: 19 July 2012, 23:26:57 »
Może mi ktoś powiedziec co sie dzieje z M18 Claymore - Premium na nie nie reaguje chyba że postawi je inny premium. Gracze bez premium owszem. Ma ktoś tak ?

Hornet

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #188 on: 20 July 2012, 11:50:03 »
Claymory ogólnie słabo działają - potrafią zdetonować się za ścianą, w ogólne nie zadziałać i inne różne cuda. Mnie czasem też udaje się przeżyć M18, prawdopodobnie dzięki kamizelce, którą ma ktoś z drużyny. A odnośnie wsparcia bardziej polecam C4, bo Claymory znikają po śmierci, a dodatkowo z C4 żaden pojazd Ci nie straszny.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #189 on: 30 July 2012, 18:21:49 »


true, true...









« Last Edit: 30 July 2012, 21:38:02 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #190 on: 08 August 2012, 20:45:03 »
OK przyszedł czas, żeby po męsku wstać i złożyć samokrytykę. Otóż tak, ugiąłem się  :-[ od teraz jestem Premium (i jestem z tego dumny - a fuj skąd, przeszedłem na złą stronę mocy to na pewno nie jestem dumny) a tutaj dla zainteresowanych krótkie wyjaśnienie (chociaż zapewne nikogo to nie obchodzi  :P)

  • Coraz więcej serwerów "Premium Only" (skur*&^%stwo ale tak jest)
  • Jak mam czas pograć to akurat nie ma "hardkorowców" choćby stąd, a dostępni są zazwyczaj znajomi już Premiumowcy i często mam problemy z dołączaniem (patrz wyżej)
  • Naprawdę polubiłem dodatek CQ i najczęściej w to gram a Koledzy tutaj go do tej pory nie mieli (tak więc gram z Premiumowcami, jak serwer nie jest "P")
  • Zamierzam posiadać wszystkie dodatki, a przy dalszych restrykcjach dotyczących nie-P to zabawa będzie marna
  • Chociaż i tak jestem w plecy o 2 już posiadane dodatki to jeżeli polityka się utrzyma jak w punkcie wyżej; kupując "P" i tak jestem jeszcze do przodu, aniżeli utrzymując sposób dokupywania poszczególnych dodatków do konta "standard"
  • Jak do tej pory grałem (na CQ) to odnosiłem wrażenie ze Standardowców (włączając mnie) na serwerze jest w ~2 co (paradoksalnie) było wyróżnieniem ale i nikłym pocieszeniem
  • Teraz już nie potrzebuję skila bo mam Premium i jak Was pojadę to będzie że to ten pieprzony Premiumowiec  ;D :)

Z racji powyższego wyedytowałem naszą "małą wojnę" tutaj z kol. Wroną bo jako autor filmików przeciw "P" stałem się niewiarygodny, tak więc ze spuszczoną głową ale.... trudno.
Chciałem nadmienić, że dalej wielki szacun dla nieugiętych, oby Wasza wola była mocna, ja niestety odpadłem (J&^%ny koncern znowu wygrał)  :-\ >:(

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #191 on: 08 August 2012, 21:19:16 »
Pozwolę sobie zacytować:

"C i e s z  s i ę  p ó ź n y  w n u k u!…
J ę k ł y  g ł u c h e  k a m i e n i e 
I d e a ł  s i ę g n ą ł  b r u k u"
 
Lub też:
"Et Tu Brute contra me"?

Nie no a tak poważnie to dobrze żeś kupił,przyda nam się ktoś w teamie kto będzie równie nieśmiertelny jak przeciwnik  :P :P


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #192 on: 08 August 2012, 23:25:02 »

Nie no a tak poważnie to dobrze żeś kupił,przyda nam się ktoś w teamie kto będzie równie nieśmiertelny jak przeciwnik  :P :P
Po pierwsze to chyba lepiej ja niż Szarik z "doładowaniem" 8)
A drugie - E tam Premium niweluje Premium  :P
Ciekawe jak silnik udźwignie te bitwy pancerne na największej mapie  ;)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #193 on: 09 August 2012, 01:18:51 »
Mnie bardziej zastanawia jak to mój komputer dźwignie O.o
Z drugiej strony ciekaw jestem czy AC-130 będzie można pilotować czy tylko obsługiwać,w klasycznym Bf'ie 1942 w B-17 mogły siedzieć 3 osoby: pilot/bombardier,strzelec gondolowy dolny  i górny strzelec, może i teraz coś tak zrobią.

Hornet

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #194 on: 09 August 2012, 11:43:22 »
Mnie bardziej zastanawia jak to mój komputer dźwignie O.o
Z drugiej strony ciekaw jestem czy AC-130 będzie można pilotować czy tylko obsługiwać,w klasycznym Bf'ie 1942 w B-17 mogły siedzieć 3 osoby: pilot/bombardier,strzelec gondolowy dolny  i górny strzelec, może i teraz coś tak zrobią.

Do Herculesa wsiądą jedynie 2 osoby i jedynie strzelcy. Samolot będzie kierował komputer(będzie krążył po okręgu lub ósemce) przez co będzie łatwym celem dla SU-35.