Author Topic: Battlefield 3  (Read 92952 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile

pprzemo66

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #46 on: 28 October 2011, 22:55:56 »
Na dobrą sprawę nie wiem czy ta wypowiedź powinna się znaleźć tutaj a nie w sekcji "uwagi do Serwisu i Forum" bo w tym miejscu to delikatny spam, ale skoro odpowiedziałem to tylko po to żeby przytoczyć bardzo starą mądrość - lepiej milczeć niż mówić głupoty  :P

Dział "Hyde Park" przeznaczony jest dla dyskusji na tematy dowolne, także zupełnie bezsensowne.

Moja wypowiedz jest neutralna majaca na celu przerwanie podniecania sie BF ,co dla mnie jest niezrozumiale ale ok "wasza piaskownica i wasze zabawki"....

Pozdrawiam

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Battlefield 3
« Reply #47 on: 28 October 2011, 23:33:58 »
Skusiłem się jednak wczesniej niż myślałem i zakupiłem cudo , czyli BF3. Pograłem z 5h i takie są moje wrażenia:

- Plastik is fantastik, kurcze plastikowe to wszystko, no chyba że to wina mojego kompa, amd phenom II X4 955, 4 giga   ramu, windows oczywiście 64, karta ati 5770 1 gb. Gram na wysokich , chociaz zmiany grafy u mnie jakoś mało wnoszą. Próbowałem róznych ustawień i róznica jest niewielka, moze to wina mojej karty graficznej
- Po wejsciu do gry ( w multi oczywiście pierwsze starcie) , załatwiłem sześciu gosci, celnosć jest tak super że aż przeszkadza, a jak weszła optyka to zdejmuje wszystko szturmowcem
- W kampani grafa wyglada pięknie, ale sama gra to już codem zajeżdża
- Przyrządy celownicze w pojazdach wygladaja tak jakby ktos w paincie narysował. Grube i nieporadne
- Mapy wcale nie takie epickie
- Dźwięk nie powala, w bad company 2 naprawdę wbijało w fotel
- System destrukcji nastawiony jest na piekno zburzania , ale mało co mozna rozwalić
- I zeby tak tylko nie narzekać powiem że zadyma jest czasami przednia, tylko czemu niestety zmierza po równi pochyłej w stronę coda,        ( znowu narzekam)

Po 5h grania w BF3 załaczyłem RO i poczułem sie jak w domu. Coraz bardziej lubię tą gre chociaż wkurza mnie jej optymalizacja. Wydałem 119 zł na BF3 i mam mieszane uczucia, czego przykładem jest fakt że dzisiejszy wieczór pomimo nowego nabytku, spedze po staremu strzelajac do faszystów lub bolszewików
PS: Właczyłem dla ciekawosci Bad Company 2 (serwery pełne ???) i jest naprawdę nieźle , ten BF 3 wyglada jak beta BC 2, dice jakby miało kompleksy przy modernie. W BC2 postać jest cięzka, a w BF-3 wszystko lata nie wiadomo w którą stronę. Kurcze kończę pisać bo  jakaś wena mnie ogarnęła , moze krytykiem gier  zostanę , zamiast grać będę krytykować
« Last Edit: 29 October 2011, 09:12:22 by ryszka »


zimnyplacek

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #48 on: 29 October 2011, 09:55:38 »
W trakcie próby pobrania gry Origin prosi o zalogowanie się jako administrator. Żadna z moich gier się nie pobiera. Mam najnowszą wersje programu.
Czy wiecie może jak to naprawić ? proszę pomuzcie ...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #49 on: 29 October 2011, 10:26:20 »
Dział "Hyde Park" przeznaczony jest dla dyskusji na tematy dowolne, także zupełnie bezsensowne.

Moja wypowiedz jest neutralna majaca na celu przerwanie podniecania sie BF ,co dla mnie jest niezrozumiale ale ok "wasza piaskownica i wasze zabawki"....

