Author Topic: Iron Front: Liberation 44  (Read 14855 times)

Apos

  • Guest
Iron Front: Liberation 44
« on: 25 September 2011, 20:49:17 »


Dla wszystkich szukających bitew na większą skalę w RO :)

Qbon

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #1 on: 25 September 2011, 22:20:03 »
Widziałem już to dosyć dawno i czekam. Może być ciekawe, tym bardziej, że będzie tam chyba zawarta kampania rozgrywająca się na polskich ziemiach, gdy Rosjanie szli na Berlin. Tylko nie ma chyba podanej dokładnej daty premiery póki co.

Shock

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #2 on: 25 September 2011, 23:38:01 »
RO2 też fajnie wyglądało a jest jak jest. Osobiście czekam na Iron Europe. Ale pożyjemy i zobaczymy...

Heniu

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #3 on: 26 September 2011, 01:35:13 »
Kampania w Polsce- z pewnoscia zobaczymy bursztynowy świerzop i białą grykę...   ::)

Bohun

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #4 on: 03 October 2011, 22:47:33 »
RO2 też fajnie wyglądało a jest jak jest.

Amator Battlefieldów. Wszystko jasne.

Shock

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #5 on: 04 October 2011, 00:05:09 »
Rozwiń, bo nie rozumiem twojej wypowiedzi.
« Last Edit: 04 October 2011, 00:23:27 by Shock »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #6 on: 04 October 2011, 08:11:18 »
ho ho ho... biegną na pewno naturalniej niż w ro2 :)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #7 on: 04 October 2011, 15:32:14 »
Dear Santa...

btw zacne, szczególnie fruwające wieże czołgów i całe pole walki.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Yab_PL

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #8 on: 09 October 2011, 13:25:27 »
nooo, po trailerze gra wyglada zacnie. I to nazywam porzadna gra wojenna a nie jakies kampienie w ciemnym pokoju z karabinem przy oku

Bohun

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #9 on: 09 October 2011, 13:40:04 »
Trailer niewiele mówi - ta gra może być wszystkim. Nigdzie nie widać wnetrz czołgów - pewnie jeden gracz = jeden czołg i pewnie sterowany jak w WoT. Nie wiadomo czy piechurzy będą mieli celowniki po środku ekranu jak w codach i battlefiledach czy będzie to coś jak RO. Chciałbym wiązać z tą grą duże nadzieje, ale wątpie czy będzie to coś dla fanów RO.

Apos

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #10 on: 09 October 2011, 13:59:48 »
Trailer niewiele mówi - ta gra może być wszystkim. Nigdzie nie widać wnetrz czołgów - pewnie jeden gracz = jeden czołg i pewnie sterowany jak w WoT. Nie wiadomo czy piechurzy będą mieli celowniki po środku ekranu jak w codach i battlefiledach czy będzie to coś jak RO. Chciałbym wiązać z tą grą duże nadzieje, ale wątpie czy będzie to coś dla fanów RO.

Gra bazuje na ArmA 2 - symulatorze pola walki czyli mamy same plusy:
- czołg musi być operowany przez całą załogę,
- celowniki w ArmA 2 są tak samo realistyczne jak w RO, tyle że jest więcej opcji.
- "widać nogi" ponieważ jest free look

nie rozumiem tego "piechurzy będą mieli celowniki po środku ekranu" ponieważ w RL gdy celujesz też masz celownik przed okiem.

Shock

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #11 on: 09 October 2011, 14:15:55 »


Iron Front: Liberation 1944 to osadzona w realiach II wojny światowej taktyczna strzelanina studia X1 Software. Gracze mają okazję wcielić się w rolę niemieckich oraz sowieckich żołnierzy walczących na terenach Polski w 1944 roku.


"Niemieckie studio X1 Software specjalizuje się głównie w produkcji dodatków do gier tematycznie nawiązujących do okresu II wojny światowej (np. Silent Hunter III: Seawolves, Pacific Fighters: Banzai! czy U-Boat: Battle in the Mediterranean). Iron Front - Liberation 1944 to jednak pełnowymiarowa produkcja, łącząca elementy strategii taktycznej i strzelaniny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPS).
 
