Author Topic: Battlefield 3  (Read 92942 times)

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #165 on: 17 June 2012, 07:58:50 »
To tylko jeden z trybów rozgrywki w Close Quarters - Gun Master.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #166 on: 19 June 2012, 11:38:51 »
Dzisiaj pobiegałem, taki krótki czasozapychacz  ;)

« Last Edit: 08 August 2012, 19:50:04 by BartBear_[PL] »

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #167 on: 20 June 2012, 07:37:31 »
Że coś jest nie halo, to wiemy. Ale nie sądzę, żeby premiumowcy mieli aż takie korzyści. Moim zdaniem jest coraz więcej cziterów, i to takich, którzy używają czitów w taki sposób, żeby powstało jak najmniej podejrzeń.
polecam GORĄCO lekturę poniższego

http://www.reddit.com/r/battlefield3/comments/t7201/im_a_hacker_and_i_have_some_information_for_the/

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #168 on: 20 June 2012, 11:51:30 »
NO tak tylko po co wydawać 170 PLN tudziez 40 USD na Premium i używać hacków ?


Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #169 on: 20 June 2012, 18:02:04 »
Przedziwne. Nigdy nie zrozumiem, o co im chodzi. Chyba są to próby podwyższenia prawie zerowej samooceny, albo nie wiem co. Patrząc na ten filmik stwierdzam, że taka gra znudziłaby mi się po pięciu minutach. Co to za emocje?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #170 on: 20 June 2012, 19:01:21 »
Co to za emocje?

eeee... coś na zasadzie "moje fragi!" - znacie to skądś?  :P

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #171 on: 22 June 2012, 21:16:37 »
Eeeee tam... Dziś aktywowałem sobie premium i nie zauważam ŻADNEJ przewagi nad "normalnymi" graczami, czyli dokładnie tak, jak myślałem - jeśli już, to cziterzy.
Fakt, AUG i L86A2 są niezłe, ale nie zauważyłem, żebym miał coś 'extra'. Gra się normalnie, nowe mapy są chłodne, czyli 'cool'; broń, którą się otrzymuje (do odblokowania) daje dużo przyjemności. I nic poza tym. Nie czuję się jak mucha wśród ludzi, kiedy jest więcej "normalnych" graczy; naprawdę wszystko jest jak należy.

Hornet

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #172 on: 22 June 2012, 23:57:10 »
Ja również nie widzę jakiejkolwiek różnicy między standardowym graczem z tym z premium. Tu raczej decyduje skill i te nowe pukawki, które są naprawdę niezłe, bo już nie raz je podniosłem i mogłem je w akcji wypróbować. Sam prawdopodobnie idę w pn. do empiku po swoje premium.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #173 on: 24 June 2012, 15:25:37 »
Premium sremium ku***, ale gdybym to miał, nie pogardziłbym.
« Last Edit: 24 June 2012, 15:29:11 by ShariK PL »

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #174 on: 30 June 2012, 09:57:59 »
Na Origin jest 50% i 75% OFF.

Ale co do kwestii pakietu PREMIUM - sorry chłopaki, nie pogieło mnie żeby płacić drugi raz za grę i to 170 PLN.
Toż to 170 sztuk amunicji do kbkAKM.

Poczekam aż stanieje - gra to nie życie, nie ucieknie.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #175 on: 30 June 2012, 13:15:10 »
Ja kupiłem pakiet broni z coopa za 5 złotych, bo u mnie nie działa kooperacja.

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #176 on: 01 July 2012, 11:31:46 »
[...] płacić drugi raz za grę i to 170 PLN. [...]
 

Ja za swoje premium zapłaciłem 138 na Allegro.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Battlefield 3
« Reply #177 on: 01 July 2012, 15:46:15 »
Ja myślę że dodanie możliwości kupienia sobie konta premium, to strzał w stopę jezeli chodzi o grywalność( marketingowo w dziesiątkę pewnie). Mało gram w tego BF-a i po tym co tu czytam raczej to sie nie zmieni. Gra po męsku, to kilkaset godzin spędzonych na szkoleniu swoich umiejętności. A tutaj to wygląda tak, jakby sprinter na 100 m zamiast ćwiczyć, kupił sobie kręgosłup geparda. Nie obraź się Wrona za tego posta , ale mi sie wydaje że EA dało premium po to , żeby wszyscy w końcu je kupili, bo głupio być w tyle.

Edit: Zresztą po co płacić kasę , jak można dorobić się wszystkiego poprzez zabawę  przez ileś tam godzin. Przez pakiet premium została zniszczona hierarchia. Jak grałem we wcześniejsze części i 3 też ,to wiedziałem że gość z lepszym sprzętem grał dłużej niż ja i trzeba uważać, bo oprócz dobrej broni miał umiejętności. A teraz nie ma to nic wspólnego z równym współzawodnictwem.

Na rozluźnienie atmosfery suchar o wyżej wspomnianym kocie. Jaki jest najszybszy ptak świata?   Ptak geparda
« Last Edit: 01 July 2012, 16:07:35 by Ryszka »


Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #178 on: 01 July 2012, 16:30:00 »
Zgadzam się ze wszystkim, poza jedną rzeczą: nowe pukawki są fajne i dobre, ale nie dają moim zdaniem przewagi. Odblokowałem, wypróbowałem i jak na razie niespecjalnie wybieram podczas gry. I naprawdę nie czuję różnicy, jakoś biegam tak samo, żadnych bonusów poza dostępem do kilku korkowców i skórek nie dodano. Cieszę się z nowych map, cieszę się z nadchodzących, zadania do wykonania na odblokowanie broni są ok.
A obrażać się nie ma o co - no, chyba że ktoś wyzywa. Hmm, jakby to było, gdybym się kiedyś obrażał na posiadaczy monitorów 16:10, że mają większe pole widzenia i przewagę nade mną, grającym na 4:3? Ehh, jest produkt w ofercie, mam ochotę, mam kasę, to czemu nie kupić? A że wprowadzenie premium przez EA jest kolejnym sposobem na zrobienie dużej kasy, to mi zupełnie nie przeszkadza.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Battlefield 3
« Reply #179 on: 01 July 2012, 16:41:46 »
Z tego co czytam, należysz  Wrona do rozważnych graczy i dalej nie będzie o Tobie. Abstrahując od tego że ten produkt o nazwie premium, jest stworzony po to żeby jak najwięcej zarobić. To powinien być moim zdaniem dostępny tylko dla weteranów BF-a. Z tym premium użytym przez jakiegoś dzieciaka w grze, jest tak jak z nastolatkami  i alkoholem.  Najpierw jak sobie podpije, to przeszkadza starszym rozmawiać i wcina się w zdanie. Potem psuje magnetofon, na koniec zbija flaszkę i wymiotuje na stół.  No i rozgrywka zepsuta ;)
« Last Edit: 01 July 2012, 21:51:04 by Ryszka »