Pozdrawiam
Ty mi tutaj Regulaminu nie cytuj, tylko sam czytaj ze zrozumieniem.
Dział - a i owszem, ale gdzie masz napisane że można trolować/spamować w czyimś wątku (nawet w tym dziale)- czytaj o tych działaniach w tak chętnie przytoczonym Regulaminie; nic nie stoi na przeszkodzie abyś sobie założył swój wątek i tam pisał "aaa tralalalala" i czekał na równie inteligentną odpowiedź.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Battlefield 3
« Reply #50 on: 29 October 2011, 14:19:04 »

Kurcze kończę pisać bo  jakaś wena mnie ogarnęła , moze krytykiem gier  zostanę , zamiast grać będę krytykować
Ależ pisz skoro na temat  ::)
Na zarobek jako krytyk jednak nie licz - co 2-gi Polak właśnie w tym się specjalizuje, żeby nie szukać daleko zachęcam do zwiedzania innych działów tego Forum  ;)

Wrona

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #51 on: 29 October 2011, 21:33:36 »
Uff, udało mi się uniknąć hajpu i zakupiłem sobie szczęśliwie BC2: Vietnam zamiast BF3 i jestem przezadowolony. Nie ma plastiku, jest fajny arkadzik.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Battlefield 3
« Reply #52 on: 29 October 2011, 22:17:21 »
BC2 Vietnam to jeden z najlepszych dodatków w serii battlefield, muzyka , porysowana i przerdzewiała broń miodzio.Wart swojej ceny. A żeby nie offtopować powiem coś o BF3. Jak sie dłuzej pogra to nawet można sie przyzwyczaić. Tylko że  godzinka i się nudzi. Chyba że zebrać dobry team, i działac drużynowo , moze byc fajnie. Jednak dalej potwierdzam że Dice nadmuchało balon, z którego wyszła ładna, czasami nawet bardzo (choć plastikowa) arcadowa gra dla wszystkich. Jeżeli była kiedyś wojna BF vs Modern, to powinna się zakończyć , coraz bardziej sa podobne. Na serwach hardcore, gdzie nie ma celownika i spotowania ujdzie, na normalnych kładziemy sie i walimy fragi ile wlezie. Teraz znowu nie na temat . Czy gry sa coraz słabsze?, Czy poprostu ja jestem coraz starszy?
« Last Edit: 29 October 2011, 23:51:29 by ryszka »


Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #53 on: 30 October 2011, 23:27:41 »
Tak sie zapytam,bo BFbędę miał dopiero jutro,w ilu graczy można grac w kampanie co-op?

Wawer

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #54 on: 30 October 2011, 23:43:33 »
2

Shock

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #55 on: 30 October 2011, 23:47:50 »
Już prześliśmy  ;D Tylko Hard został.

Yab_PL

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #56 on: 31 October 2011, 12:02:40 »
a mnie sie BF3 bardzo podoba. Powiedzialbym, ze jest najbardziej realistyczna czescia odslony (przynajmniej od czasu BF2) - doscy szybko sie zabiaja, bronie maja spory podrzut (zdecydowanie wiekszy niz w BC2 i chyba tez niz w BF2) no i na wszystkich broniach jest bullet drop. Jest tez przygwozdzenie ogniem, niszczenia otoczenia w tym budynkow no i prosty, bo prosty, ale jakis tam system uszkodzen pojazdow. Naprawde jestem zaskoczony sukcesem tej gry, bo jakby wyjac cala kampanie marketingowa to podejrzewam, ze BF3 bylaby odebrana jako gra niszowa za to, ze jest zbyt realistyczna. Jednak obecnie sukces tej gry generalnie dobrze wrozy - mozna miec nadzieje, ze inni producenci pojda w te slady, czyli beda wydawac jeszcze bardziej realistyczne strzelanki o jeszcze wiekszej skali bitew. Tak napradw do BF3 mozna sie doczepic o jedna rzecz - brak mod tools. Oczywiscie, zdarzyly sie strzaly w kolano tutaj w postaci tych nieszczesnych latarek jak i battleloga, ale naprawde gra warta polecenia
Podsumowujac, pomijajac caly ten hype marketingowy, brak mod toolsa i pare dziwnych rozwian to Battelfield 3 jest naprawde jedna z lepszych gier, w ktore mialem okazje zagrac ostatnimi latami. Zdecydowanie bardziej "dojrzala" niz ostatnie odslony CoD, zapewne tez GRAW i nawet BC2.
2
ty mnie tutej nie pi...sz, tylko gromy coopa wieczerem!

Wawer

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #57 on: 31 October 2011, 13:05:18 »
Pogramy a jakże ale najpierw pcw w RO

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Battlefield 3
« Reply #58 on: 31 October 2011, 15:04:48 »
Mam juz gre,pograłem w multi,ale nigdzie nie widzę tego rkm typ.88 ani tej strzelby.  :'(
Empik nadesłał mi kod na dostep "do eksluzywnej zawrtości",wie ktoś gdzie go wpisać?

trawiator

  • Guest
Odp: Battlefield 3
« Reply #59 on: 31 October 2011, 15:54:53 »
Origin -> Koło zębate -> Podaj kod produktu.