Akcja gry osadzona została latem roku 1944, a więc w okresie, gdy zgodnie z historycznymi faktami Armia Czerwona prowadziła ofensywę na terenie Polski. Niemieckie wojska próbują spowolnić marsz sowietów na zachód. Dochodzi do wielu krwawych starć z użyciem broni pancernej oraz lotnictwa.
 
W dwóch kampaniach trybu solowego gracze mają okazję wcielić się zarówno w żołnierzy Wehrmachtu jak i Czerwonogwardzistów. Na polach bitew mogą przejąć rolę dowódców czołgów, w tym słynnych Panzerkampfwagen VI i JS-2, a także usiąść na fotelu pilota w myśliwcach pokroju Focke Wulf 190 lub bombowcach jak Petlakow PE-2.
 
Zarówno pojazdy jak i broń oraz umundurowanie w grze odwzorowane zostały z dużą dbałością o szczegóły. Rozgrywka w Iron Front - Liberation 1944 łączy elementy pierwszoosobowej strzelaniny i strategii taktycznej. Poza trybem kampanii solowych twórcy gry zadbali także o funkcjonalny multiplayer z opcjami starć w kooperacji i rywalizacji.
 
Oprawa graficzna Iron Front - Liberation 1944 bazuje na możliwościach silnika graficznego Real Virtuality 3, znanego chociażby z ARMA II Operation Arrowhead. Do atutów gry zaliczyć można edytor scenariuszy, umożliwiający graczom tworzenie własnych misji i dzielenie się nimi za pośrednictwem sieci Internet."

Źródło: GryOnline

Bohun

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #12 on: 09 October 2011, 14:57:18 »
Chodziło mi o krzyżyk, gdy strzela sie z biodra. Jakoś tak mam, że dla mnie to dyskwalifikuje gre z pola zainteresowań. :)

Radzisław

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #13 on: 09 October 2011, 15:06:09 »
Ja odnośnie gry mam same miłe odczucia( a to dopiero zapowiedzi)! Wreszcie , może się szykuje jakiś dobry historyczny produkt.Gdzie nie będzie jakiś "prototypów" w wersji full(statystyk, łączenia arkadu z tzw. Naciąganym realizmem), a myślę że nie będzie ich w ogóle. Zapowiada się solidna konkurencja dla zbugowanej i nie historycznej Ro2.
 
   Jestem zdania że jest potrzebny taki symulator z pola walki osadzony w II WŚ,którego jeszcze nikt nie stworzył. No może CM i CC ,ale te gry to inny gatunek, a mi chodzi raczej o FPP.
    Niby gier o tej tematyce jest full, jednak to czysto arkadowe produkcje, często zahaczające o żenadę, że tak napiszę "pseudo-realistyczno-historyczną". Więc pozostaje Ro, które w jakimś stopniu daje tą "inną" przyjemność (w jakimś..). Gra taka też(to moja opinia oczywiście) ,może skupić w swoich kręgach, inteligentniejszych i bardziej wymagających graczy, prawdziwych pasjonatów, których na całym świecie nie brakuje. A może też czegoś nauczyć laików, którzy sięgną po taki produkt  :D 

 Fajnie że robią to Niemcy bo z hameryką to bywa różnie ;) , po filmikach widzę (jak na razie ) podstawowe uzbrojenie wojaków z tamtego okresu i dużo detali, po obydwu stronach. Cóż ja deklaruję kupno, choćby nawet gra okazała się klapą, to i tak  mnie to w większym stopniu nie rozczaruje. Jak Ro2.... Pozdrawiam
« Last Edit: 09 October 2011, 15:24:24 by Radzisław »

Apos

  • Guest
Odp: Iron Front: Liberation 44
« Reply #14 on: 09 October 2011, 15:23:21 »
w ArmA 2 nie ma "krzyżyka" na normalnych ustawieniach trudności i wyższych, jest free aim (taki sam jak w RO) oraz free look.